Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość BiednaMama 2323233

zimowe buciki dla malucha rozmiar 26 bardzo potrzebne

Polecane posty

Gość narkomanka--------
i przez takich ludzi którzy wykorzystują ludzką dobroć tracą ci którzy naprawde potrzebują pomocy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy biedna mama
oczywiście, że tak jest. Przez takie kłamstwa tracą najbardziej potrzebujący. Poza tym z sytuacji bardzo trudnej (samotna, bezrobotna matka) nagle okazało się, ze autorka jest w sytacji w której znajduje się wiele polskich rodzin i nic w niej nadzwyczajnego (żona nie pracuje tylko mąż). Tak robić nie można!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
gdyby mi to ppowiedzial, przejelabym sie. gdybym napisal na forum, mialabym gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy biedna mama
dyrektore, patrz na swój bełkot, który zaserwowałeś dobrych kilkakaście stron wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
ja tam nie mam problemow z rozumieniem jego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
dokladnie, szmaciarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiadomość w butelce
Po wpisaniu maila autorki w Google wyskakuje nick z allegro: karola2030 Na allegro ten użytkownik sprzedaje/sprzedawał sporo rzeczy, które co prawda są już w archiwum na dzień dzisiejszy, ale wszystko można sprawdzić na stronie Publicznego Archiwum Allegro, np ostatnią aukcję: http://archiwumallegro.pl/mega_paka_dla_chlopaka_23_latka-1000124894.html Witam!!! Na mojej aukcji zestaw ubranek dla chłopca w wieku 2-3 lat. Po moim Synku, myślę, że jeszcze posłużą jakiemuś chłopczykowi. Oto szczegółowy opis: - kurtka sportowa 2-3 lata, dł rękawa od paszki 24, dł. całkowita 34, kurteczka na polarze, wiosenna - bluza sportowa, zapinana na suwak, z przodu aplikacja piłki, dł. rękawa od paszki 26, dł. całkowita 35 - 2 super koszule, jedna H&M rozm. 86, dł. całkowita 35, dł. rękawa od paszki 21; druga 5-10-15 rozm.98, dł. całkowita 39, dł. rękawa od paszki 24 - stan koszul idealny - 3 pary spodni : bojówki MICROS dł. całkowita 48 ; beżowe GAP dł.całkowita 53 i ogrodniczki dżinsowe dł. nogawki od kroczku 34 - 5 bluzek z długim rękawem - zielona z napisem Boys Club PRENATAL rozm.92, w paski ADAMS rozm.92, niebieska rozm.92, zielona i szara z napisem ARTIST rozm.98 - 2 koszule z krótkim rękawem : KIDS PLAY z samochodem dł. całkowita 34 a druga dł. 35 - 5 koszulek - czerwona rozm.86; SESAME STREET dł. całk. 31; z samochodzikami dł. całk. 35; niebieska z kołnierzykiem w paseczki dł. całk. 38, w serek trochę większa dł. całk.38 - 2 pary krótkich spodenek ; niebiesko-zielone dł. całk. 26 i szaro-czerwone UMBRO z metki 74, ale są większe - 8 par majteczek Inne aukcje, które wystawił użytkownik: http://allegro.pl/show_user.php?uid=9130232&type=fb_seller Wystarczy nacisnąć na numer aukcji a następnie skopiować adres i wkleić go na stronę: http://archiwumallegro.pl/ Dziwnym zbiegiem okoliczności jest to że rzeczy są po maluszkach :) Nie wiem, czy ktoś już do tego doszedł bo ja czytałam tylko kilka stron tego tematu z początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
tak takjuz to wszystko wiemy:P moze sprzadaje uzywane z ktorych syn wyrosl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
ja tez nie. sama duzo rzeczy potrzebuje, na zimowe buty mnie nie stac, a kupuje na allegro, bo taniej. jesli jestem przymuszona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyrektore Ty uważasz się
za Bóg wie kogo na tym forum. Prawda?Chyba chcesz wirtualnie połaskotać swoje małe EGO co widać po durnowatych komentarzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA ŁADNIE WAS
zrobiła w bambuko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
no coz. moze dzieki temu jest szczesliwsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AUTORKA ŁADNIE WAS
JEJ SYN NA PEWNO NIE MA ROZMIARU 26, to było jawne wyłudzenie, chodziło jej o kasę 1) w sierpniu natomiast autorka kupiła buciki dla synka, rozmiar 28 http://allegro.pl/trampki-tenisowki-w-kratke-rozmiar-28-17-5-cm-i1172627903.html hmm, z wysyłką koło 30 zł. Chyba tak źle nie jest, biedne rodziny nie mogą sobie pozwolić na kupno rzeczy na allegro 2)we wrześniu zakupiła następne buciki rozmiaru 28 na jesień http://allegro.pl/super-na-jesiene-spacery-rozm-28-i1206973787.html koszt z wysyłką koło 45 zł. ładnie tu licytowała Sprawdźcie jej pozostałe aukcje, to pewnie bardziej przejrzycie na oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kupuje latem i jesienią rozm.
28, a na aukcji prosi o 26. buhahhaha. Po raz kolejny zrobiła was w h_u_j_a. I te tłumaczenie, - "ja chciałam tylko buciki dla synka" i na dodatek za małe, haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik złożyła [08.10.2010]
na allegro teżsię ostatni raz tego dnia logowała wieczorem, póxniej już do dzisiaj nie żeby przypadkiem czegoś nie kupić, bo byłaby jeszcze większa draka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik złożyła [08.10.2010]
na dodatek odkąd jest na allegro, to zakupy robi systematycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
no mozliwe.ale dajcie se juz spokoj z tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość topik złożyła [08.10.2010]
w 2010 roku kupiła kilkadziesiąt rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie damy spokoju
już mężatka=biednamama. Co więcej, sądzę, ze ona robi to razem z fagasem i on o tym wiedział i wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
i co jeszcze wymyslisz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
ja nie jestem już mężatka , tylko juz mezatkaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KURWWWAA Ale ona kocha synka
tak bardzo, że chciała za małe buty dla małego, żeby se palce wykręcił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie damy spokoju
to strasznie dużo zmienia biedna mamo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz xyz zyx
A GDZIE JEST KU...A NAPISANE ,ŻE TO ONA GDZIE JEST NAPISANE ŻE TO OSOBA Z łODZI???????? MATOŁY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
no wlacha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po emailu który podała
wpisanym w google wyskakuje jej allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
ja je mama w sam raz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
moze ktos uzyl jej adrresu czy cos? wiem ze ona to oszustka, ale juz sie wszystkiego nie czepiajcie. zreszta temat juz ten byl , poczytajcie sobie a nie znowu to walkujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juz mezatkaa
pewnie po mezu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×