Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość mi też sie wydaje ze ten topik
to sprawka miedzy innymi ostrej :o Oewnie z dyrektore sie umowila zeby zrobic z siebie dobroduszna osobe. Dziwne ze wyslala kase i od razu okazalo sie ze ma znajoma w miescie gdzie mieszka autorka i wszystko sprawdzi :o Za chwile napisze ze autorka faktycznie jest biedna i potrzebujaca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA________------------
Wydaje mi się, że mi mała może mieć rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi też sie wydaje ze ten topik
a i jeszcze przelew nagle stal sie oczekujacy kiedy tylko wyszla na jaw ich sciema zeby nikt nie dopytywal czy ta rzekoma biedna mama kase oddala :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Następna mądra inaczej :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm przyznam ze i mnie tu cos podsmiarduje :D ale ze na razie nie mam lepszego zajecia poobserwuje ten watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pisalam tu wczoraj
Czyżby to ostra broniła si na pomarańczowo? Pierdolona prowokatorka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mama paranoi,tylko wlasnie potrafie logicznie myslec... Ostra kombinuje w tym topiku jak kon pod gore, sciema goni scieme, pomarancza pomaranacze (podobny styl pisowni wszystko), to samo jest na topiku wyłudzacze, który powstal jako kolejne prowo. ludzie zaslepieni checia pomocy nie widza oczywistych faktow - ja tez dopiero wczoraj zobaczylam, gdy porownalam te dwa topy i odkrylam, ze ludzie, ktorym chcialam pomoc sa FIKCYJNI! nicki zakladane na potrzebe chwili, nie istniejace maile, itd.. prawda jest taka, ze ktos zrobil sobie paskudny żart - nie wiadomo, czy faktycznie chcial wyłudzic, czy nie, zapewne nie - stad to szybkie odsylanie kasy, zero mowy o policji itd, tylko jakies naciagane umawiane spotkania (tylko ze strony ostrej, wyłudzacze i pomaranczy) i kombinowanie, zeby sprawa calkiem sie nie rypła, ale zeby smiesznie bylo:o tylko ze smiesznie nie jest, bo juz teraz nie wiadomo, kto wpisujacy sie na topiku wyłudzacze (tym o wzajemnej pomocy) jest prawdziwy, a kto nie:o mialam sie umowic z kims w krakowie, specjalnie tachac rzeczy z uk, po czym ta osoba by sie w ogole nie pojawila. skandal, tak naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TEŻ CZYTAM ŚLEDZĘ TEN TOPIK OD JAKIEGOŚ CZASU JUŻ 2 DNI TEMU JAKOŚ TO DZIWNIE BRZMIAŁO WSZYSCY ZACHWYCENI TAK ZWANĄ OSTRĄ SIOSTRĄ KLASKAJĄ JEJ A TA ZDAJE SIĘ CORAZ BARDZIEJ ZACHWYCONA PO PROSTU GDYBY NIE ONA TO LASKA DALEJ BY CIĄGNĘŁA KASĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyyyybyi
a kto to jest w ogóle ta ostra?całymi dniami siedzi na forum,a niby pracuje w handlu,to ma zadziwiająco dużo czasu wolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mortisza - kolejny czarny nick założony na potrzebe chwili (raptem 5 postow), ktory ma na celu podjudzac i bic piane. i ta masa pomaranczy, ktore staraja sie trzymac te grę na wlasciwej sciezce. nie dajcie sie ogłupic - prowo bezczelnych małolatów, którzy doskonale znaja sie nawzajem i cos takiego uknuli. szkoda czasu. mysleli, ze beda kreatywni i wyjdzie zabawnie - ale wyszlo smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA NIE WIM ALE WIĘKSZOŚĆ LUDZI JEST NIĄ OCZAROWANA I ZACHWYCONA JEJ BŁYSKOTLIWOŚCIĄ I WYPOWIEDZIAMI OSTATNIO ZDAJE SIĘ JEST JAK DETEKTYW RUTKOWSKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Co do Ostrej, to macie paranoję, bo to w porządku dziewczyna. Ale teraz napiszecie, że to ja jestem Ostra, norma :classic_cool: Natomiast co do tej laski "wyłudzacze", to krętaczka jest. Pisała na swoim topie jako kobieta, która potrzebuje pomocy w malowaniu mieszkania, za chwilę odpisała jako "wyłudzacze", że jutro u tej kobiety będzie (kilkaset km). Wczoraj z kolei ta niby kobieta od malowania pojawiła się praktycznie w tym samym czasie co "wyłudzacze" i zaczęła piać z zachwytu nad autorką. A poza tym, "wyłudzacze" bezczelnie przywłaszczyła sobie MOJĄ historię z pomocą pewnej kobiecie, którą opisałam na początku tego topa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyyyybyi
