Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość ahahahalalalahahahaallalalala
ta pojedziecie do pabianic i wpierdul od matki dostanie dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pan..__
niezła draka. byle tylko cos z tego wyszło. bo widac ze biednamama siedzi ciągle na kafe i patrzy co sie tu dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde ale ja nie mowie ze jest okej bo niektorym oddała. " dobrze ze chociaż oddała" Nie twierdze ze po sprawie.. no bo oszukala innych.. podobno wysłała przelew, kazała mi dać znać jak dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ci, którzy wyslali cokolwiek albo sa z łodzi i czuja sie na silach by podjac jakies kroki, powaznie powinni poinformowac policje. baba jest bezczelna w tym momencie i probuje za wszelka cene uniknac kary. trzeba jej udowodnic, ze nic nie wskóra. to na forum teraz to jest bicie piany. trzeba sprawe kuć póki goraca, naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie oszukani
zrobcie cos z ta baba,zeby innych tak w konia nigdy wiecej nie robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny zoabczcie sobie tu
no lwasnie ciekawe ile ma ofiar na swoim koncie................. podejrzewam,ze duzo. jakby tak to sprawe naglosnic to moze wiekszosc dostala bym kase/rzeczy z powrotem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słuchajcie mnie
na POlicję oszustwo zgłasza się w miejscu zameldowania pokrzywdzonego albo chyba też można w miejscu zamieszkania oszusta. Policja już sprawdę dalej skieruje tam gdzie trzeba. Mozna też do prokuratury napisać i to mozna skłądać chyba wszystko jedno w jakiej prokuraturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
DZIFKA I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissues
aj cudowna wenus nie badz naiwna, mi dziewczyna tez kiedys miala oddac pieniadze i rowniez mowila tylko daj znac kiedy dojda i co? czekam do tej pory :PP poza tym kurcze zle ze ona wie ze jest zdemaskowana :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
NO I CO,ŻE WIE?UCIEKNIE? BANK JĄ SYPNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram mi mala
powinniscie to zglosic jak najszybciej na policje Venus tak powiedziala, ale cholera wie czy odda skoro nawet nie odbiera telefonu a kolezanke Ostrej wystawila do wiatru liczy ze sprawa przycichnie ludzie zapomna i sie pare stowek od was po kosciach rozejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
SZKODA CZASU NA JEŻDŻENIE DO NIEJ,LEPIEJ NA POLICJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tissues
jak dla mnie zle dlatego ze moze działać na swoje " usprawiedliwienie " roznymi sposobami, moze wyjechac no nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwoscmusibyc
Chcecie numer gadu gadu na policję ? Tam 24h na dobę jest dyżur, możecie zapytać o tę sprawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
Tylko, że o oszustwie internetowym powinien powiadomić ktoś, kto został pokrzywdzony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PODAJCIE JEJ IMIE, NAZWISKO I ADRES TUTAJ sa osoby, ktore chca dzialac od razu - dajcie im szanse w tym momencie podanie danych osobowych oszustki jest wskazane, a nie zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wpiszcie jej telefon
w google może naprowadzi was na coś jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
ALBO ZGŁOŚCIE TO DO TELEWIZJI,NIECH MA WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawiedliwoscmusibyc
101997 - to jest numer gadu gadu na policję - może Wam coś tam doradzą, pełnią dyżur non stop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Nie chce nikt dziewczynie chamstwa narobić. Bo tak naprawdę to ona poprosiła faktycznie tylko o te buty, a reszta poszła jak fala, i myślę że dużo osób by jej pomogło nawet jakby napisała że ma męża. Tylko po co ta ściema z tym że jest sama, to bym chciała wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram mi mala
no wlasnie skoro oszukani nic nie zrobia z oszustka my mozemy sobie jedynie popisac od nich teraz zalezy co z tym zrobia licze na to ze zglosza sprawe by innych ominela ta naciagaczka a jezeli nic nie zrobia baba dalej bedzie w necie brylowac w razie czego tez nie pwoinni tutaj pisac bo ona na bank to czyta i planuje kolejny ruch taki oszust jest bezczelny i bedzie sie imal wszystkiego by uniknac kary i dalej wyludzac forse od naiwniakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do TVN 24
do programu "prosto z Polski" napiszcie, oni się takimi oszustami chętnie zajmą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
MOŻE MĄŻ JEST NIEUDOLNY I NIERÓB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestes nie w porządku
PipiA gdyby chodziło tylko o te buty, bez szemrania oddałaby kjase każdemu, któ jej wysłał na konto. Pomijam, że nie dała by danych do przelewu tylu osobom. Ona wyraźnie poprosiła o dane osoby, która chciała odszyskac kase. A to świadczy o tym, że takich osób nie było 2 czy 3 tylko znacznie więcej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cvbb cbvcxbx
TO NIEWAŻNE CO KTO DAŁ,WAŻNE ŻEBY TĘPIĆ OSZUSTÓW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudolny mąż
ona i mąż sa bardzo rpzedsiębiorczy i wiedzą jak zarobić by się przy tym nie narobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PipiA
Ja nie dałam się oszukać, a co będzie jeśli się faktycznie jakimś cudem okaże że ta z nk to nie ona? Poczekajmy aż Ostra do niej pojedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×