Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość fajne laski jestescie
ja czekam do jutra na kase i nie mam zamiaru "ucichnac" tak mysle ze kurna ostra siostro i dyrektore- trzeba bylo szybko wkleic tu ten link nk czy cos skopiowac ,,, w koncu nie tylko wy we dwojke zostaliscie oszukani ,,, cos wiedzieliscie ale miedzy soba tylko wymienialiscie te informacje . szkoda.:( i jeszcze jedno ; chcialabym zeby autorka przyszla i odp ; czemu to zrobila? w ktorym momencie poczula dreszcz emocji ze "o kurrrrr wa ale latwo idzie" ...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adriana 8990909
o matko ale sie tu pozmienialo z zyczliwych ludzi zamieniliscie sie w hieny?? dlaczego chcieliscie pomoc co by to zmienilo gdyby nawet maial te 20 zloty wiecej niz pisala a nawet 200 zl ? Moze jej poporstu braklo do wyplaty czy czegos i chciala za cos przezyc? Moze jakby napisala ze ma meza jest w pelni sprawna i ma rodzine to byscie nie pomogliu czyz nie? a czasem rodzina to potrafi wywalic pryslowiowego chuja i radz se wolna polka . Dobrze zorbili ci co nie wyslali nie dostanie nauczy sie sobie radzic. Ale zeby odrazu jezdzic do ludzi i nie wiadomo jakie szopki robic ?! masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak niewiele brakowało żebym i ja wysłała Jej trochę pieniążka.Jednak zdziwił mnie fakt,że któraś z dziewczyn wyraźnie Jej pisała gdzie moża znaleźć pracę i to pozostało bez odzewu z Jej strony..Cóż jeżeli faktycznie udało Jej się oszukać kogoś z kaffe to tylko zaszkodziła osobom które faktycznie będą potrzebowały pomocy.A te 100 czy 200 złoty które dostał/a za wiele w Jej/Jego życiu nie zmienią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weźmy jeszcze krzyże pod
dom biednejmamy i zapalmy je pod drzwiami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
aha!! no to ona jest teraz poszkodowana tak?? :):):):) chodzi o ludzkie zakonczenie sprawy ; wchodzi tu i pisze OSZUKALAM WAS BO "..." i podaje szczere prawdziwe powody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jesli zyskała 250 zł to juz jakis grosz jest niektóre dziewczyny jako kelnerki muszą nieźle sie napracować żeby to zarobić,biegać,podawać, zmywać a czasem kelnerki w restauracjach pracują tylko za napiwki bo właściciel nie ma na pensję powiedzcie im żeby przestały pracować i zaczęły wzbudzać litość na forach a dostaną kase na konto od wzruszonych rodaczek zza granicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
ja powiem szczerze; jak wyslalam jej te 100 zl - mialam aktualnie 766 zl do konca miesiac czy to duzo ? nie,,, ale stwierdzilam ze jej napewno bardziej bedzie ta stowa potrzebna niz mi mi chodzi o to ze oszukala , ze dalam sie nabrac , tak szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUSTKA NA FORUM
adriana to BIEDNAMAMA znowu zmienila nicka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wiem ze ostrasiostra
weźmy jeszcze krzyże pod dom biednejmamy i zapalmy je pod drzwiami HAHAHAHAHAHAHA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OSZUSTKA NA FORUM
ciagle monitoruje to forum bo chce wiedziec co w jej sprawie zrobiono, uwazajcie co tutaj piszecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie, chyba ze od reki tak. kiedys jak dalam to 300 zl to duzo czasu i kontaktu minelo zanim wyslalam.ale to bylo dawno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak można nie wsiąść na człowieka jak wyłudza kase ? dawała nr konta na maila czyli świadomie czyhała na pieniądze dawały jej kase kobiety które same mają niełatwo autorce kasa nie jest potrzebna, ma męża , rodzine i podróżuje po świecie na allegro kupuje sobie bardzo dużo drogich rzeczy może na to wyłudza pieniądze na forach ona bardzo dobrze zna sie na psychologii i technikach manipulacji, sprytna jest i cwana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Niektórzy dali się nabrać, może młodzi są, nie znają życia. Trudno, na drugi raz się zastanowią. Mnie najbardziej wkurzyło, że wyłudzała rzeczy, najprawdopodobniej na sprzedaż. Może i buty przydały by sie jej dziecku, ale ja sama spytałam ją czy przeszła się choć do jakiegoś ciucholandu - sama za 5 zł kupiłam dziecku buty parę tygodni temu. Zresztą nie zdziwiłabym się gdyby działała z kimś w zmowie. Przy tym kłamczucha, nie wzięła jednak pod uwage tego, że kobiety znają realia życia i nie nabiora się na bajeczki typu mleko modyfikowane dla 3-latka, podczas gdy w domu bieda piszczy i nie ma butów na zimę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka bo tak dziala