wczoraj groziła autorce,że do niej pojedzie dziś osobiście,a dziś niby jej znajoma ma tam jechać.to się kupy nie trzyma,no i skoro te osoby zostały oszukane,to dlaczego na policję nie podały nr konta na które wysłały kasę?jakoś nikt na policję nie poszedł,dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Aha, no i jeszcze "wyłudzacze" postanowiła wybrać się do Łodzi, żeby sprawdzić BiednąMamę. Co drugi dzień gotowa jest altruistycznie trzaskać po kilkaset kilo, żeby pomagać ludziom. Ściema nie do przełknięcia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem, jedynymi czarnymi nickami, ktore twierdzily ze cos wyslaly jest dyrektore, ostra siostra, czarna wenus. reszta pomaraczne, no i jeszcze byla ta ohydna jedza, ale co do niej nie mam pewnosci. wiec nie ma problemu, bo poza nimi tak naprawde nikt nic nie wyslal, nikt ZADNEGO KONTA NIE ZNAL. swoja droga, swietna u Ostrej znajomosc Łodzi... :D dobra, spadam, a Wy przejrzyjcie na oczy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Ostra jest czysta, nie gadajcie głupot. Popadacie w schizę w związku z tym tematem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieoczekiwana zmiana akcji
:D Modki ja was prosze nie kasujcie tego topa bo jest najlepszy na kafe. Tylko on mnie tu jeszcze trzyma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała mortisza - kolejny czarny nick założony na potrzebe chwili (raptem 5 postow), ktory ma na celu podjudzac i bic piane. jednak glupia jestes:( ale tlumaczyc sie wariatce nie zamierzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Top - rewelacja, jeden z lepszych od dwóch lat :classic_cool: A co będzie w jutrzejszym odcinku? Czyżby kafeteryjni detektywi odkryli spisek żydomasoński mający na celu przejęcie portalu o2? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ales ty durna - chyba ktos tu sie wylogowal i pisze na pomaranczowo;) bo cos czarne nicki zniknely. prowo mozna ciagnac, ale w koncu trzeba sie do niego przyznac. dajcie sobie juz siana. zrobiliscie sobie jaja z kilku, kilkunastu uczciwych ludzi, stworzyliscie fikcyjna biednamame i fikcyjna wyłudzacze, osoby, ktore o dziwo pisza takim samym stylem i uzywaja takiego samego slownictwa (jestem na tu wyczulona i od razu dostrzegam, skrzywienie zawodowe:D) nie takie prowokacje tutaj odchodzily;) ale ta jest wyjatkowo paskudna, bo uderza w czyjes dobre, szczere intencje. no nic, i tak pewnie nie wszyscy mi uwierza - chociaz moze przejrza na oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyyyybyi
mi mala,a jaki rozmiar masz tych ubranek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SONIA________------------
Wyłudzacze była gotowa jechać kupe km, żeby pogadać z kafeterianką o jej problemach, mało tego nie ma kasy na paliwo, ale co tam pożyczy te 300-400 zł i heja pogna do Łodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, że gdyby mąż biednej mamy faktycznie zarabiał najniższą krajową to mieliby 440zł na członka rodziny, a to kwalifikuje się do pobierania różnych zasiłków, nie wiem jaka była sytuacja wcześniej, ale trzeba autorko popytać w urzędzie miasta o dofinansowanie do czynszu. Nie pamiętam jakie warunki trzeba spełniać, ale jeżeli to co piszesz jest prawdą to sądzę, że taki zasiłek Wam się należy. Do tego dochodzą jeszcze zasiłki na dziecko też parę zł. Może mops? Może pomoc społeczna? Myślę, że powinnaś się tam udać a na pewno pomogą. Ale skoro jeszcze tego nie zrobiłaś, to znaczy, że być może Wasza sytuacja nie jest wcale taka ciężka jak piszesz i nic Wam się nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleś ty durna, mi mała
Tak, tak, paranoiczko, to ja Ostra, dyrektore i Venus w jednym, a tak naprawdę do ja, Bransky i kręcę móżynami jak mi sie podoba :classic_cool: :D Idź, zażyj haloperidolek :classic_cool: 🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyyyybyi
504 na osobę jak masz,zasiłek się należy:68 na dziecko ,dodatek mieszkaniowy zależy od metrażu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no być może, nie wiem dokładnie. Moja mama też parę lat temu korzystała z zasiłku mieszkaniowego, pamiętam, że było tam coś ponad 200zł na czynsz i wodę. A to 440 zł mają BRUTTO więc netto wychodzi 300zł na osobę, więc bieda aż piszczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyyyybyi
ja miałam nadmetrarz,to dopłacali mi 37 zł do czynszu na 3 osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×