Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość frrrrrrrrrrrrr
moze faktycznie autorka jest matk a:) i musiala najnormalniej zakupic mleko :) _prosze pierwsza lepsza interpretacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie że Myrevin
wystarczy dodać dwa do dwóch :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona - ja tutaj tez weszlam, zeby pomoc, a raczej obronic biednamame:D chcialam jej wyslac paczke, potem chcialam pomoc innej osobie z krakowa z tematu wyłudzacze... a potem przejrzałam na oczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Aneta z Łodzi
Spotkałam się z tą Martą, wierzcie albo nie ale dziewczyna jest na prawde uczciwa,zrobiła błąd tak jak każdy człowiek w życiu.Jest ładna i inteligentna,ma przecudownego syneczka.Dałam jej 200 zł, jak ktoś chce jej wysłać to niech napisze do mnie na maila -dostanie nr konta--ekipawylud zaczy@op.pl"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Aneta z biedną mamą pewnie zbierają kupy w parku na sienkiewicza dla glena b :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przeczytałam temat od deski do deski i powiem wam ze juz pomijając fakt tej całej biednej mamy to kolejną zwichrowana osoba jest Ostra- wielce wysłała jej dwie stówki a potem sie okazuje ze chooya wysłala, teraz wielce sie domaga niewiadomo czego a sama sciema przyjebała zeby kazdy napisał jaka to ona dobra.. pierdolona zakłamana suka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plan mam plan
dyrektore i jędza są w zmowie😭 wysypali się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otulona trzymaj sie, miło ze wpadłaś:D do popisania;) dyrektore, zatem uswiadomie Cie po raz ostatni (perły przed wieprze:P) 1. skad wiem, ze to TY kupiles, a nie twoja znajoma/siostra/kolezanka, ktora akurat i tak potrzebowala mleko? 2. mogles kupic dla dobra sprawy, to nie majatek, parenascie zlotych:) zwlaszcza, gdy zarobic w perspektywie mozna wiecej... już, pojąłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i oczywscie niby teraz jakas kolezanka ostrej poszła sie spotkac z biedna mama a Ostra znikła i gówno mowi a wy to juz wogole wszyscy popadacie w histerie i szyjecie niestworzone historie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ostra
to motorem pojechała????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gonimy zgwalcone!
dawac, dawac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ostra
zeby jej tylko nie zawiało????? hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myrek wyłudzał kase
na czteropaki :O:O szoke 150 :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wyczytałam to ostara nigdzie nie pojechała tylko wyslała tam jakas kolezanke która rzekomo ma w Lodzi, to naprawde wszystko śmierdzi jakąś lipa, szczególnie ze ta suka nic nie wysłała to po chooy obcych ludzi tam wysyła na jakies spytki? Taka dobra i nie ma co robic tylko czas traci na jakies gówno ? Nic nie wysłała wiec po co sie czepia tej biednej mamusi.... moze sama nia jest rzeczywiscie i chce tu gwiazdorzyc jaka to ona cudowna i świetna nie jest i tak sie kurwa wami wszystkimi przejmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile godzin one juz w tym parku siedzą ? biedna mama syneczka też wzięła ? po parku pójdzie z nim do biblioteki odpisać na kafe sesesesessee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie nam się BiednaMama podziała?:D i czy Wyłudzacze vel BiednaMama skonczyla juz usuwac grzyba ze scian w ramach pomocy potrzebujacym?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×