wyrachowany oszust, najpierw zdobywa zaufanie ofiary, ze niby o buty, mleko i chuj wie jeszcze o co, a pozniej ofiara nic nie podejrzewajac sama z wlasnej woli sle kase,typowe zachowanie oszusta, i to niezwykle cwanego i wyrachowanego, ktory w malym palcu ma techniki manipulacji ludzmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
BAZIENKA- ale wiec dlatego zrozum co pisze ALIKSANDRA ja juz zakumalam tyle ze za pozno.... ze gdyby wyskoczyla z kasa by ja olali wszyscy a ja tez zlapalam sie na to ze "tylko" na buciki,,, wiec pomyslalam sobie " jak biedna musi byc dziewczyna ktora nie ma nawet na buciki".....i dlatego pomyslalam ze jest tak biedna ze trzeba jej pomoc znacznie wiecej .. i to pewnie ta manipulacja te gry psychologiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Jezeli faktycznie ona studiuje tą psychologię, dobrze by było gdyby uczelnia się o tym dowiedziała. Dziękuję za takiego psychologa za pare lat :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka bo tak dziala
przeciez nie chciala mnie oszukac mysli ofiara-chce tylko buty...i sle pieniadze zauwaz tez jak sprytnie pisala:ulegle, sluzalczo przez Per Pani, dziekowala,udawala naiwna niesmiala prosta dziewczyne mnie w jej pierwszym poscie zapalilo sie swiatelko jak uzyla slowa WYLUDZENIE, mysle sobie niby taka naiwna a juz wie co to,a takie proste slownictwo udaje..cos nie gra i jednak sie sprawdzilo lata siedzenia na kafe wyostrzyly moj zmysl, a widac ze dzialac musiala juz tez na innych forach, skoro od razu napisala o wyludzeniu, gdybym ja miala jej dane juz by sprawa trafila na policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oooooooooo ooooooooo
Laski, a Ty masz jej dane? Imię,nazwisko, adres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka bo tak dziala
fajne laski---ze swego doswiadczenia Ci powiem ze zadko ten ktory naprawde potrzebuje prosi o pomoc,a jezeli juz to po dostaniu butow, natychmiast skasowalby ten top, i na kazde konkretnie zadawne pytanie uczciwie i rzetelnie by odp,trudno nabralas sie, mialas prawo mam nadzieje ze odzyskasz pieniadze, a skoro masz jej numer konta, sprawe mozesz jako poszkodowana zglosic na policje, zeby wiecej dziewczyn i innych ludzi sie na to nie nabralo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
do -bazienka tak to dziala- - no i wlasnie to o czym mowisz sprawilo ze sie nabralam ! a z tym o tej uczelni to ja uwazam ze to ZAJEBISTY POMYSL!!!!!!!!! o ile ALIKSANDRA jest tego pewna!!! ja bym wolala to - niz policje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laski skoro masz
jej dane zglos to na policje ze zostalas poszkodowana, wystarczy jej numer konta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
ja mam tylko jej nr konta nie mam danych rzadnych ,,niechcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka bo tak dziala
tak dziala oszust najpierw zdobywa zaufanie, pozniej nagle podaje konto, predzej czy pozniej wymyslilaby jakas chorobe lub nagla potrzebe ze by ludzie tak czy siak slali forse, to byla kwestia czasu, zerowalaby tutaj majac tyle krow dojnych do usioru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka bo tak dziala
ja bym z tym kontem poszla na policje i powiedziala ze zostalam oszukana, byc moze w rejestrze policja ma juz jej konto lub dane, ktore wskaza ze to nie jej pierwszy taki numer jak podejrzewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Fajne laski, wklej sobie jej numer konta w google może się numer konta bankowego skojarzyć z kontem w allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazienka bo tak dziala
bazienka slabo z ta twoja psychologia jednak:) skoro takich podstawowych spraw nie wiesz i zadajesz pytania jak 2o letni dzieciak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
bazienka, a wyłudzanie rzeczy w celu dalszej odsprzedazy jest ok wg Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
BIEDNA MAMO - CZEKAM ; NA MAILA!!!! I NA KASE!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesteś nie w porządku
Skąd wiesz, że nie planowała tego sprzedać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×