Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość no wa sola
bieda jest subiektywna Już sama sie przyznałaś , że nie było żadnej biblioteki i sąsiadki gdzie korzystałaś z internetu że masz w domu komputer i ....telewizor też w końcu telewizor nic wielkiego -widocznie masz plazmę skoro o tym piszesz Każdy człowiek nie ma za wiele ,jak matka zarabia 1800 zł to też żałuje że wielu rzeczy nie może kupić dziecku Wynika że kiedyż byłaś bogata bo sama o tym pisałaś teraz masz troche mniej i chciałaś sobie dokoptować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz przeciez maile tych osob
napisz do nich na poczte, moze rzygac im sie chce juz na ten temat i wola zapomniec....ze je oszukalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adinnnn
Ja zarabiam 1600 zl na reke,dziecko tez syna wychowuje sama.Wiesz twoje tlumaczenia sa tak obrzydliwe ze az sie wierzyc nie chce i czytac.Tez nie moge synowi kupic wszystkiego,po oplaceniu rachunkow zostaje nam 1000 zl na zycie na dwie osoby( syn 14 lat) plus 350 zl alimentow ktore, mu odkladam na ksiazeczke.Wstyd ze sa takie kobiety jak ty, bez zadnych skrupulow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 56rfgyhcfbv v
biedna mamo,napisz szczerze:masz męża?Czy on wie co tu pisałaś?CZy on nie potrafi kupić dziecku butów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbxcbxsdeWEw3w4yfyhg
ja czekam na odzew ostrej siostry,ona jest wiarygodna moim zdaniem,co napisze,na pewno będzie to prawdą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie dowiedział , niehcce ze mna rozmawiac pewnie chciałby kupic... trudno jest to rozwiazac jesli ma sie do wyboru miec prad np, lub te buty miec chleb lub prad i tak wkolko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbxcbxsdeWEw3w4yfyhg
a skąd się dowiedział?powiedziałaś mu sama,czy policja u was była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobieto, jak ci nic nie zostaje? podobno maz zarabia? zasilek z MOPS dostaniecie, albo z UP no i idz do pracy, dziecko do przedszkola i problem z glowy. Wiem, ze z praca ciezko, ale skoro bylas tak zdesperowana, zeby pisac na forum o pomoc to cos znajdziesz napewno. Tylko rusz sie sprzed kompa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gbxcbxsdeWEw3w4yfyhg
gdzie naprawdę mieszkasz?piszerz,że mąż pewnie chciałby kupić...to nie wiesz tego na pewno?jak Wy żyjecie?jak obcy ludzie?nie idziesz z problemami do męża?Czy on w ogóle jest dla Ciebie jakimś wsparciem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama bo bałam sie ze bedzie i wtedy juz nie moglabym nic tłumaczyc najbardziej sie boje ze przyjda jak bede sam z dzieckiem zabiora mnie a co z dzieckiem wtedy przeciez jak nikogo niebedzie to je wywioza do jakiego pogotowia czy gdzies chce mi sie plakac jak o tym pomysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxza
znowu próbujesz brać wszystkich na litość,policja może przesłuchać cię w domu,nie musisz jechać na komisariat,zaraz cię nie zamkną wiesz co podejrzewam?ŻĘ NAROBILIŚCIE Z MĘŻEM DŁUGÓW I TERAZ NIE WIECIE JAK Z TEGO WYBRNĄĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lodz, tak wiem duzo jest pracy ...ale ja dokanczam szkole srednia co za tym idzie kwalifikacje kiepskie.. zawsze sie gdzies załapałam za gorsz ebo za grosze ale nie bałam sie pracy nie ejstem leniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wa sola
masz męża a pisałaś że ojciec dziecko -nie wiadomo co sie z nim dzieje i gdzie jest twierdzisz że nie jesteś obłudna? na miejscu faceta dałabym ci w pysk !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxza
A NO WŁAŚNIE,UWIERZ M ZNAM TAKICH JAK WY-BEZMYŚLNE NIEODPOWIEDZIALNE OSOBY....TRZEBA BYŁO USIĄŚĆ Z KALKULATOREM ZANIM SIĘ POŻYCZKI ZACIĄGNĘŁO...PRZYPOMINASZ MI MOJĄ KUZYNKĘ:WSZYSTKO NA RATY BRALI,POŻYCZKI W KAŻDYM BANKU,A TERAZ KŁAMIE LUDZIOM W ŻYWE OCZY ŻE NA KSIĄŻKI DLA DZIECKA ...A DZIECKO NIE CHODZI DO SZKOŁY,BO MA 5 LAT,POŻYCZA I NIE ODDAJE,ALE DO BARU CHODZĄ .....GRAĆ W MASZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym chciała już zakończyć temat , źle postąpiłam ale MIAŁAM NA CELU DOBRO SYNA, nie tedy droga jak sie okazalo , i tak jestem wdzieczna wszytskim którzy wyrazili chec pomocy , moge miec tylko nadzieje ze nikt nie pociagnie mnie do odpowiedzialnosci , ja wiem co dostalam i to zwroce . PRZEPRASZAM JESZCZE RAZ TE OSOBY KTÓRE NAPRAWDE BYLY ZE MNA W TYCH CHWILACH I CHCIALY POMOC . Spotkam sie z dwoma Paniami z forum i pewnie OstraSiostra to potwierdzi bo jedna z Pan ma z nia kontakt mam nadzieje ze wtedy uwierzycie albo chociaz to zostawicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamo nic nie zmienia faktu,że nas oszukałaś. Dobrze,że przyznałaś się co do kilku spraw. Dlaczego wczoraj nie przyjechałaś na spotkanie z Anetą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxza
KOPA W DUPĘ CI POTRZEBA,TO NAJLEPSZA POMOC....GDYBYM JA ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ŻEBRANIE,ŻEBRAŁABYM O PRACĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zxadagrtrtyr
DZIEŃ dOBRY oSTRA sIOSTRA,CZEKALIŚMY NA CIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×