Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Patula32

panie do towarzystwa w Londynie

Polecane posty

Gość to skad u ciebie zdesperowana
takie zorientowanie i zainteresowanie tematem?? Moze twoj maz brytol cie wyciagnal z takiego burdelu, co?:) oni czesto tak wlasnie robia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdncvbdsambv dsvjnkds
szybka kasa, praca bardzo opłacalna::))) jeszcze tylko z rok i życie mam ułożone:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewica_Anielicaa
To dlatego tak trąbi, że za granica doszla do sukcesu własnymi siłami, czytaj zramolałym duupskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość only god can judge me
mayor, nie bylas, nadal nia jestes, i tak juz zostanie...ale jak to sie mowi twoja doopa twoja sprawa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uderz w stol a nozyce sie odezwa. I sie odezwaly. :D Takze widzisz, nie ma co sie przejmowac. ZDZ, tutaj komu sie nie uklada w zyciu, ten musi troche podokuczac innym. Same wiemy dlaczego. Nie warto dyskutowac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaty maz
jak mozna sie sqrwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdncvbdsambv dsvjnkds
ja się nie czuję k**wą .. zawsze całe życie miałam pod górkę, do tej pracy też trafiłam przypadkiem, nigdy nie przypuszczałam że będę dawać d**py to było dla mnie wprost niewyobrażalne... początki były dla mnie bardzo trudne, z perspektywy czasu zmieniłam nastawienie... teraz wydaje się dla mnie, że to coś normalnego... dla was i tak jestem szmatą.. więc bez różnicy mi to co kto i co mówi... mam wyje**bane.. teraz liczy się dla mnie to, że tylko jeden rok, i całe życie mam zapewnione i zaplanowane.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najewniej te wszystkie
nie martw sie żonka, w koncu zadna praca nie hańbi, :D widac cos niecos wiesz na temat kurwienia sie, skoro sie na ten temat wypowiadasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdncvbdsambv dsvjnkds
Witam ponownie.. wiem że dziwką jestem, ale wiecie co jest najgorsze w tej branży..??? stracić stałego klienta, ja po prostu jestem załamana, chyba zakochałam się w nim, nie liczył sie między nami tylko seks ale to było coś głębszego...zamawiał mnie regularnie aż do dziś.. zawsze pytał czy wrócę do niego... bo bardzo daleko od siebie mieszkamy, gdy jechałam do niego, zawsze byłam pełna entuzjazmu, radości.. i uwielbienia wobec niego... nie mogłam się doczekać kiedy mnie zamówi.. zawsze zamawiał.... do dziś... aż pojechała moja przyjaciółka, zawiódł mnie.. a to tak bardzo boli.. oczywiście cieszę się że ona pojechała... bo kocham ją jak siostrę.. i nie mamy wobec siebie zadnych tajemnic... on nie wie że przyjażnimy się.. na końcu powiedział jej żebym tylko ja się nie dowiedziała.. bo to według niego zdrada... a mnie to jeszcze bardziej boli... już mu nie ufam, zreszta.. wiem wiem a kto ufa Dziwce.. otóz nie, ja tez mam swoje uczucia.. teraz już wiem na pewno że ZAKOCHAŁAM SIĘ w kliencie.. co za porażka.. jego pocałunki, dotyk sprawiał że czułam zawsze coś specjalnego... teraz mam kaca moralnego... oddałabym wszystko aby być z nim, on wiele razy mi tłumaczył że moja przeszłość się nie liczy.. i pokochał mnie taą jaką jestem.. ja trzymałam dystans.. hmmm wola pieniężna, czy raczej duma.. sama nie wiem.. Boże czy w życiu zawsze musi być aż tak trudno..?? nie mogę przełknąć tego że przespał się z moja kol... zresztą ona do teraz nie przytaknęła, pewnie nie chce mnie ranić... jestem pełna bólu i rozpaczy.. to takie trudne... pragnę tylko jego..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdncvbdsambv dsvjnkds
proszę nie oceniajcie mnie, nie w tej chwili... to takie trudne.. co ja mam teraz zrobić.... Kocham.. pokochałam, czułam się jak w niebie... a teraz?? ból i rozpacz..... Dziwka ma za swoje..?? to chyba nie na tym polega, ja na prawdę cierpię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony pudelek
a ten klijent to w londynie? bo moj zrobil to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdncvbdsambv dsvjnkds
tak dokładnie w Londynie...:( :( masakra, no k**wa mam depreche teraz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony pudelek
moze to ten sam ? :P ja tez myslalam ze jestem jedyna ale sie wydalo jak zamowil moja kolezanke. identyczna sytuacja. od tamtej pory nie wierze w ani jedno ich slowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdncvbdsambv dsvjnkds
mój ma 25 lat, jest śliczny jak cukiereczek... nie teraz już chyba nie mój, choć nie wiem poczekam może zadzwoni do mnie... ale jak do niego pojade, to powiem mu że wiem o wszystkim... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarastro
ja tez mam zlamane serce, ale nie przez klienta, tylko przez kochanka :( nie wiem jak przez to przebrne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony pudelek
oh to w takim razie chyba nie ten sam. 'moj' ma 33. ale jak sama widzisz oni wszyscy tak robia. on cie nie kocha i nigdy nie pokocha niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony pudelek
sarastro a ty tez jestes 'pania do towarzystwa' ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarastro
nie jestem,ale cierpie cholernie,moze gdybym byla to az tak bym nie cierpiala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakniejaktaak
-----> do kjdncvbdsambv dsvjnkds - CZY MUSISZ PO KAŻDYM ZDANIU STAWIAĆ WIELOKROPEK ?????? Strasznie to irytujące i niczemu nie służy tępaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubiony pudelek
a co takiego zrobil? ten ma inne na boku? bo jak tak to go kopnij w dupe i sie nie przejmuj dziadem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarastro
ma zone! ja mam meza,ale plany byly, jakniejaktak, a to dla ciebie...........................................................................................................................................................................................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdncvbdsambv dsvjnkds
sarastro- ja jestem panią do towarzystwa, a jednak cierpię bardzo.. chyba nigdy mnie aż tak nic nie bolało... już w żadne słówka im nie uwierze, mam nauczkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdncvbdsambv dsvjnkds
jakniejaktak.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................... Też Cię UWIELBIAM:) Buzi buzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarastro
kiedy w gre wchodzi dobry sex, faceci robia wszystko by to utrzymac i bajeruja,my kobiety podchodzimy do wszystkiego bardziej emocjonalnie,nie znosze kiedy facet robi puste obietnice i deklaracje,potrafie miec dobry sex bez takich glupot,no ale same wiecie oni sa z Marsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×