Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

OstraSiostra

...

Polecane posty

Pamietałem... 🌻 O koniuszce też nie zapomniałem, zwłaszcza aktualny w temacie grzybów odcin w Borach Tucholskich :P Pani Kasiu hop, hooop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Służe swoją :P Że też mi się nie trafiają za każdym razem truskawczane mentosy jako pierwsze. Jak raz zawsze orange :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To będzie monit z gromkim i stanowczym żądaniem czy bardziej obierzesz ton rezolucji potępiającej? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6666 wystartuję z grubej rury - z nimi nie można miętko :D Wenus byłam ale tylko 2 dni, miałam być dłużej ale jakoś nie wyszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tam jest wogole? :D Za to ja odwrotnie, bylam w górach.. i ubzduralismy sobie moze:D wyjechalismy od razu do władka.. ale o 7 rano tam bylismy.. cyzli pusto szaro, brzydko... i wyruszylismy do razu do Mielna:D czyli standart I nie wiem czy mam zalowac kolejnych 3 godzin jazdy po wybrzeżu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Władysławowo to nie jest moja ulubiona miejscowość nadmorska :P Wolę ciche i spokojne, a z większych to zdecydowanie Hel :D Drechu cieszę się 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ja mam z Tobą zrobić... Metliku CD :classic_cool: Wiesz co? W nosie mam!!! idem se o 18 na kiebaba do A. a Ty rób co chcesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wenus bywałam kiedyś w Mielnie praktycznie rok w rok. Ale już za stara jestem na takie gwarne miejscowości :D Wole ciszę i spokój..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Mielnie to wszyscy są tugeder :D Ja biore mojego faceta pod pache i zabieram cała kafe do Mielna w lipcu :D Dobra ja narazie lece bo top models na vod.onet.pl dodali :D a wczoraj borata ogladalam i opuscilam to coś a'la modelki :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciechocinek...hmmm kusząca propozycja, dojrzałe ciasteczka kręcące się po urokliwych ciechocińskich uliczkach, wieczorne dancingi i picie wina do późnych godzin nocnych z panem Władkiem mmmmm :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×