Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość abcde12345
do tej/tego o 1023. Jak nie chcesz pomóc dziewczynie to przynajmniej się odczep od Niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcde12345
miało być o 10:23, a nie o 1023

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
poczekaj jak ukradnę i popiję sobie to może mi starczy kupić jakieś trzewiki na targu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to dupczęęęę
najbardziej dopierdalają się ci którzy tak naprawdę gówno wiedzą jak bardzo chujowe są procedury w MOPSIE i jak ciężkie jest życie samotnej matki. Gdybyście wiedzieli idioci jakie wymogi trzeba spełnić żeby dostać pierdolone 50 zł. zasiłku? Nie. Więc nie dupczcie jak nie wiecie. I nie każdy ma to =szczęście= mieć kontakt z ojcem dziecka, czy to takie kurwa dziwne? Poza tym wystarczy dochód na osobę w rodzinie przekroczyć o 2 grosze i już się chuja dostanie od mopsu. A i jeszcze dla tej debilki co pisała wyżej, alimenty z funduszu dostaje się w wysokości zasądzonej przez sąd, nie więcej jednak niż 500 zł. co oznacza, że jeśli masz wyrok i tam jest 150 zł to tyle dostaniesz, a jeśli jest na wyroku 1000 to dostaniesz 500 o ile ofcorse masz wyrok sądu i nie przekroczysz jebanego kryterium w mopsie o grosz. Ale macie ograniczone mózgi ja pierdolę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI ZE WYTŁUMACZYŁAŚ , JAK BY TO BYLO TAKIE ŁATWE ZDOBYWAC PIENAIDZE TO BYM JE NAPENO ZDOBYLA NIESTETY JEST BARDZO TRUDNO DOSTAC ZAPOMOGE JEST TYLE BIURKRACJI I URZEDNIKOW KTORZY CIE MIEZA OD GÓRY DO DOŁU ...SZKODA GADAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
HEJ:) dostalam od Biednej MAmy zdjecie DAMIANKA:):):):)!!!! jest sliczny blondynek taki typowy - pasowal by do mej corci ;)ona z kolei czarnulka hehe;) a ty MAMO wez nie odpowiadaj na te kur$%% bzdety bo to zalosne:/ ja pier#$!! a chooj was obchodzi gdzie ojciec gdzie alimenty gdzie babcia gdzie ciocia czy prababcia!!!!!!!kurrrrrr wa! czy ONA WAS KUR WA MAC PROSI O POMOC ZE KAZECIE JEJ SIE TLUMACZYC???? SIE PYTAM??????? PROSI WAS ! ? N I E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to na chooj sie pytacie????? czy ona mowi :sluchajcie wezcie mi dajcie kase na konto co ? to wy : no dobrze ale najpierw wytlumacz czemu nie masz alimentow i nie mieszkasz z babcia ?? NIE MA TAKIEJ SYTUACJI!!! ONA POPROSILA O BUTY!!!!! TAK?? !!! a ja jej przelalam kase i przeleje jeszcze pod koniec mca i h u j mnie obchodzi czemu z babcia nie mieszka itd BO JEJH WIERZE i slowem o nic nie spytalam !!!jakbym nie chciala jej dac kasy to bym nie dala - ale tez o nic nie pytala! PROSTE????? CZY ZATRUDNE ??????? bosze.................................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie masz za grosz honoru
Moja Mama, byla w poidobnej sytuacji, tylko ze na utrzymaniu miala dwoje dzieci.Nidy przenigdy nie poprosila nikogo o zadna pomoc, pracowala po godzinach,starajac sie zwiazac koniec z koncem.Udalo jej sie wychowac nas na ludzi kosztem jej zdrowia i ogromnej harowy.Wstyd mi jak czytam takie tematy, jestes obrzydliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
czy ONA O COS PROSI??????? OPROCZ BUTOW????????? :"nie masz za grosz honoru"- a ty jebn$%# jestes?powiedz?jebn$%? WKLEJ CYTAT GDZIE ONA CHCE COS KUR WA MAC! MAMO nie tlumacz sie - jak " to by dopiero bylo" a co by bylo???? okradlas kogos ??uprosiles wyblagalas..? nie! to co masz sie tlumaczyc?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdlsj'kdsgj
