Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość 7uhjvgbn
jak cie nie interesuje to na huj tu włazisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
co to za osoba , po co ukrywasz ? jesteś taka sama jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfd
mam wolny zawod, pieniadze, czas, wiec dlaczego z wlasnej ciekawosci i checi pomocy mam nie jechac? wez sie juz nie osmieszaj ,bo kurwa z 10 razy sie pytalas ile to bedzie km bo nie wiesz ile KASY POZYCZYC na paliwo! teraz niby wielka bizneswoman, czas ,aksa wszystko a dziecko musialabys ze soba targac i do tego kase na paliwo pozyczac...nie no ,normalnie rozpeirdolilas mnie tym, jak to czytalam........... zaraz znajde te twpje wpisy zeby nie bylo ze wymyslam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pojade. i jak mowilam bede 2 dni u rodziny u ktorej bylam ostatni raz na wakacjach 15 lat temu. ale wnioski zostawie z tego dla siebie. bo tu i tak bede uznana za klamczuche. okaze sie biedna - pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfd
no to czemu nie poweisz co myslsiz, czy co podejrzewasz? mi mala jakos nie miala z tym problemu czy alissandra.........po co te sekrety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze nie zmyslasz. pieniedzy akurat wtedy nie mialam. jestem po wyplacie i mam ich w tej chwili od groma:) dziecko lubi ze mna podrozowac. siedzi z przodu puszczam mu piosenki i sobie spiewamy, nie nudzi sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
no to masz dobre zycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wbrew pozorom nie. pol rodziny lacznie z matka i ojcem umarlo mi w ciagu 3 lat - wiekszosci na raka. moje dziecko jest z zagrozonym pokoleniu i wcale z tego powodu szczesliwa nie jestem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłudacze- nie chce mi się zagłębiać w to, cytować i udowadniać Ci oczywista oczywistosc, ze jestes prowokacją Ostrej tudzież BiednejMamy - wystarczy że Ty wiesz, i ja wiem, i TY wiesz że ja wiem:D tylko jedna rzecz napisałaś, że czesto jeździsz po Polsce, setki km robisz i w zw. z tym nie wiesz ile kosztuje paliwo, ile Ci pali samochod na km?;) musisz pytac na forum ile km jest z rzeszowa do łodzi i za ile trzeba zalać auto? nie rozsmieszaj mnie:) ja jeszcze nawet prawka nie mam oficjalnie, a wiem za ile trzeba zalać bak np. z krakowa na mazury:) w zw z tym, przykro mi, ale Twoj faktyczny wiek biologiczny oceniam na max 17 - 18 lat, a prowokacje na 0 :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 21 Questions
mi mała tobie tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj wiek to 32 lata kochana. ja wiem ze ty wiesz , ze ja prowookantka , a ja wiem ze to nieprawda moja droga. ale ja ci juz udowaniac nic nie bede :) maz mi laduje bak. a teraz go nie ma. nie mam pojecia ilepali moj samochod, niestety w tym jestem cienka. jak ogolnie z matma. w lo powtarzalam klase z matmy, glupia jestem co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomijam fakt, że wiekszosc adresow mailowych z Twojego tematu to fikcyjne, nie istniejace adresy (łatwo to sprawdzic, uwierz mi), prawdpodobnie sama jestes autorka polowy pomaranczowych wpisow. Twoj topik miał na celu odwrocenie uwagi od prowokacji BiednejMamy, i skupienie sie na pomocy potrzebujacym. zeby juz nikt nie zwątpił w prawdziwosc BiednejMamy... i wiesz co? przez takie wlasnie prowokacje, faktycznie zyc sie odechciewa. dzisiaj bylam w tesco, widzialam sliczne komplety dzieciece na zimę (czapka, szalik, rekawiczki) z cherokee przecenione na funta, dwa funty. chcialam nakupic kilka kompletow, i chetnie bym je komus faktycznie potrzebujacemu wyslala albo przywiozla. gdyby tylko te wpisy z twojego tematu nie byly w polowie fikcja, moze zaufalabym reszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wierze, bo tam rzeczywisccie takie promocje. i wiesz co, mozesz mnie teraz wysmiac, ale przykro mi ze tak mowisz. bo stamtad ani jeden wpis oprocz tych z moim nikiem, nie jest moj. zadengo adresu nie wymyslilam. nie bede sie z toba szarpac naprawde.. szkoda tylko ze na tym wszystkim, przez moja i twoja glupote, stracily te mamy.. trudno.. nie chce sie z toba naciagac. mozesz myslec co chcesz, ty wiesz swoje, ja swoje. i wiem ze jestem niewinna. to tyle. rozumiem, nie musisz mi ufac, nie znamy sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh. smutno mi naprawde.. bo gdybym sie tutaj nie wmieszala, tamte mamy by cos dostaly. a tak to moge tylko sama pomoc, a nie dam rady wszystkim.. chociaz juz sie tam pare dziewczyn dogadalo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyłudzacze... daj spokoj. wierze, ze Ci smutno i masz teraz wyrzuty, ale z innego powodu. wiesz jakiego - ze niepotrzebnie w ogole w to "wdepnęłaś". miało byc smiesznie, potem hojnie, a wyszlo wlasnie tak. to dla Ciebie nauczka na przyszlosc i sama o tym wiesz:) pozdrawiam, mimo wszystko. a jesli ktos jest faktycznie potrzebujacy i jest z Krakowa, prosze do mnie na maila napisac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smutno mi dokladnie z tego powodu o ktorym mowie, nie z teggo o ktorym piszesz. mam jedna prosbe.. sledz tamten moj topik, jesli bedzie ktos z krakowa to mu pomoz prosze. nie zwracajac uwagi na mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfd
ohydna- sorki,ale jedyny wpis jaki pameitam to bylo cos w stylu ze zgadzasz sie z mi mala i podejrzewasz ze wiesz kto za tym provo stoi .....nic wiecej. dlaczego nie napiszesz, kto to wymyslil wg ciebie i ldaczego tak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfd
wyludzacze- dziewczyno masz taka mase wymowek na wszystko ,ze juz nawet nie chce mi sie pisac.................. nie wiem czy ktokolwiek ci wierzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohydna - napisałabym do Ciebie na maila, ale go nie znam. wiec napisz do mnie, proszę. mi_mala@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfd
rozumiem ,ze podejrzewasz ,no ale przeciez mozesz napisac CO MYSLISZ- przeciez to jest forum ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdfd a to ciekawe
wyludzacze.... bardzo cieakwe to jest znalzal twoj wpis na topiku : dzisiaj znwou rozwiaze zadanie z amtematyki....oczywscie,nie sugeruje bron boze ,ze ty uczysz sie ejszcze w szkole ,bo w koncu masz 32 lata i jestes bizneswoman ,wiec pewnie pytalas sie o to zadanie dla swoejej ''mlodszej kuzynki''? http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3932571&start=4230 i czy czsami tam nieco nizej ,ktos o nicku potrzebuje... nie jest z twojego topiku gdzie ''pomagasz;;? no co za dziwny zbieg okolicznosci............... [zgłoś do usunięcia] wyludzacze dane sa zbiory liczbowe: A - zbior wszystkich liczb calkowitych, spelniajacych nirownosci lx-2l moj mail. wyludzaczekafe@wp.pl< /i> 17:41 [zgłoś do usunięcia] wyludzacze moj mail. wyludzaczekafe@wp.pl< /i> 17:43 [zgłoś do usunięcia] wyludzacze ccos sie dodac nie chce, sprobuje pozniej. moj mail. wyludzaczekafe@wp.pl< /i> 20:30 [zgłoś do usunięcia] zadaniazmatematyki kafeteria ma jeden problem - przy użyciu symboli < albo > ucina tekst nierównosci trzeba pisać następując : x i tu odstęp < i tu znowu odstęp 2 co da nam x < 2 i normalnie wyświetli jeśli znaczek < > połączymy z jakimkolwiek innym znakiem utnie nam tekst Jeśli masz odpowiedzi do zadania napisz je wraz z treścią, wtedy nie muszę już sprawdzać, czy przy pisaniu popełniłam jakiś błąd - o co łatwo pisząc na klawiaturze i nie widząc przed sobą na kartce pełnego rozwiazania Mój temat