Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Mi mała teraz ci serce pęka a parę stron wcześniej byłaś jedną z wielu, która głośno nawoływała na policję. Ja nie zamierzam oceniać autorki topiku ale pomyślcie gdyby napisała tak jak teraz wyjaśniła że mąż zarabia najniższą krajową to by się posypały było sobie znaleźć innego, jak by napisała że straciła pracę to byście na nią wyjechały że jest do niczego no i jeszcze stała śpiewka na kafe jak cię nie stać było nie robić dziecka. Tak więc ja się nie dziwię autorce a i jeszcze do tych co pomogły na początku topiku zapewnienia w stylu wolę być naiwna i pomóc niż nie pomagać bardzo szlachetne tylko szkoda że puste słowa. Po co te gadanie a tak poza tym kto daje i odbiera i tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o ta tak co ?
jeszcze raz podkreślam---- ---- wyludzacze pisze że ma swoją firme wcześniej że czeka na pensje nonsens-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest dziwne? aa ze ja i mama to ta sama osoba ? nie nie. kurde moglabym potwierdzic , bo dawno temu wyslalam kobiecie 300 zl i pampersy. niedawno mi je oddala. i druga pani postapila tak samo i jej tez oddala. i ona by mogla powiedziec ze juz dawno tu bylam, ale nie pamietam jaki miala nick. oj, ja pojade, dowiem sie swojego, wy uwierzycie lub nie, i dla mnie koniec sprawy :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrix, cholera:D kazdy jest kazdym mam dosc na dzis jak mi jutro nie odpisze ta dziewczyna, z ktora rzekomo mialam sie umowic w krakowie na oddanie ubran (z topiku wyłudzacze), to Pretensja miala nosa. spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj , a ty myslsz ze jak masz swoja firme to kasa leci tak o? a moze mam agroturystyke co? i kase mam , kiedy mam klientow. ? przestancie byc tacy wnikliwi, ale rozumiem jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA_______------------
Nie wiem jak wy, ale ja tych bajek wszystkich nie łykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
22:41 [zgłoś do usunięcia] wyludzacze biednamama wyslalam ci maila. odczytaj go. tylko z innego maila niz ten w mojej stopce. to bardzo wazne tylko dlaczego z innego?? teraz styl pisania jest juz podobny przestala sie pilnowac? ja tez juz tego nie łykam, Pretensja moze miec racje ide spac, co za duzo to niezdrowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA_______------------
Za duzo juz wszystkiego na dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA_______------------
Wyłudzaczom i pseudowyłudzaczom też baj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innego, bo tamten wykorzystuje tylko jesli chodzi o ciuszki itd na tamtym topiku, a tamten jest moj prywatny. ja rozumiem wasze watpliwosci, wiec git ani sie nie obrazam ani nic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, mnie juz glowa boli haha! aa mala mi - jesli znowu w to wszystko uuwierzysz, to mam jedna dziewczyne z krakowa chetna na spotkanie w listopadzie, tylko czekam na wiadomosc od niej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam jeszcze na moment i mam jedno pytanie(nie zwiazane z tematem)-sprawdzilam trzy strony wczesniej nick "wyludzacze|" i bylo tam napisane ze nick ten ma 13 postow.Potem po paru wypowiedziach wyludzacze sprawdzilam znowu ten nick i dalej jest 13 postow.Jakim cudem ciagle jest ich tyle samo i liczba ta sie nie zmienia skoro ona pisze?Pytam tak z ciekawosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głowa Cie boli, bo sie caly dzien wydurniasz;) no wiec to jest moja ostateczna opinia nt naszej wyłudzaczki, do ktorej doszlam po przemysleniu kilku faktów: biednamama to wyłudzaczka w jednej osobie, a całosc to prowokacja/zart wymyslony przez jakies kreatywne gimgowno albo cos w tym stylu, stad znajomosc freli, adwo i jakichs innych dziwnych ludzi z kafe, z forum ogolnego. podejrzewam, ze to mialo byc tylko kolejne prowo, zart, a moze faktyczna proba wyłudzenia paru stow na szlugi i browary - kto wie. sprawy zaszly dosc daleko, chociaz podejrzewam, ze polowa pomaranczowych wpisow jest autorstwa biednejmamy vel wyłudzaczki tudziez jej grupy wtajemniczonych:D koniec tematu wniosek: kafe jest powalona i czas stad uciekac;) dobranoc - a dla lady pretensji uznanie, naprowadzilas mnie na wlasciwy trop (i moj mąż, ktoremu opowiedzialam te historie:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teksty typu "wyroslam juz z tego" - kto dorosly, matka, tak pisze w kontekscie pisania z kims na kafe?:D podejrzewam, ze foty dziecka sciagnela z naszej klasy, na łapu capu, albo zeby wrobic kogos nielubianego gówniara jakas i tyle, myslala, ze to swietna zabawa echh dalismy sie wszyscy nabrac 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art123