hej napisz tu: http://forum.gazeta.pl/forum/f,615,Pomocne_emamy.html dziewczyny ci bardzo pomoga nie tylko pienieznie ale i duchowo:) wyjasnie co i jak czekam na twoj post na tej stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon apettit
Ja zapytam zatem, dlaczego siedzisz na kafeterii zamiast szukac pracy, i wziac odpowiedzialnosc za swoje dziecko.?Dlugo tak jeszcze bedziesz zerowac na podatnikach i ludzkiej dobroci?Nie slyszalas o gumkach, tabletkach?Skoro bylas taka dorosla zeby majtki sciagac to powinnas byc na tyle dorosla zeby za to odpowiedzialnosc wziac a nie zebrac na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
"nie masz za grosz honoru"- pierdoln*^#a jestes?! czy udajesz -powiedz ze tak udajesz tylko bo sie zalamalam..:( GDZIE ONA KUR W A PROSI O COS !!!???????????? oprocz tych butow!!!!!!! GDZIE!!!!!?????? i MAMO - wlasnie nie tlumacz sie!! jak " to by dopiero bylo" a co by ku w a bylo???? ukradlas cos ???? wyludzilas??? wyprosilas ? daliscie jej cos - ? NIE!!! to kiego hu%@ chcecie! won!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdlsj'kdsgj
olej te wredne babsztyle!!! wejdz na ta strone i sie zaloguj http://forum.gazeta.pl/forum/f,615,Pomocne_emamy.html tam nikt ci nie napisze o sciganiu majtek WSTYD DZIEWCZYNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon apettit
W necie jest kupe ofert pracy.Zamiast marnotrawic czas moze bys sie tym zainteresowala skoro jestes matka.Dziwna i nieodpowiedzialna osoba jestes.Do tego rzeczywiscie bez godnosci i honoru jakiegokolwiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
BiednaMamo nie przejmuj się chamskimi wpisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdlsj'kdsgj
WIESZ TAM WYLUDZAC NIE BEDZIESZ ,DZIEWCZYNY SŁUŻĄ RADA POWIEDZA CO I JAK .NAPISZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon apettit
A gdzie tutaj jest chamski wpis.To sa fakty.Gdy tylko wspomnialam o szukaniu pracy i odpowiedzialnosci za dziecko nagle mama znika.Widac wygodniej zyc na cudzy koszt.Ja pracuje i place podatki na takie jak ty i twoje dzieci wiec mam prawo napisac co mysle o tej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
facet z polski : ale tak sie nie da , jak mozna komus proponowac zabicie dziecka bo sie nie ma pieniedzy ja tego nie rozumiem. jest mi przykro ten kto widzial damiana moze powiedziec ze jest dzieckiem ktore zawsze zaskrabia sobie sympatie chocby Pani Magda ja nigdy bym sie nie mogla go pozbyc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bon apettit
Dobra artystka i aktorka z ciebie.Ciekawa tez technike stosujesz ,ktora dziala na wiekszosc ludzi,( dziekuje , przepraszam, juz nie bede och jak cie usciskam ) udajesz naiwna idiotke, jednoczesnie robiac z siebie bezbronna ofiare, szkoda slow.Wez sie w koncu do pracy, bo przez takie jak ty wlasnie w Polsce mamy co mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet z Polski
Te osoby, które proponują Ci, żebyś zabiła dziecko, są pozbawione wszelkich ludzkich uczuć. To straszne, że są tacy ludzie. Ja Ci życzę jak najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" 11:40 [zgłoś do usunięcia] BiednaMama 2323233 zamurowalo mnie twoje pytanie . nie odpowiem ." Czyli robisz bachory z głupoty mam rozumieć:P. " [zgłoś do usunięcia] BiednaMama 2323233 dobrze juz nie de pisac. przepraszam." Przepraszać powinnaś za brak odpowiedzi:P. A autorki na pewno nie zasponsoruję:P.Bo jeżeli ktoś nie odpowiada na tak istotne pytania to znaczy że nie zasługuje na pomoc:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×