Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

kwestionariusz przedzwiazkowy

Polecane posty

Ike bluznisz, moralna dymisja znowu nad Toba wisi ty się tam tarzaj a nie prorokujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz mnie tak rozmarzylo... cieply jak Kurski, otwarty jak Napieralski i owlosiony jak Olejniczak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wypracowanie z polskiego
czytajac tematy na kafe, zwlaszcza te, ktore dotycza problemow z ustalaniem granic, zasad, komunikacji przyszedl mi do glowy pomysl Czytając przyszedł, a przychodząc czytał. To się nazywa wielozadaniowość. Brawo Pomysł, działajcie wielozadaniowo dalej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seksowny jak Karski. Prawdomówny jak Kurski. Naturalny jak Błaszczak. Eteryczna jak Rokita. Bystra jak Szczypińska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orator jak wałęsa trzeźwy jak kwaśniewski :) stanowcza jak Jakubiak złotousty jak Komorowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery jak nikt czizas jak Król Polski J. windsor jak Bronisław (no niestety) :O boski jak o gustach się nie dyskutuje zawsze jak to w Polsce w sukience - errrr... może ich kiedyś z polityki wyrzucą, wiec powiedzmy, ze się nie przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczery jak nikt czizas jak Król Polski J. windsor jak Bronisław (no niestety) boski jak o gustach się nie dyskutuje zawsze jak to w Polsce aha sama już się domyśliłam więcej jej nie sprzedam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w imieniu 99%kafeteriuszy
o tak i macie tu siedziec czyraki na jednej dupie -ups.kupie nie wychodzic poza granice i zeby was nikt nie widzial na kafe :classic_cool: zrozumiano:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusia nie prowokuj :) czizas kojarzy mi sie wylacznie z broda Poncyliusza albo jednym z całunow w jakie sie teraz mota Kalata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można inaczej lusiu pal licho polityków ale współczujący- jak ZS nieśmiała- jak retro czarujący jak cream inteligentny jak nadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×