wszystko rozumiem, wzburzenie i w ogóle ale z jakiej racji chcecie obcej osobie wleźć do domu? nie umawiaj sięz tymi oszołomami bo tak jak ty oszukiwałaś tak samo możesz trafić na zboków, złodzieji i morderców.Nikogo nie wpuszczaj do domu i po kiego masz się spotykać bo niby co? raptem 2 osoby odpowiedziały czynem a sprawiedliwych milion pięćset sto dziewięćset. nie spadają,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość art123
niech spadają a ty też już przestań się tłumaczyć i nie pisz tu więcej bo gadasz z setką głupków i z trójką rozsądnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frrrrrrrrrrrrr
Przeczytalam caly temat. Generalnie troche mi zal i nie zal osob ktore pomogly autorce. Zal mi zle spozytkowanej dobroci, ktora nalezy sie innym ludziom, a nie zal slepej naiwnosci, ignorancji i wszytsko-wiedzacej natury tychże osob. Nie mniej smiac sie chce na ostatnich stronach tematu, gdzie biednamama znowu robi z Was debili i bierze na oczy kotka ze shreka. generalizujac wiecej w tym temacie debili ktorzy nie ucza sie na wlasnych bledach niz dobrych ludzi. BIEDNEJMAMIE (chociaz pewnie nie takiej biednej jak sie maluje :) ) pragne pogratulowac przebieglosci, aktorstwa i wyrachowania. do pewnego moemntu bezblednego. No i tego nawrocenia na ostatnich stronach tez :) Mozesz tez byc pewna ze w wielu osobach zniszczylas wiare w normalnosc Duzo sie dzis nauczylam :) thx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BIEDNA MAMo DLACZEGO DALEJ
OSZUKUJESZ LUDZI I NIEUDOLNIE SIE WYBIELASZ, KLAMIESZ I SPRAWE ZGLOSZE TAK CZY SIAK NA POLICJE,IDE JUTRO O 9 NA KOMENDE,ZNAJDA CIE PO IP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PROWOKACJAAAAAAAAAAAA
ostrej, dyrektore,ohydnej i venusika:p spr und potw🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacja racja
1.Ostra twierdzila na poczatku ze nie moze cofnac przelewu, i poslala lasce 200 zl,pozniej w miare rozwoju sytuacji ( niby siostra w banku pracuje):D nagle ma przelew Oczekujacy( co za szczesliwy zwrot okolicznosci):D 2.Nie podala linka do nk 3.Niby z dyrektorkiem mailami sie wymieniali 4.Malolactwo nakrecilo temat, ale sytuacja "lekko" wymknela sie spod kontroli,byc moze chcieli jedynie pokazac"jacy sa dobrzy":p 5.Top zaczal zyc wlasnym zyciem, a zabawa sie gowniarstwu dalej podoba tyle:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e tam prowo czy nie
to i tak,oszustka jest,albo oszusci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala mi - jest mi przykro e dozlas do takiego wniosku, ale rozumiem to. mam tylko prosbe spotkaj sie z tamta diewczyna echh79 i daj jej co mialas dac, ona niczemu winna nie jest. prosze cie, bedziesz w krakowie to spotkaj sie. ktos wyzej, co do tych postow, teraz zwrocilam na to uwage dopiero , ale jaja.:D:D pisze i pisze i nic, nie podnosi sie :D czemu tak sie moze dziac. sluchajcie - skoro tak nie wierzycie powiedzcie ostrej niech pojecdzie tam ze mna, tzn. zebysmy tam byly jednoczesnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z z tymi postami to jest
tak że jak piszesz cały czas pod swoim nickiem ne wylogowując się to posty Ci nie rosną. Podana liczba to nie liczba postow tylko liczba logowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo z z tymi postami to jest
swoją drogą dziwne że autorka ma juz 46 logowań... Czyżby tak często zmieniała nicki? Pewnie raz pisała pod innym a później znowu pisała pod swoim. Sciemnia i tyle. Może faktyczne sie jej nie przelewa ale poszla na latwizne i zamiast do pracy to żerowała na dobroci ludzi i myślała, że to nie wyjdzie. Nie wierzę że w Łodzi nie może znaleźć pracy. A autorka bardziej się pogrąża pisząc pod innymi nickami bo jak sprawa pójdzie na policję to sprawdzą IP i będzie miała większe problemy. Jeszcze miała czelność pisać pod nickiem magdaleska i beczelnie kłamać że była i sprawdziła i biedna mama czyli ona sama nie kłamie i żeby śmiało jej pomagać :o Wcale mi nie żel autorki bo jak chciała mieć łatwą kasę to dorobiła się łatwiejszych problemów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli z czarnymi
nikami jest tak, że ja na przykład mając dwa i logując się na jeden z nich mam licznik taki sam dla obydwu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×