Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość ostra siostra to ja
obstawiam myrevina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie żadna dziefczyna, tylko chu.jowy, a wy macie klapki na oczach i łykacie te bajkę o dziefczynie jak dzik żołędzie :O :O :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra siostra to ja
jaka oplata za przelew??? to nie lata 90 co trzeba bylo przelewy z poczty puszczac ,teraz wszyscy maja obsluge konta internetowa wiec jakie 3 zl za przelew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos i ja wesze............
wiesc napisalam : jesli byla przelewem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ustalmy fakty: Autorem tej przerażającej provokacji jest niejaki chu.jowy, który napalił się na koncert Lady Gagi. sad but true :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliorka________
Mówice że ona działała nieuczciwe a wy co chcecie zrobic???Koniecznie wejsc na NK bo nie macie nic innego do roboty????Podanie takiego linak jest niezgodne z prawem na taki forum- i co wy tez chcecie działac nieuczciwie???Ten kto jej wysłala kase to pewnie ma z nia kontakt przez @ a wy i tak sie niczego nie dowiecie.Gówno zrobiliście w tej sprawie a zaraz policja,oszustka i tp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrykot2
a na naszej klasie miala foty z tunezji. kurwa jak autorce sie zle zyje. wenus Ty tepa strzalo. i gdzie jest ostra skoro autorka znowu na necie to gdzie wyjasnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezusie ...:// dyrektore masz maila.. Naprawde dajcie już spokój, mimo ze kłamała żal mi tej dziewczyny.. teraz ma wieksze problemy bo z facetem się pokłociła bo mu się przyznała. jeszcze wy chcecie jej dogrysc?? bardziej się juz chyba nie da !! Wpierdalacie się w cudze sprawy- nie macie z nią nic wspolnego to się nie wypowiadajcie.. :/ ehh też już się wkurwilam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos i ja wesze............
wszyscy gowno wiemy a winny i tak sie nie przyzna... takka prawda...:O pozostaje tylko niesmak...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos i ja wesze............
dyrektore per idioto. umiem czytac za to ty nie umiesz liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antrykot2 a na naszej klasie miala foty z tunezji. k**wa jak autorce sie zle zyje. wenus Ty tepa strzalo. i gdzie jest ostra skoro autorka znowu na necie to gdzie wyjasnienia IDIOTO!! to nie jej zdjęcia !:/ widzisz kuźwa gdzieś tam dzieci ???? też myslalam ze to ona... bo wpisalam jej dane w nasza klase! ale to nie ona!! potem mi jakas dziewczyna z forum wysłałą link do niej jej faceta i tesciowej gdzie maja zdjęcia z dzieckiem ktore autorka mi wyslala!!! tepa strzało chuya wiesz a się odzywasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrykot2
wenus pasztecie wroc i czytaj co Ostra pisala! potem pierdol farmazony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aliorka________
zdjęcia z Tunezji a nie braliście pod uwage że moze kiedys sie jej lepiej powodziło?????Ze to moze tylko taki mały kryzys dyrektore - po co wysyłałes je mleko a teraz prosisz o zwrot????KTO DAJE I ZABIERA TEN SIE W PIEKLE PONIEWIERA :p Nie ma jeszcze wyjasnienia jak było naprawde a wy już -oddawaj wszystko co do grosza,a gdy okaże się że naprawdę jest biedna to co wtedy ktos powie jej chociąz przepraszam za to że wyciagnąl za szybko konsekwencje???????????? Wątpie w to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrykot2
wenus wypierdalaj juz. siejesz zamet i nic nie wnosisz. na necie juz wszyscy widzieli twoj pasztetowy pysk-misja zakonczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrykot2
aliorka masz moze na imie marta? buehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LIISRYLI
JAKAŚ DZIEWCZYNA Z FORUM CI WYSŁAŁA LINK DO NK JEJ FACETA?JAKOŚ W CAŁYM WĄTKU NIE MA TEGO INCYDENTU,TO GDZIEW CI WYSŁAŁA?PODAŁAŚ NA FORUM SWÓJ E-MAIL?GDZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra siostra to ja
a gdzie dyrektore prosi o zwrot mleka bo ja to chyba w takim razie ślepawa jestem z deczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sieje zamętu tylko kurwa tłumacze idiotom którzy wszedzie widzą kurwa winnego :/ przed chwila to byl dyrektory i ostra teraz myrevin! leczcie się! to była dziewczyna z łodzi która kłamała! i dajcie temu spokoj :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuhjio
tępa strzało nie czytasz czy udajesz ze umiesz czytać, dyrektore napisał że mleko ma sobie zostawić a kasę oddać tym którzy jej przelali, ale kretyni tu siedzą, nic dziwnego że co chwilę jest inna hipoteza i teoria spisku, za chwilę ktoś dojdzie do wniosku że przez to wszystko samolot prezydencki się rozbił, kurwa ale idioci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ostra siostra to ja
a ty cudowna juz sie tak nie oburzaj bo z tego co kojarze juz dawno mialas sobie isc a siedzisz i klapiesz dziobem najwiecej ,do ksiazek masrsz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Antrykot2
i skad ta dziwczyna miala Twojego maila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×