Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość biedna mama
fajne laski jestescie : dziekuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
ale ja nie kumam po co ktoś robiłby sobie żarty z takiego tematu?? I na żarty prosił o pomoc. To niesmaczne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
to nie byly zarty przeczytaj caly to zrozumiesz, tak jak pisalam jestm dostepna na mailu takze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
dyrektore!!chlopcze z bajki !!! po 1 - i widzisz???????? te pomaranczowe- biedna mama - to orginalna biedna mama!!!!!!! i CO??????? glupio nie ?? glupio wyszlo????? po 2 czemu agresywnie i nerwowo sie zachowujesz ADWOKACIE ??? ja z ostra pisalam maile - wiesz????? i stanelo na tym ze to ona mi napisala o pani anecie itd i napisala ze poinformuje jak co itd itd itd ....... ale ty masz jakas paranoiczna obsesje na punkcie tej ostrej siostry :Oczlowieku - ile ty masz lat ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bele de jour
dyrektore nie chodzi mi o osobę mamy. ALe o to co piszecie o wyłdzacze, ostrej i kilku innych osobach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektorze
czytam i mysle lat; 50-59,stary kawaler, lysinka , brzuszek, charakter iscie filozoficzny niby, duzo do powiedzenia lecz zywych sluchaczy brak,dzieci jakies?zona?brak?zdjecie laski wysiadajacej z xszostki zrobione zza krzaka to to na co cie stac? stary facet i przezywa kafeterie co za smutna prawda,musisz byc strasznie oblesny z wygladu ,i strasznie nieszczesliwy, pomimo takiego wieku bawisz sie w damskie fora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
2 kleiki 2 miod 1wanilie ;) zgadza sie dyrektore??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
wpierdoliłam te mleka na sucho,łyżeczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KONIEC ZABAWY WYLUDZACZE
Tak czy owak juz mnie to wszystko nic nie obchodzi. Wyludzacze sie zabawila, spolka rowniez ;-) Ja spadam. Na szczescie oprocz kafe mam normalne zycie i nie musze przesiadywac tutaj od rana do wieczora. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
tak podszywie ....ehhh ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
po tym mleku robie kupe takie suche bobki ,ciągle pykam na sedesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
dobra wysle tylko...gdzies tego meila albo skasowalam albo cos z nim odwaliłam i nie mam go wiec najpierw ty napisz a ja odpisze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
już Ci wysłałem maila , odpisujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dyrektorze
gdyby dziewczyna ze zdjecia z szostka byla twoja kobieta nie zarywalbys do ..Fabioli.. nawet jak ja wpuszczales w kanal! ze sie zakochalesc , te buzki , serduszka , itd , ze wypiela cycki i dupe , najbardziej cisnales z tamtego topiku , i udawales ze szydzisz z niej a tak naprawde byles juz caly najarany! tak naprawde to tylko ty sie zblazniles nie ona tam, a dziewczyna ze zdjecia musi byc piekna i bogata kobieta - szkoda ze nie twoja , ale ..Fabiola ... juz mysli ze to twoja bmA:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TTYYFFHJIIIIIKIGRG
dyro sie zdnerwowal z powodu zdjecia ktore po wnikliwej analizie jest faktycznie zrobione w stylu papparazzi🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jogo!!
ja tu widze nie zły burdell

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektoreczka
dyrektore a ile masz wzr? normalnie sie zakochalam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz zyx
a wy jeszcze wałkujecie ten temat????????????? jedno jest pewnie wyludzaca i biedna mama to dwie inne osoby!!!!Jedna mieszka w centralnej Polsce a druga gdzies na południu :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektoreczka
dyrektore ich habe dich verliebt :) hallo Schatz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A KTO TERAZ.........
PRZEPROSI BIEDNĄ MAMĘ??????????????????????????????tYLE Z WAS NA NIA J=KTZYCZAŁO I CO TERAZ CISZA???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo bo
bo booo bo zrobil fotkie dziewczynie jak wysiada z bmwu:D a tak naprawde sie ja ka ka:D a tak na powaznie cos tak jakos sie nerwuje zbytecznie cos w czule punkty trafia tego dyrektora niom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomy cróz
Dyrektore musi się dowartościowac bo ogólnir to jest paszkwil a o tej dziuni z fotki to moze tylko marzyć,Zresztą gdzies tu juz ktos pisała o tej lasce a on uzyl to foto bez jej wiedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyludzacze i biedna mama w pisowni nie używają polskich liter taki zbieg okoliczności zapewne ;) inni też już to zauważyli na innym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4rfgcvb sss
dawno już ktoś zauważył,że wyłudzacze to biedna mama,ale teraz przegięła,wpadła jak śliwka w kompot hahahaaaa:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
to racja wpadla ha ha ha ale jesli chodzi o pisownie to ja tez pisze bez polskich znakow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
ze chciala sie niby podszyc pod ta dziewczyne co chciala karte, albo sama nia jest :P i podobno podszyla sie tez pod osobe ktora jej ta karte kupila:P wyglada to tak jakby chciala udowodnic wszzystkim ze sa ludzie ktorzy sobie pomagaja :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4rfgcvb sss
może ma z garami?????????no to było nieprawdopodobne,że ktoś jeżdzi po całej Polsce i pomaga:jednej pojechała pomalować pokój,innej zawiozła ciuchy....tylko z czego sama żyjjjjjjjjjjje jak całymi dniami pisze na forum albo jeździ i dobre uczynki robi?pewnie ma rentę na głowę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×