Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zawsze szczery

kwestionariusz przedzwiazkowy

Polecane posty

cholera a ja zaczelam drukowac ja nauczyłam się już wszystkich punktów na pamięć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopalacze to: 1) sposob na nude w zwiazku 2) efektywne wsparcie procesu przyspieszania 3) droga domykania zwiazku 4) metoda kreatywnego wychowywania dzieci 5) z czegos trzeba zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nauczyłam się już wszystkich punktów na pamięć Ike to rewelacja! bedziesz mogla prowadzic pogadanki w szkolach albo nagrac film instruktazowy :) ja musialabym kupic abonament na ksero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas bardziej myślałam o wystąpieniu na jakimś wieczorku recytacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
8) drewno, wegiel, koks 9) jakies potrawy meksykanskie 10) metoda wyeliminowania czasu oczekiwania miedzy pierwsza randka a seksem czizas bardziej myślałam o wystąpieniu na jakimś wieczorku recytacji super! proponuje podklad muzyczny - ZŁOOOO jachimka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12) ci panowie co sie ich lapie za guzik czy jakos tak 13) srodki stworzone przez pania Kopacz na polecenie Tuska w celu odwrocenia uwagi od zbrodni 14) eeee yyyy chcesz zajarac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czizas coś ci się myli przecież zbrodni winien jest jarosław, bo uczynił brata prezydentem (tak przynajmniej uważa pan niesiołowski) więc ja jestem za: 16. to coś co zażyli piloci i zobaczyli mgłę ( wszystko by się wtedy ładnie złożyło do kupy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17) auta z instalacja gazowa 18) te samochody pancerne... rumburaki! 19) nie wiem, nie interesuja mnie zabawki gejow 20) nie wiem, ale pewnie zydzi to sprzedaja 21) amerykanie, wiadomo ze to oni zaatakowali WTC ike niesiolowski maczal palce w zamachu, sam sie przyznal ze prezydent mogl nie leciec to by nie zginal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×