Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość magdaleska RAZ PISZESZ
PIPO NIE MYTA CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM NIE JESTEM ONA KURWA DOCIERA FDO TEGO ZJEBANEGO MOZGU?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleska RAZ PISZESZ
HAHAHAHAHAH NIE MUSISZ SAM CIE ZNAJDE:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reprezentujecie dno
mgadaleska, ignor, to jedyna rada na debili. Niech szczekają. W końcu tylko to jedyne wychodzi im w życiu :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdaleska RAZ PISZESZ
LEPIEJ SIE ZAJMIJ ROBOTA A NIE SIEDZENIEM NA FORUMIE:classic_cool: BO NIBY UCZCIWIE POMAGASZ TAKA TO DOBRA DUSZA A SWEGO PRACODAWCE ROBSZ W CHUJA:DTO SIE NAZYWA RELATYWIZM MORALNY🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko boska robie siebie sama w takim razie rozbawilam sie . Witaj Martusia :* Nie dziekuj kochana fajnie sie z wami czas spedza :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pytanie do BiednejMamy
Ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Życzenia dla BiednejMamy
Życzę Ci wszystkiego co najlepsze, żebyś zawsze w swoim życiu spotykała tylko takich ludzi, którzy życzą Ci jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki mamo:)
z kasa u mnie cienko, ciuszkow nie podesle - bo mam dziewczynke ale zycze wszystkiego najlepszego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NO I GDZIE TE ODPOWIEDZI
BIEDNA MAMO na pytania??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedna mamo chciałabym bardzo ci pomoc ale nie mogę sama mam trudną sytuacje jestem w ciąży dochody mamy zblizone do twoich jedyną rzeczą jaką mogę ci doradzić to to żebyś poszła do Mops po to co ci się należy masz dochodu 450 zł co daje 225 zł na osobę obliczyłam ile ci przysługuje zasiłku celowego z mops min:151,20 zł nalezy ci się on z urzędu musisz napisać podanie i złozyc z kompletem dokumentów do mops właściwego dla miejsca zamieszkania napisz w podaniu że potrzebujesz tych pieniędzy na zakup odzieży zimowej dodatkowo napisz drugie podanie o zasiłek okresowy to jest drugi tyle ale mogą to rozłożyć na 3 miesiące czyli dostaniesz dodatkowo co miesiąc po 50zł nie daj sobie wmówić w Mopsie że nic ci się nie należy bo to nieprawda oni często tak mówią po to aby więcej kasy im zostawało jakbyś miała jakieś pytania to pisz pomogę ci w załatwieniu sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedewszystkim to jest tak masz pewnie zasiłek dla samotnej matki 170 zł zasiłek rodzinny 68 zł i co jeszcze? bo brakuje do tych 450 200zł czy twój maluch ma zasiłek pielęgnacyjny i dodatek rehabilitacyjny 60zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola z Poznania
BiednaMamo ile masz wzrostu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz zasiłek rodzinny na siebie ? bo skoro tak to nie możesz brać zasiłku na dziecko i odwrotnie jezeli masz zasiłek na dziecko to na ciebie zasiłek rodzinny na kontynuowanie nauki nie przysługuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do osób czekających na moje wpisy i uznających -że jak się bnie wpisuję to uciekłam.:D 🖐️ Mam życie prywatne i pracuję, nie siedzę prze3dkompem i nie żyję tym topikiem, sorryy :D Autorko nie potrzebuję twoich zapewnień o sympatii do mnie , wiem że jesteś wciskaczką kitu. Może się wybiorę do Ciebie jesli znajdę wolny czas. Pozdrawiam osoby drążące temat i wypytujące --🌼 Nie wolno być przygłupim darczyńcą :D Nie ma mnie tu już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale 200 zł za pokój trzeba zapłacic wiele ci nie zostaje i 60 zł za miesiac szkoły . Przejedziemy sie do tego MOPSU ja tam zadziałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×