Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość Gjkdsf
wyludzacze - bedziesz się zapożyczać, żeby pojechać kawał drogi, targać ze sobą dziecko. Trochę nierozsądne postępowanie, ale nie moje małpy , nie mój cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłudzacze, to bedzie jakies 300-350 km. nie wiem ile pali twoje auto. moze cie to kosztowac z 300-400 zl, tak na oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
cudowna wenus - szczerze - jest w tobie cos takiego irytujacego,,,,,,, te twoje rozkrecanie tematu - jak popadnie a potem te nienaturalne ziewki i spiochy ,,,nie pasuje to do ciebie ,,masz jakis ped na popularnosc a metoda ze" zleewam"... slaba jestes.. ps z autorka jestem w stalym kontakcie mailownym , szczerze - namowilam ja na to by zjawila sie na forum i pow PRAWDE... nie pod szantazem itd ,,, zreszta niewazne ja juz tu wypowiadac sie nie bede

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi lzej ..nie zrujnowaliscie mnie i nie pograzyliscie do konca ..teraz nawet jesli ktos by mnie o cos posadzil to ja jestm w stanie jakos z twarza to zniesc przyznac sie w oczy przeprosic zaprosic do siebie poznac z maluchem . musze przeprosic jeszcze meza ...jest wsciekly narobilam mu wstydu i sobie ... nie pojmuje ze zrobilam to dla dziecka mowi ze sa inne sposoby i penwie a racje swieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo w kolko mowicie to samo.. w nie siedze 24/24 na kafe i jak pisze raz i nie odpisze potem to tylko dlatego że mnie juz nie ma.. a jak pisze minki to dlatego że nie widze sensu na odpowiadanie wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. siedze na kafe od paru lat. zakladalam rozne topiki, pare lat temu typu ''czy jestem gruba? '' itd. bylam raczej pomaranczka, chociaz kiedys mialam nick cos tam brunetka79? kurde ile kasy. czyli musze niestety pojechac z kims, moze z siostra albo z kims rodziny bo te groby. niestety poki co mnie nie stac na taki wypad. choc gogle sugeruja 350 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka IKS
300-400 zł wypieprzyc jednym rzutem na paliwo, to genialny pomysł. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko przykre jest to co wydarzyło się tu na forum.Wiele osób Ci uwierzyło ,zaufało...Dlaczego Ty nie potrafiłaś zaufać nam wszystkim tu na forum??Nawet gdy teraz przyznałaś się do kłamstw wiele osób nadal chce Tobie pomóc.Nie można było od razu napisać prawdy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie, niestety nie. ten nick zalozylam na potrzeby topiku ''wyludzacze na kafe?'' bylam tam jak zwykle orange , ale kazali mi zaczernic sie, bo jak wiadomo frelakow i adwo tu wiele (frela nie bij :D:D wiesz, ze zartuje:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
chodzi mi o dzis dzien - podkrecalas tema po czym ze ziewasz , nuda i tak w kolo....jak listek na wietrze ,,,bardzo rzucasz sie w oczy jako osoba wplywowa biednamamo - my juz sobie wszystko wyjasnilysmy - reszte zostawiam tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta tak co ?
wyludzacze podjela decyzje w jednej minucie że jutro przejedzie pół Polski ,pożyczy kase i wezmie dziecko wszystko żeby z kafeterianką pogadać rzuci prace - aha weźmie wolne tak wolny człowiek no luuudzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady- powiedz wprost, podejrzewasz, ze autorka moze miec alter ego w postaci wyłudzacze?:) nie sadze, szczerze mowiac... nie chcialoby jej sie pomijam juz fakt, ze zupelnie inny styl pisania, wypowiedzi, wyłudzacze zreszta wydaje sie byc znana niektorym ludziom z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam kiedys staly nick, jak wspominalam . ale zostalam tu rowno sponiewierana od dziwek, ze udzielalam sie na topikach freli i malego adwo.pozniej jak pisalam gdzie indziej to bylo wypierdalaj to swoich jak to teraz mowia ''ekipianek' . po akcji z misiolandia i pijawka przestraszylam sie ze i ja moge byc przez kogos, nie przez sama frele (bo ona ''zdemaskowala'' misie) ale przez inneego tu adwokata znalezniona na naszej klasie czy cos. nie korzystalam juz z nicka czarnego, tylko z orendz. dopiero teraz sie zaczernilam. rozumiesz juz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta tak co ?
i jeszcze pisze z największymi bajerantkami na kafe które wymyślają prowo i rózne bajery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze, na innym moim topiku juz pisalam ze wtorki , srody , czwartki mam wolne. taka praca - mam firme swoja. za to pracuje w niedziele. po 2, mowilam ze jutro nie moge. wiec to nie decyzja w ciagu minuty. po 3, szukam kogos z rodziny kto pojedzie ze mna, zeby nie wywalic tyle kasy na wycieczke dwudniowa. nie jade tam specjalnie zeby pogadac, przy okazji odwiedze rodzine u ktorej nie bylam 5 lat, i groby prapradziadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta tak co ?
wyludzacze pisze że ma swoją firme wcześniej że czeka na pensje nonsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna mamo żal mi Ciebie,strasznie się pogubiłas...mam tylko nadzieję ,że to co teraz piszesz jest prawdą.I na przyszłość troszkę więcej wiary w ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm.... zaczelam czytac ten i tamten topik "wyłudzacze" wnikliwiej. i faktycznie, dziwne... kurde, co za wtorek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta tak co ?
przy okazji zwiedzi groby prapraprapraprapradziadków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×