Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość w sumie szkoda dzieciaka:(
kurcze, sami jej wysylaliscie kase. Ona chciala tylko buty zdaje sie? Po co zadacie zwrotu? Niech jej dziecko ma nowe rzeczy, wam nie ubedzie od tego. Szkoda tylko, ze nie napisala od razu jak sie rzeczy maja, no ale teraz to juz po ptokach... dajcie jej spokoj, dostala nauczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jutro jestem umówiona
z moim radcą prawnym bo zamierzam to wyłudzenie oddać do sądu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko boska....
i co ty teraz zrobisz??? Mieszkasz podobno w Łodzi i tam nie ma pracy???? szkoda że od razu tak nie zaczęłaś ale w pewnym sensie Cię rozumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja do konca nie mogłam całkowicie uwierzyć w to jej oszustwo, czułam coś, że kobieta ściemnia, ale byc może zmuszona przez los wkurzyło mnie jej kłamanie i późniejsza bezczelnosc wiec juz sama nie wiem, faktycznie najlepiej byłoby ja sprawdzic, skonfrontowac i ewentualnie pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wywalili mnie z pracy nie mialam na rachunki zaczely do mnie przychodizc pisma za prad za wszelkie media nie wspomne o czynszu , z tych pieniedzy ktore udalo mi sie zdobyc badz dorobic oplacalam co sie dalo , ale zawsze koło 15 juz brakowało pieniedzy. a mały co raz wiekszy co raz iwecej potrzebuje przymierzylismy buciki z tamtego roku okzaly sie za małe wiec wpadłam w panike nadaja mrozy a on w adidaskach pomyslałam ze napisze na forum ale nie mialam na celu wogole brania pieniedzy . Praca była pracowąłm przez jedno z biur w fabryce w okresie urlopowym ale pozniej nas zwolnili w na samym poczatku wrzesnia oto cąła historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta tak
teraz płaczcie nad jej losem i prześlijcie jej po 200 zł na konto zasługuje na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli 1. masz meza i mieszkasz z nim 2. masz w domu internet 3. masz dalsza rodzine (tesciowa itd) 4. spanikowalas i poblokowalas nasza klase czy to mozesz potwierdzic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, dajcie sobie spokoj z tymi sadami. bedziiecie sie z nia szarpac niepotrzebnie. niech ktos kto jest z tamtych okolic, ruszy szanowna dupencje i ja odwiedzi ! ktos komu tu mozna zaufac. nie wierze ze nie ma ludzi z lodzi. jesli faktycznie ma kase, mieszkanko ok itd, to prosze bardzo idzcie na policje. jesli nie - zostawcie co jej daliscie i dajcie jej spokoj, widocznie musiala klamac. nie, nie musiala. byla zmuszona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co mi da teraz wybielanie , narobilam sobie klopotow wielkich , mogłam poszukac innych roziwazan ale wpadłam akurat na to , przezywam w sobie to wszytsko bo sie boje ze zabiora mnie lub zabiora małego :((( nie przezyje tego , wolałabym dostac najgorsza kare tylko sie z nim nie rozstawac. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem z Łodzi a raczej
teraz z jej okolic ale pracuje w Łodzi.Dlaczego nie możesz znaleźć pracy?Jakiej szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko boska....
