Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość mi mala i ignorowala
pytania.na moje wczoraj o ojca dziecka pare razy zadane w ogole nie zareagowala.. dzisiaj to samo idzie w zaparte bo nie ma innego wyjscia najlepiej zrobic swoje i nic tutaj nie pisac co sie bedzie robic bo ona to czyta i odpowiednio sie do tego przygotuje a o dane pytala do przelewow bo reszte wyludzonej kasy chce zatrzymac moim zdaniem zeby ja powstrzymac trzeba zglosic sprawe na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obawiam się że ona ostrej
nie wpuści do domu, bo tam nie ma biedy. Niech ostra od razu na Policję jedzie. Trzeba też napisać do prokuratury o oszustwo internetowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bułka - popieram. umów sie z Ostra Siostra, we dwie zawsze razniej. ja bym sama nie jechala, kto wie co to za zlodzieje i patologia. aż strach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powaznie mowie, ktos kto robil przelew nie robil go przeciez w ciemno, musiala podac dane, apeluje o ich udostepnienie i dzis jestem u niej, ktos z lodzi chetny do towarzystwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja obawiam się że ona ostrej
ona sobie jezdzi do Tajlandii a pieniądze zbiera na forach jako biedna mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do chója nie rozumiesz????Skoro ktos ukradł jej zdjęcie, zdjęcie jej syna to chyba należy coś z tym zrobic??? A nie pisać, ze jutro , pojutrze czy chój wie kiedy!!! Pieniądze miałaby na koncie, ale skontaktowałam sie z dziwczynami stąd sprawdzałyśmy czy te same fotki wysyła, czy ten sam adres podaje, jak pojawiły się podejrzenia zmieniałam na oczekujący - byłaś kiedyś w banku ????:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
POWINNA DOSTAĆ W PYSK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej udac sie tam z funkcjonariuszem policji. od tego są, żeby sprawdzać podejrzane sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala i ignorowala
dobrze ze sa jeszcze ludzie co ta oszustke zdemaskuja ale i tak uwazam ze powinno sie to zglosic jako internetowe oszustwo bo na bank wyludzila ponad 200 zl a nie dziala tylko na tym forum skoro jest tak bezczelna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podejachałam , godzine temu obskurny dom, nikt taki tam nie mieszka pewnie jej adres to ten w pabianicach jutro tam podjade sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
Mogła dać samnumer konta, a adres lipny, nie wazny adres jak jest numer. Ale po numerze konta policja dojdzie do jej danych, tak czy siak. Nawet jak nagle konto w banku zlikwiduje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
A SKĄD WIESZ,ŻE MIESZKA W PABIANICACH?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam jej zawisc paczke podala mi adres w pabianicach a adres łdozki do przelewu i tam nikt taki nie mieszka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
Aga madej, 1 post na forum, na czarno? po co się logowałaś ? nie jestes wiarygodna z tym oświadczeniem, sory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agamadej nie pierdol bo pewnie jestes autorką tego tematu i chcesz nas zbic z pantalyku, co ty myslisz ze ja palcem robiona jestem? nie kompromituj sie, dzis bedziesz miec wizyte, szykuj sie szmato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
ciemniasz aga madej, czy jak Ci tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi mala i ignorowala
agamadej kogo chcesz zrobic w chuja BIEDNAMAMO?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
Bujać to my, a nie nas :o 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, cal eszczescie ze wlasnie przenosze sie z jednego banku do drugiego i nie otworzyli mi jeszcze konta internetowego bo o maly wlos a bym tej kurwie wyslala kase, a sama zarabiam niewiele, ale serce mi sie kraje jak widze biede. dlatego nie przepuszcze suce, tymbardziej ze ja musze na te 500 zł tyrac 2 tygodnie, a ona dostala to w 2 dni siedzac na kafeterii. nie popuszcze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agamadej zalogowala
sie przed chwila:D dalej chce oszukiwac bo jej sie pod dupa pali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×