Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość PipiA
Dziewczyno po co te bajki????????? Masz rodzinę, a kłamałaś że jesteś sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JEDNAK SIĘ PRZESTRASZYŁA
BOI SIĘ POLICJI I TERAZ BĘDZIE SIĘ UPIERAĆ PRZY TYM, ŻE ONA TO TYLKO CHCIAŁA BUCIKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie moge do czegos czmeu nie ejstem winna ..oddam wszytsko i odeśle boze nie ejstm zadna zlodziejka chcialamsie spotkac z kazdym kto mi cokolwiek oferowal chcialam odpracowac oddac odwdzieczyc sie ...oddam co do joty kazda rzecz obiecuje wam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZESTRASZYLA SIE POLICJI
dlatego sie odezwala napisz dlaczego klamalas ze nie masz kontaktu z ojcem dziecka??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ŁAJDACZKO JEDNA
przeproś tu wszystkich i napisz, że już nie będziesz ludzi tak oszukiwać. Teraz szykuj kasę na adwokata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim matkom w Polsce jest ciężko a ty nie jesteś księżniczka jestem pedagogiem i pomagam , dużo wiem na ten temat masz dużą rodzinę i nie wyłudzaj od ludzi pieniędzy! kurva ,wkurviłam sie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego oszukiwalas
? ze jestes sama? ze nie masz kontaktu z ojcem dziecka? ze masz tylko babcie!!! a masz tesciowa dziewczyny niech sie tej kurwy rodzinka dowie i wszyscy znajomi co odpierdala nie rob nas w chuja dalej tymi lzawymi poscikami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
no tak ,teraz to najlepeij jest sie wyprzec tego, bo : zasieje ziarenko niepwenosci ,ze moze wcale nie jest oszustka...2. gdyby ta spawra trafila na sciezke legalna ,to byloby czarne na bilaym ,ze oszukaal i wyludzila pieniadze, wiec nie moze sie przyznac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BiednaMamo, no i co z tego, ze chcialas sie spotkac? po 1 dobrze wiesz, ze wiekszosci ludzi by sie nie chcialo jechac Cie sprawdzac- ufaja, a szkoda im czasu, np ja mieszkam w UK, myslisz ze bym jechala do Ciebie do Lodzi?? wyslalabym Ci fajne rzeczy i tyle, ufajac. i na tym koniu bys jechala po 2, nawet gdybys z kims sie spotkala - przypuscmy, ze mieszkasz niebogato, albo bys przyjela goscia w innym mieszkaniu, maz by wyszedl, przygotowalabys dziecko itd. to zadne usprawiedliwienie i ja Cie nie oskarzam, bo pewnosci do konca nie mam wytlumacz po prostu dlaczego klamas w sprawie męża, i dlaczego blokowalas nasza klase a teraz znow w bibliotece jestes? a dziecko z babcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
dyrekore!!!!!!!!!!!!!!! u r :classic_cool: ...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LUDZIE ZROBCIE COS
ZEBY TA OSZUSTKA PONIOSLA STOSOWNA KARE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie w porządku.. Wkurwienie miesza się z uczuciem wstydu . Normalnie mi przykro..Ja nic nie chcę, tylko się przyznaj. Nie rób tego więcej - bo zabijasz dobroć w ludziach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i znów jej piekne słówka
że odpracuje, odda, itp. LUDZIE NIE DAJMY SIĘ ZNÓW NABIERAĆ. Ona boi się konsekwencji, więc to pisze, a nie dlatego, że tak mysli. Sprawę trzeba oddac na Policję i do prokuratura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
Art. 286. 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. 2. Tej samej karze podlega, kto żąda korzyści majątkowej w zamian za zwrot bezprawnie zabranej rzeczy. 3. W wypadku mniejszej wagi, sprawca podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. 4. Jeżeli czyn określony w 1-3 popełniono na szkodę osoby najbliższej, ściganie następuje na wniosek pokrzywdzonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Powiedz dlaczego kłamałaś w sprawie rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
no jednak mialam racje ze OSZUSTKA....smutne powinno sie ja zglosic na policje.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
pewnie pobiegla na poczte oddac wszystkie paczki,a potem do banku powysylac kase ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powinna ponieść karę
Dodam jeszcze, że każdy obywatel, który wie o przestępstwie MA OBOWIĄZEK zgłosić go organom ścigania. Ty Ostra nie odpuszczaj, to nie jest byle co, tylko PRZESTĘPSTWO za które grozi od 6 miesięcy do 8 lat więzienia. Dajcie mi jej dane, ja to zgłoszę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Dlaczego klamalas autorko? 1.w sprawie meza? 2.alimentow 3,renty rodzinnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Dlaczego nie napiszesz czemu kłamałaś w sprawie rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przelewow nie chcialas, ale jednak konto podalas, prawda? czy ostra wyslala je w kosmos? daj spokoj - podalas konto = chcialas pieniadze, wyrazilas na nie zgodę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to perfidna naciagaczka
a najgorsze, ze robi to na swoje dziecko. To samo tyczy się jej męża. Nie bądźmy naiwni, ona żerowała na naszych uczuciach, na naprawde potrzebujących mamach. Przez taką jak ona biedne dzieci nie moga pozwolić sobie na lizaka. Tych, których oszukała, nie zostawiajcie tego tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Venus nikt
Dlaczego klamalas ze masz tylko babcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
czemu nie dajecie jej linka do nk? ja CHYBA wiem jak ona sie nazywa,ale nie moge wejsc na nk bo mam zablokowane w pracy ,ale udlo mi sie znelazc przez google,tylko ze nie jestem pewna czy to ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×