ooooooo wiedziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge to potwierdzic pomijajc rodzine , z mama nie utrzymuje kontaktów z tata sporadyczne ma druga rdzine i nie pomagał mi raczej nigdy. Chciałam naprawde tylko buty , wogole nie mialam zamiaru tu nic wyludzac od nikogo . przyjelabym kazde urzywane rzeczy jesli ktos chciał kupowac mi nowe nie odpisywalam na meila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keisshaa
Jesli chcecie komuś pomóc to mozecie. Na adres MOPS w ketrzynie mozna wysylac paczki dla małej joasi (zgwałconej dziewczynki rok pół roku temu miala wtedy 13miesiecy) najlepiej jesli beda to nowe ubranka, slodycze itd. na paczce nalezy zaznaczyc ze to dla tej konkretnie rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość humajowa
Przestancie bo to sie robi jak sad nad czarownica w sredniowieczu :O Niech ktos sie z nia spotka zamiast wymyslac dziewczynie w necie. Moze tak byc jak napisala, moze byla zdesperowana, chwytala sie juz wszystkiego aby cos dziecku zapewnic. Oklamala bo bala sie, ze pomocy nie otrzyma. Naganne ale nie do spalenia na stosie ;-) A moze faktycznie jest naciagaczka i wtedy jak najbardziej nalezy zglosic sprawe na policje i SAD wtedy wyda wyrok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moglabys odwiedzic autorke topiku? autorko nie masz wyjscia . tylko znowu, zaraz bedzie ze autorka odwiedza sama siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szwagierka chce cukierka
no i co was to obchodzi, czy ona ma meza/faceta/internet/tesciowa? czy majac to wszystko koniecznie musi miec kase? nie moze potrzebowac butkow dla syna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przykro mi ale prawnicza
machina ruszyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość n bhbngy b
biednanana nie tłumacz się głupim i tak nie przemówiesz do rozumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłam napisac prawde . tylko chciałąm prosic bo anprawde nic nie wzielam wkoncu procz pieniedzy ktore jutro oddam zeby mnie nigdzie nie zglaszac , ze wzgledu na dziecko prosze was.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem z Łodzi a raczej
a przez biura pracy...gratke...masz z kim zostawić dziecko jak bedziesz w pracy? W jakiej dzielnicy mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za późno sprawa jest już
na policji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeciez ne mowie ze jej nie znajdywalam tylko ze od meisiaca jej szukam , moze jest taki okres moze za chwilke cos złape i stane na nogi ja nie wymagalam od ludzi zeby mnie utrzymywali , nigdy w zyciu . jutro spotykam sie zpania która była dzis na placu ale ja sie spoznilam nie wiem czy tu pisala czy nie .kiedys nie bylo mi zle ale tearz jest gorzej niz kiedykowliek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o matko boska....
jak pójdziesz do pracy to z kim zostawisz dziecko??????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem z Łodzi a raczej
powiedzmy że praca w Łodzi jest ale jak ma sie małe dziecko to nie jest tak fajnie.Nie chcą zatrudniać bo boją się że mamusia będzie ciągle chodziła na zwolnienie na dziecko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikt ci dziecka nie odbierze
policja chujowo dziala jesli chodzi o oszustwa i kradzieze (wiem cos o tym). Zreszta z tego co widze to autorka tylko podkoloryzowala swoja beznadziejna sytuacje. Nikt wam kasy nie kazal wysylac, ale tak to jest jak jest sie nadgorliwym. Nie martw sie autorko strasza cie tylko nic ci nikt nie zrobi a juz na pewno nie odbiora ci dziecka, badz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak ajk pisalam nie ma problemu z oddaniem małego do przedszkola w kazdej chwili , tylko to tez wydatek ale poradzilabym sobie , juz w polwoie dziekowalam z apomoc bo wyawalo mi sie ze wkoncu dostane az nadto wszytskiego , a po co mi tyle ja chcialam tylko przetrwac do konca miesiaca jakos i mialam wybor jedzenie czy buty gdybyscie mi napisali ze nie ma nikt bucikow to bym wogole nie drazyla a jak ktos mogl mi pomoc to bylam wdzeczna i chcialam te pomoc przyjac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tego sie najbardziej boje ze mogliby mnie zabrac przeciez sa jakies sankcje 3 miesieczne a jesli moje zachowanie bylo przestepstwem to ja nei wiedzialam ze jest i jestem wystraszona nie moge zasnac chce juz zeby byl dzien i lece do banku wszytskozwrocic moze wtedy nie pojda te panie i tego nie zglosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem z Łodzi a raczej
czyli jeśli w gre wchodzi tylko przedszkole to musisz szukać pracy na jedna zmiane...więc raczej wszystkie fabryki odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×