Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość Jesteś nie w porządku
Niech przyzna sie, przeprosi i odda to co wyłudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
12:27 [zgłoś do usunięcia] no ale co Nie ma co roztrząsać sprawy, dziewczyna i tak się pewnie teraz boi i już wiecej tak nie postąpi. Najlepiej zgłosić temat do usunięcia. tak po prostu? to to chyba sama autorku topiku napisala.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu.....
A czy mozna poprosic moderatorki aby sprawdzily czy wpisy biednej mamy i tej dziewczyny co niby ja odwiedzila sa z jednego IP? Tylko sprawdzenie czy to to samo IP a nie podawanie go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIC NIE USUWAĆ
działania takie musza mieć konsekwencje. Oszukiwanie ma mamusię i dziecko jest podlejsze niż inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra powinnas to zglosic
bo ktos moze potrzebowac naprawde pomocy,a przez taka kurwe jej nie otrzyma.Co za bladz jebana sorry za slowa ale az mnie kurwa nosi:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
uuu......no wlasnie wydaje ,mi sie ze moderator mzoe to zrobic, tylko potwierdzic czy byly pisane z tego samego IP czy nie. pamietam keidys tak zrobil gdy byl topik o tej joli chyba z lotniska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
12:29 [zgłoś do usunięcia] Jesteś nie w porządku Niech przyzna sie, przeprosi i odda to co wyłudziła. DOKLADNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuu naiwniaro
IP sobie mozna TOREM zmienic albo ukryc,albo z innego kompa w kafejce napisac:D nie badz juz taka naiwna:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurotka chyba ma net w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ostra siotra
Ty 200 zł, inny 50 i tak się uzbiera spora sumka. Zwrot się nalezy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra o rany
:oa nie da sie cofnac przelewu,i gdzies to zglosic?kurwa mac:oa tyle jest naprawde potrzebujacych ludzi......szok szok szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOooooooooooooo
Albo proponuję wysłać do jej znajomych na nk informację że jest oszustką...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta kwota to już nadaje się
na wizytę na policji. Nie ma co darowac oszustom. Niech mają nauczkę, bo to pewnie nie ich pierwsze oszustwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co
ostra od ziarnka do ziarnka i tak się uzbiera niezła sumka. Ja bym zgłosiła to. Co za chamstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Teraz dyrektore i wenus
200 zł to też nie tak mało, kilka osób po 50 zł i się uzbierało. powinna Wam to oddać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysłać jej znajomym link
do tego forum. Niech zobaczą co ona robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZDEMASKOWAC OSZUSTKE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poczusia mama
ostra siostra wyślij mi kase na konto mam dwójke dzieci,jestem sama ,od tygodniajemy tylko naleśniki na wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Widzisz Ostra, dla mnie 200 to opłata książek dla Syna :) I nikt mi tego nie dał, dzięki Bogu mam zdrowe ręce i moge na to zapracować. a taka cwaniara, wzięła Was na litosć i zgarnęła pewnie z 500 ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnięcie przelewu? Nie ma takiej możliwości. Na dobrą stronę jakbym chciała, wsiadam w samochód czy na motocykl i jestem u niej w przeciągu 3 godzin , może 2 .Mam jej adres [dokładnie to 2 adresy, bo podawałam różne jeden rzekomo babci] , i dane osobowe. Tylko nie wiem czy warto tracić paliwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra, autorka juz Ci przestala odpisywac na maile? proponuje wyslac jej maila z informacja, ze jesli przyzna sie do wszystkiego, dobrowolnie, ze chciala wyłudzic, ze oszukala, ze wcale tak zle jej sie nie powodzi, i ze żałuje i odda pieniadze- to wowczas zadnych represji nie bedzie wtedy bedzie wiadomo, oczywiscie o ile na to pojdzie ewentualnie mozna skontaktowac sie z kims z jej bliskich z nk zeby potwierdzic/skonfrontowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ale co
ja bym pojechała nawet jakbym miała stracić na to paliwo, ale zrobisz jak zechcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja bym nie darowala
a nie ma innej "netowej" mozliwosci zgloszenia tego? na nk do modkow, tutaj do modkow,o mendowni nie wspomne,przez takie kurwy ta co naprawde potrzebuje bedzie zdychac z glodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OOOOOooooooooooooo
a co z "ale fajne laski jestescie" - ona też wysłała jej kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostra a dlaczego
ja bym jej zycie upiekszyla:D szkoda tylko dziewczyny,ze tyle osob juz wyslalo ciuchy i pieniadze do oszustki,a naprawde potrzebujace mamy kiedy beda w potrzebie nie otrzymaja nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żelipapą86
Ale numer :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja dodam...
ze jak wyludzila a na bank,powyzej 200 zl to to juz jest kradziez,napisz do niej takiego maila i zglos sprawe na policje,nauczysz kurwe ze w babmbuko ludzi bezczelnie robic nie bedzie🖐️ notabene na bank czyta ten top:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×