z zadaniami : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3932571 Możliwość również odpłatnego rozwiązywania zadań - info na maila 20:33 [zgłoś do usunięcia] zadaniazmatematyki Udowodnij że 0 należy do dziedziny funkcji nieparzystej f(x) , to f(0)=0 jest tu mowa o funkcji nieparzystej f(x) jest nieparzysta gdy spełniony jest warunek : f(-x) = -f(x) dla x=0 musiałby być spełniony zatem warunek : f(-0) = -f(0) f(0) = - f(0) f(0) + f(0)= 0 2 * f(0) = 0 f(0)=0 Jeśli masz odpowiedzi do zadania napisz je wraz z treścią, wtedy nie muszę już sprawdzać, czy przy pisaniu popełniłam jakiś błąd - o co łatwo pisząc na klawiaturze i nie widząc przed sobą na kartce pełnego rozwiazania Mój temat z zadaniami : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3932571 Możliwość również odpłatnego rozwiązywania zadań - info na maila 21:17 [zgłoś do usunięcia] technik dzieki za pomoc 12:30 [zgłoś do usunięcia] zadaniazmatematyki up Jeśli masz odpowiedzi do zadania napisz je wraz z treścią, wtedy nie muszę już sprawdzać, czy przy pisaniu popełniłam jakiś błąd - o co łatwo pisząc na klawiaturze i nie widząc przed sobą na kartce pełnego rozwiazania Mój temat z zadaniami : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3932571 Możliwość również odpłatnego rozwiązywania zadań - info na maila 17:46 [zgłoś do usunięcia] gotowiec Pomocy Pokaż że f(x)=x^3/|x|*cos x jest funkcją nieparzystą i określ jej dziedzine. 18:44 [zgłoś do usunięcia] potrzebuje.. wyznacz NWD (a,b) jesli a = 780, b=1326 18:45 [zgłoś do usunięcia] potrzebuje.. wyznacz NWW (a,b) jesli a = 210, b=1638 18:46 [zgłoś do usunięcia] potrzebuje.. znajac NWD , NWW oraz liczbe a,wyznacz liczbe b. NWD(a,b) = 6 , NWW=252, a=126 18:52 [zgłoś do usunięcia] potrzebuje.. cene towaru podniesiono najpierw o 10%, a nastepnie podniesiono o 20%/ o ile procent nalezaloby jednorazowo podniesc cene tego towaru, aby uzyskac ten sam efekt? 18:54 [zgłoś do usunięcia] potrzebuje.. po dwukrotnej obnizce ceny towaru, za kazdym razem o ten sam procent, jego koncowa cena stanowi 64% ceny pierwotnej. o ile procent dokonywano kazdorazowo obnizki ceny towaru? odp. o 20% 18:55 [zgłoś do usunięcia] potrzebuje.. lod mao 10% wiekszosc objetosc od wody, z ktorej powstal. o ile procent objetosc wody jest mniejsza od objetosci lodu, z ktorego powstal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm, to sa zadaniia moje, poniewaz studiuje zaocznie i sa mi potrzebne a jak mowilam z matmy jestem cienka. to nizej to nie ja. zreszta widzisz gdzies tam w tych zadaniach wartosc bezwzgledna o ktora ja chcialam prosic? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, jestem pod wrazeniem ja bym nie wpadla na to wszystko! nie umialabym tak szukac ''dowodow'':D dziewczynka potrzebuje... ma 16 lat i prosila o doladowanie konta. zreszta napisalabym tyle zadan pod innym nickiem, i akurat bym sie nie kapnela ze ups nie pisze pod ''wyludzacze'' :D rozwalacie mnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w zaparte? bo poprosilam o rozwiazanie zadania ? ja na tym forum jestem uczciwa i nie mam sobie nic do zarzucenia. a wasze domysly i ploty, to niestety tylko domysly i ploty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcialas pisac pod nickiem "wyłudzacze", wiec sie przelogowalas... a o to doladowanie konta to moze prosilas dla siebie, hm? bo zadania, ktore podajesz, jak na moje oko - sa na poziomie gimnazjum/ LO na pewno nie uniwersyteckim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie nie ucze na uniwersytecie. nie podalam tam zadnego zadania, bo mi sie nie wkleilo jesli nie zauwazylas. tak na karte dla siebie, ludzie matko:D wartosc bezwzgledna obowiazuje od lo do studiow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×