Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość no wa sola
a ty mortisza do prawie każdej wypowiedzi logujesz sie od nowa kim jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dokladnie kazdy kto ma
i zaloze sie ze autorka wlasnie dlatego kłamała z ta biblioteką bo wiedziała ze zaraz wylecą na nią "mądre" z tekstami żeby sprzedała komputer :o Nie bronie jej bo faktycznie gdyby chodzilo tylko o buty to przeciez poszukalaby w ciucholandach i kupila za grosze albo znajomych popytala bo nie wierze ze nie ma znajomych, ktore maja starsze dzieci... ale z drugiej strony to malo ludzi pyta na forum czy ktos ma niepotrzebne ubranka dla dziecka do oddania? wiec nie widze w tym żebrania, chociaż autorka własnie tak powinna zacząć temat to zaraz zleciałyby sie hieny które wyzywałyby autorke od nieodpowiedzialnych dzieciorobów ktorych nie stac na ubranka i tak źle i tak niedobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze wszyscy wiemy jaka jest kafeteria dlatego jeśli autorka teraz pisze prawdę to jej się nie dziwię, ze zataiła pewne fakty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wa sola Jam jest siewca usmiechow, a mordy smutne mem gruntem ornym, na ktorem drzewo bananowca owocem nie skapi i kit ci ile razy sie loguje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunioputerdewa
Gdyby chciala tylko buciki to by wziela tylko buciki :D Ale podala ludziom nr konta i kase chetnie przyjmowala. A jak sie sprawa rypnela to zamierzala oddac tylko tym, ktorzy juz wiedzieli o jej przekretach (chciala danych a przeciez ma dane w momencie przelewu). Nie wierze ze tylko tu, na kafe taka akcje rozkrecila. I dlatego tak bardzo boi sie policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wa sola
o ...zbierają sie obronczynie ja jakoś nie wpadłam na to żeby skałamać że moi rodzice nie żyją żeby dostać jedną parę starych busików a z męża zrobić ostatnią świnię - pewnie kocha swojego synka a ta napisała że ojciec nie wiadomo gdzie jest warto było kłamać żeby dostać pare bucików...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunioputerdewa
"no wa sola warto było kłamać żeby dostać pare bucików...heh" Nie, warto bylo klamac aby kase dostac. Buciki to taki produkt uboczny jedynie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dokladnie kazdy kto ma
gdyby od początku pisała że mieszka z meżem to znowu byłyby opinie ze ma meza nieudacznika i niech go rzuci i poda o alimenty :p na jedno by wyszło :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale przecież nie musiała
pisać jakiejś łzawej historyjki. mogła napisać, że są jej potrzebne buty i tyle. ale nie, zrobiła pełną historię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunioputerdewa
Bo gdyby napisala prawde dostalaby ewentualnie jedynie te buty. A tak, prosze ile kaski nazbierala ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka :)
opony zimowe do mojego bmw bardzo potrzebne dziewczyny zrzucilybyscie sie ,bo przeciez nie moge tak ryzykowac i jezdzic w letnich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka szklanka pur blanka :)
oczywiscie na letnich i milo by bylo jakby jeszcze buciki z nowej kolekcji olanga te na g dorzucic ,bo stare mi sie potargaly,poslac numer konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedlug waszego durnego rozumow
do;ej dokladnie kazdy kto ma...zgadzam sie z kazdym slowem twego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunioputerdewa
mortisza a ile nazbirala tej kaski? A kto ja wie? Nie wierze ze tylko na kafe taka akcje rozkrecila :P Jak doszlo do zwrotow to pytala o dane osob czyli zamierzala zwrocic (i tak pewnie zrobila) tylko tym osobom ktore juz o przekrecie wiedzialy. Reszta dla niej miala zostac. Gdyby dostala kase jedynie od dwoch, trzech osob z kafe to by poprostu tym osobom odeslala. Ja tam jej nie wierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunioputerdewa
A coz moze powiedziec Ostra? Jedynie powtorzyc to co autorka nasciemniala kolezance Ostrej. Nadal to sa slowa jedynie autorki. Jej wiarygodnosc i to czy nie wyludzila duzej ilosci pieniedzy moglaby jedynie sprawdzic policja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej wiarygodnosc i to czy nie wyludzila duzej ilosci pieniedzy moglaby jedynie sprawdzic policja. wiec czemu Wy osadzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunioputerdewa
