Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość fajne laski jestescie
Siostra i Dyrektore szacun naprawde! biedna mamo-na pewno nie zginiesz!! jestes prawdziwa i tyle! a reszta ..pffffff :/ masakra jaki z a l :/ biedna mamo napisz czego potrzebujecie jeszcze???czego maly nie ma???? moze jest cos co potrzebne pilnie???dresiki czy czapeczka ,,niewiem .?chetnie pomoge ci finansowo lub tak jak dyrektore zaplace za przesylke z alle :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
:)czyli nie tylko mnie serducho zabilo mocniej ze wzruszenia ;) hehehe:) i na tym wlasnie polega pomoc!!!!taka prawdziwa!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BiednejMamy
Ja bym cię wypierdoliła z dzieckiem z biblioteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak juz pisalam wole rzeczy , pieniadze to jednak pieniadze, moze ktos inny by napisal " wysylajacie po 50 zl to obkupie dziecko" czytalam juz takie fora , ale nie chce pieniazkow , wezme je tylko w przypadku bucikow wyjatkowo bo byl tu argument ze trzeba przymierzyc dopasowac i moze ta osoba miala racje wzgledem innych rzeczy odmawiam pieniazkow ale dziekuje za checi!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO BiednejMamy
Te panie w bibliotece powinny na ciebie uważać, bo pewnie chcesz ukraść książki i sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem mamą
Jestem pod wielkim wrażeniem. Myślałam, że tacy ludzie którzy bezinteresownie pomagają obcej osobie już nie istnieją, a tu taka niespodzianka. Wielki szacunek Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
do BiednejMamy. Bardzo Ci współczuję Chciałbym Ci pomóc, ale Ty nie chcesz pieniędzy. A ja nie mam butów dla dzieci. Życzę Ci jak najlepiej i Twojemu synkowi też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
nie zwracaj uwagi na idiotow biedna mamo:D smiej sie z nich!!! :) oni zazdroszcza po prostu tego ze jestes prawddziwa a nie jakims kafeteryjnym tworem a sluchaj jeszcze mi cos do glowy wpadlo;) tylko sie nie lobraz oki?:) moze ty czegos potrzebujesz jakis ciuchow??jamam calkiem sporo i tak co jakis czas oddaje ale mam manie kupowania niestety i sie to gromadzi...ile masz wzrostu , waga itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazło się kilka osób,które pomogły wielki szacun dla was Ale jak zwykle są tu takie za przeproszeniem kurwy,które nie mają za grosz serca ,ale i wam się życie odwdzięczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mama...
a cos jeszcze potrzebujesz? rajstopki?bluzy?czapka?mleko dla dziecka,jakies jedzenie?napisz proszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
wyslalam ci maila - bo tu sceny robisz:) odpisuj mi z nr konta koniec kropka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
Ci co pomagają "jesteście Wielcy"w sumie Dyrektore ode mnie tez masz wielgachnego buziala za big serducho!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
Pytanie do BiednejMamy Czy nie możesz przyjąć bezzwrotnie żadnych pieniędzy ? Dlaczego ? Ja chcę Ci pomóc naprawdę. Ty pewnie się boisz, że ja będę chciał seksu za te pieniądze. Nie bój się, ja naprawdę nie mam wobec Ciebie złych zamiarów. Nie chcę seksu w zamian za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zamierzasz 3 godziny siedzieć z tym dzieckiem w bibliotece ? taki śpiący ? daj mu lepiej coś do picia albo zaprowadź na obiad do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
seksa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
nie ZROZUMIEMY :D I CZEKAMY - BYNAJMNIEJ JA NA MAILU;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez bardzo chetnie pomoge,autorko,a ubranie na zime dla synka masz? butki juz masz,a kurtka ciepla jakas..?siedze wlasnie na allegro i mam tez okropna chec pomocy (sama mam synka 15m),jesli potrzebujesz to prosze napisz jaki rozmiar,3 latka to chyba 104-110,jesli podasz adres na meila to kupie ten kombinezon i odbierzesz paczke :) http://allegro.pl/aga-sliczny-kombinezon-dwuczesciowy-110-go-i1263271650.html http://allegro.pl/aga-sliczny-kombinezon-dwucz-esciowy-104-rower-i1254848035.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×