Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Oj wiesz, że trochę bardziej niz lubię ale przy wszystkich to ja nie będę o tym pisał :P Do emalii odmaszerować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja i tak dzisiaj wieczorem będę w okolicach skweru przy sportowym :P Musze płytę oddac koledze. I może u Macieja jakiegoś zakupa zrobię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ze mnie pizda! Mieszkasz 10 minut spacerkiem a ja jeszcze cię nie wyśledziłem. W Świetle tego cud, że w ogóle na auto się natknąłem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie, że nie! Furkie sam obczaiłem. Znaczy gdzie stoi bo jakie auto i kolur to mi jedna urocza dama podać zechciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak wejdziesz w ów brame to natkniesz się na mój trzepak i "tudzież ławkie" :) A przy salonie prasowym moje auto stawa nieraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus, możemy się spotkać tudzież przy ławce :) Jak byś zobaczyła moje osiedlowe gwiazdy to byś miała nastrój poprawiony na długi czas. Słit kocie w panterkach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co u mnie w sosnowcu nie lepiej, humor mam dosc dobry :D Zwłaszcza ze np. teraz siedze w centrum handlowym i czasem przecieram oczy jak widze niektóre niuńki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem i ja bym w płuco zajebał. Ja z tydzień nie paliłem. Może dzisiaj wieczorem jak będe paradował z carlsbergiem moim ulubionym to se walne kiepa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe pal może... Sam się staram skończyć z tym badziewiem. Skoro mogę popalać to mogę i wcale nie palić. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×