Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Gość Fajka - chcesz to rzucasz.
Z paleniem dresiarzu jest tak że albo palisz albo nie :) czyli jak podpalasz, to możesz też nie. Czego swoją drogą życzę z orangelandu! __ http://www.tanie-podrozowanie.net/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej w ciula rzucić te fajki :D ja nie wiem jaki mam rozmiar :D raz raz raz 34 raz 36 i 38 :D tak samo jak z butami 36,37 a kiedys mialam 39 :D Więc na allegro wole nie kupywać takich rzeczy, chyba ze uniwersal :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ubóstwiam zapach benzyny i smaru :classic_cool: Kiedyś prawie się rzuciłam na mechaniora w zakładzie - fajny był i caly umazany smarem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam resztki benzyny mozna w sumie odessac:D to Ci przesle pocztą:d najedz się nutelli polej benzyna i ostra twoja:D ja to znowu lubie zapach siarki :D.. ale nie wiem jak to polaczyc z facetem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moge od kumpla towot załatwić. A jak chcesz polecieć na maksa to mogę skołować środek do zmywania lakieru :) Odchodzi jak szalony. Sąsiad mnie wkurwił to wiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tymi robotnikami to chyba w ameryce:D np jak ten ogrodnik z gotowych na wszytsko [horny x9999] A u nas w polsce to mi się kojarzy gruby obsmarowany z rowem na wierzchu :o:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie siarka co zapach palenia się zapałki :D ten dym mm, albo ognisko z lisci jesiennych :D własnie jest okres kiedy chodze po osiedlach domków jednorodzinnych niuchając dym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×