Ja twierdze ze nie wierze!!! Mam prawo. A do sprawdzenia i wyciagniecia konsekwencji jest policja i sad.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wy dalej,z uporem maniaka,drążycie ten temat :O Dajcie juz sobie spokój.DZiewczyna oszukala pare osób i niech to bedzie dla WAs nauczką że w dzisiejszych czasach nie mozna wierzyc nikomu,nikomu... Wczoraj na parkingu przed Tesco podszedl do mnie Pan,na oko kolo 40-tki,bez nogi,o kulach.Powiedzial ze zbiera na protezę nogi i brakuje mu jeszcze tysiac zl.Mial cos takiego w swoich smutnych oczach ze mu uwierzylam i dalam 10 zl.Niby niewiele ale gdyby kazdy dal mu przyslowiowa zlotowke-ten tysiac nazbieralby bardzo szybko.Nie wiem czy rzeczywiscie zbieral na te proteze(moze proteze mial w domu) ale w sumie nie mnie osądzać jest tego czlowieka.Zrobilam dobry uczynek a on jezeli sklamal-niech zyje z nieczystym sumieniem.Jego sprawa. Reasumujac napisze tak-ludzie którzy pomogli tej biednej mamie niech maja na uwadze ze zrobili dobry uczynek(pamietajcie ze dobro wraca do czlowieka podwojnie) a autorka niech zyje w poczuciu winy,ze klamiąc zabila w wiekszosci ludzi wrazliwosc na krzywdę innych.To tyle w tym temacie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohdouefh
"autorka niech zyje w poczuciu winy" jasne, następnym razem autorka bardziej się przygotuje:) i nie da się złapać na kłamstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dunioputerdewa
Widzisz Lady Pretensja taka osoba jak autorka nie bedzie zyla w poczuciu winy, bedzie zyla z poczuciem wscieklosci, ze sie wydalo i urwal sie doplyw gotowki. Jezeli nikt jej nie nauczy rozumu to za jakis czas zorganizuje nastepna akcje ale juz lepeij przemyslana. No nic, spadam na uczelnie. Zajrze po powrocie czy cos sie wyklarowalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam nic przeciwko pomocy która polega na wysyłaniu ubrań dziecięcych po dziecku takich ubrań jest ciągle mało bo dziecko rośnie,zużywa i jak komuś ma zalegać to niech wysyła i niech nawet mama z tatą pracują, ubrania się przydadzą ale jeśli chodzi o wręczanie pieniędzy to umawiajcie sie osobiście z taką osobą i później wg własnej opinii decydujcie czy dać pieniądze pieniędzy się nie wysyła przeczytawszy 5 postów na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejo ostra siostra
napisz moja droga jak przebieglo spotkanie tej oszustki z Twoja kolezanka:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie, zrozumcie, ze to PROWO!!! ktore nadal ktos kontroluje, prawdopodobnie w pare osob swietnie sie bawiac;) nie znam tych indywiduuów z ogolnego, ale ktos slusznie napisal, ze to sie małolaty chcialy zabawic - tez mi sie wydaje, ze to moze byc nawet Ostra, dyrektore itd zamieszani w to. u autorki vel wyłudzacze zadziwiajaca znajomosc jakiejs freli, adwo, pijawki i tego typu trolli z kafe:) nie dajcie sie juz nabierac, bo sie z Was smieja z domu/pracy/szkoly, to jest prowo ewidentne, wystarczy pomyslec i przypomniec sobie fakty. jedna z lepszych prowokacji na kafe, przyznaje:) ktos nagle Ostrej wyslal linka do nk tej osoby (:D), po czym nikt tego zobaczyc nie moze (poza reszta wtajemniczonych prowokatorow), bo ani Ostra nie chce wkleic linka, a sama autorka niby wszystko poblokowala;) sciema nad sciemy, nieco sie wymknela spod kontroli, ale towarzystwo nadal walczy. wyłudacze- z echhh79 sie nie spotkam, bo nie napisala do mnie, a jej mail jest fikcyjny:) zapewne połowa "potrzebujacych" wpisów i nicków w Twoim topiku jest Twojego autorstwa, nie wszystkie - fakt, co swiadczy tylko o tym, ze zrobiliscie sobie bezczelny żart z ludzi faktycznie potrzebujacych i w dobrej wierze sie tam wpisujacych. bawcie sie dalej, gównarzeria - kosztem ufnych ludzi 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Masz niezłą paranoję :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcz8888
ja też uważam,żę nie ma nic złego w oddawaniu za małych ubrań,robię to od lat i sama też przyjmuję,ale pieniądze obcej osobie,to należy się zastanowić dobrze,najlepiej wypytać znajomych,sąsiadów a co do internetu,to powinien być darmowy albo kosztować symbolicznie-to dziś podstawowe źródło wszelkich informacji.opieka społeczna miała dawać komputery biednym rodzinom i co?gówno z tego wyszło,a przez internet mogliby pracy szukać a nie tracić kasę na dojazdy i gazety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×