Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

no racja ja sie troche wystrahalam tego wszystkiego. ale juz sie opanowuje. wpadlam i tyle. nie mam juz co tu szukac, jak mowilam, szkoda tylko tamtych matek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
mala mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!! teraz to przesadziłaś nic ci nie da twoje drazenie nie ejstem z natury nie mila ale dzown do kolezanki chetnie porozmaiwam i udowodnie sowja nie winnosc fajne laski to jest akurat osoba ktorej zawdzieczam najwiecj wiec zamknij sie wkoncu i siedz gdzie siedzisz !!!!!!!! dlaczego jestes taka zawistna ??co ja ci zrobilam??? mas zdzieci??? miaals kiedys do wyboru zyc lub nie???? prosze odpowiedz mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne laski jestescie przeciez nawet mnie osadzala... zamieszany jest tez moze dyrektore i ostra. ale nie wiem, juz nie czaje nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glupio mi:( moge tylko jedno powiedziec, nie mam zadnych korzysci majatkowych jesli chodzi o internet i kafe. ale i tak nikt nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała mi, jesteś durna
taki proceder na kafeterii jest niemożliwością, taka operacja na każdym moderowanym forum jest niemożliwa.Nie masz pojęcia o narzędziach jakie posiadają moderatorzy,ale lubisz teorie spiskowe. Weź się puknij w łeb 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJLEPSZYM rozwiązaniem byłoby dać topik do kasacji i nie wnikać co i jak było naprawdę. I tak do niczego nie dojdziemy. Każdy ma swoją rację. Załóżmy że wszyscy kłamią i będzie git:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
dajcie spokoj....... jestem dostepna ciagle pod mailem , dla zainteresowanych i tych którzy naprawde maja cos wspolnego ze sprawa reszta sie juz nie przejmuje a mala mi mam nadzieje ze rutkwoski ci pomoze rozwiklac mja zagadke ... wyprowadzilas mnie z rownowagi co sie nikomu nie zdarza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
nie no hallo dziewczyny ejeje!! ja jestem pisalam z biedna mama mailownie gumo orbit mala mia itd .... jesli podacie mi email to chetnie odpisze a to ze mowicie ze ja twor jakis jstem to zmniejsza wiarygodnos waszych slow do ktorych sie przychylam ze COS TU SMIERDZI.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
no i dlatego ja sie trzymam sowjeog bo juz akzdy tu jest podejrzany a ja nie dam obrazac paru osob.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
siedze i co ? i bede siedziec i bede odpowiadac nie moge? wkoncu ja jestem autorka i sprawczynia calego zmaieszania ;) przeszkadzam ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz biednamama siedzieć prawie całą dobe przy necie co ktoś wspomni o tobie to ty zaraz wyskakujesz "padaaaaaam"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
dyrektore nie zaden podszyw mam wymienic smaki mleka na wirygodnosc? ps: podziekowania sa wyzej za mleczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajne laski jestescie--> jak to jest że najpierw pisalas wkurwiona na biedna mame ze jest szustka itd a teraz jej bronisz? bo tak to zrozumiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
aliksandro - biednej mamy synek to damianek nie kacperek ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
waniliowe midowe i kleik sztuk pięc :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajajajajkuu
chłop 3lata i jeszcze mlako w proszku żłopie?? czemu kobietonormalnegojedzeniamu nie dajesz, to przecież nie niemowle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna mama
zapomnialam ehehehe serio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne laski jestescie
gumo orbit: ja tak ; wkurwilam sie ze jej historia jest oszukana - to juz wiemy potem ta cala checa z ostra - ustalenia pani aneta itd ,,,, zero komentu siostry szczegolow itd NICCCCC ( dziwaczne na maxa!!!- jakas kolezanka jedzie na taka akcje itd , i jak kamien w wode ,,,czemu (??) ) ale dobra JA WIERZE ZE biedna mama jest biedna ,,, ale te jakies wyludzacze po prostu ,,,niewiem , psuja jej wizerunek - cos na podobe tego okreslenia- i te wszystkie domysly ,,, ale gumo orbit ja biednej mamy jako biednej mamy - BRONIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurva :D 🖐️ to jakas jajcara ,matka tak nie odpowiada nie ma zielonego pojęcia o czym ja mówię sesesesesesesseee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×