Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

kwestionariusz przedzwiazkowy

Polecane posty

"..wyjasnij czym dla ciebie jest: 1. wypoczynek weekendowy 2. wypoczynek urlopowy 3. zdrada 4. przyjazn 5. plaza 6. rozmowa 7. kompromis 8. delegacja 9. impreza integracyjna 10. niezobowiązujące podwożenie koleżanki z pracy: do pracy i z pracy oraz zakupów tuż po pracy :) fajny temat zostawiam krakersy i niestety muszę znikać miłego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am Japanese.
zawsze szczery 10. pomaranczowy Czego 10. ?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am Japanese.
Nadzieja8 Cześć ;) ja też lece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa no i wtedy pomyslalam ze mozna jeszcze zapytac Co rozumiesz pod pojeciem zakupy? a) caly dzien spedzony w galerii zaraz po wyplacie b) zakupy raz na tydzien w tesco w nocy c) nie wiem, zawsze mama robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre czizas gotowanie to: 1) wyjecie z zamrazarki i przeniesienie do mikrofali 2) zakup w supermarkecie 3) zamowienie przez telefon 4) obiad u mamusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widze ze z dnia na dzien
ci sie pogarsza jaka jest diagnoza da sie to uleczyc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę jednak uściślić, zanim się oddalę: 10. niezobowiązujące podwożenie koleżanki z pracy: do pracy i z pracy oraz zakupów tuż po pracy co to znaczy "koleżanka z pracy": a. z tego samego zakładu pracy b. z zakładu pracy znajdującego się naprzeciwko właściwego zakładu pracy c. z zakładu pracy zaprzyjaźnionego kolegi, z którym się czasami bywa na piwie w zaprzyjaźnionym pubie ... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie,kazdy potencjalny zwiazek mozne zaanalizowac na smierc w rzeczy samej z drugiej strony mozna latwo zgotowac sobie katastrofe nie rozmawiajac na poczatku o pewnych istotnych kwestiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I am Japanese.
Nadzieja8 ... pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie to nie roboty dlatego powinni ze soba rozmawiac a nie liczyc na to ze procesory beda kompatybilne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze jakis sens mialby ten caly kp,gdyby ludzie nie wpadali w stan zakochania i nie mieli idealistycznej wizji zwiazku poza tym,wiarygodnosc takiego kp bylaby slabiutka,podobnie jak to sie ma z tymi wszystkimi gornolotnymi frazesami wypowiadanymi przed oltarzem wszak wielu w nie wierzy,ale potem roznie bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podwójny pytajniczek
BLOK PYTAŃ Z ZAKRESU MORALNOŚCI I ŚWIADOMOŚCI RELIGIJNO-PATRIOTYCZNEJ: W kwestii krzyża przy Pałacu Prezydenckim w Warszawie opowiadałaś/łeś się za: a) obrońcami Krzyża b) przeciwnikami Krzyża c) nie miałam/miałem zdania, ale relacje śledziłam/łem z zapałem d) nie miałam/miałem zdania i nie śledziłam relacji, gdyż wolałam/wolałem poczytać kaffe Czy brałaś udział w przepychankach pod krzyżem przy Pałacu Prezydenckim w Warszawie? Jeśli tak, to opisz w jakich (minimum 20 słów): ....................................................................... .......................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lopez ten caly kp, jesli sie jeszcze nie zorientowales to szydera opisala to powyzej czizas ludzie unikaja, boja sie, zaniedbuja ROZMOWY, i oczywiscie masz racje, emocje, chemia, motyle, tak, ale na wszystko mozna znalezc czas, jesli tylko sie chce, pomimo tych emocji, chemii i motyli nalezy rozmawiac o sprawach waznych, bo przeciez nie mowimy o "wadliwym 1 m-cznym zwiazku" tylko o malzenstwach, zwiazkach wieloletnich, w ktorych nagle okazuje sie, ze ona to nigdy nie chciala miec dzieci a on to nie widzi nic zlego w przyjazni z bylymi czy podrywaniu panienek w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten caly kp, jesli sie jeszcze nie zorientowales to szydera cholera a ja zaczelam drukowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzyż jest pase. KP powinien być aktualizowany. Obecnie modny jest temat dopalaczy. No i gazy. Koniecznie trzeba dodać pytanie dotyczące gazów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gazy. Koniecznie trzeba dodać pytanie dotyczące gazów." a co z "bede cie kochac w zdrowiu i chorobie"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot13
ja jednak uważam że zasada " żyj i daj żyć innym " jest dobrym wyjściem do stworzenia takowego kwestionariusza:-) każdy człowiek jest odrębną jednostką i takową pozostaje, wchodząc w związek tworzy część wspólną z drugim człowiekiem jednak powinien posiadać swą część autonomiczną. w tej części wspólnej budujemy wspólne zasady, w częściach autonomicznych jest miejsce dla nas samych. W innych wypadkach oczywiste jest, że dojdzie do zmęczenia materiału. czekam na odpowiedz MISTRZA CIĘTEJ RIPOSTY;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W chorobie to występuje zjawisko hibernacji moralnej. Bytanie "czy jesteś za okresową hibernacją moralną w trakcie trwania choroby partnera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×