Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hk,bhbklhj

DZIEWCZYNY, POMOCY! NIE MOGE SOBIE PORADZIĆ Z ŁUPIEŻEM AZ RYCZE:(

Polecane posty

Gość hk,bhbklhj

nizoral nie pomógł, Zoxin nie pomógł, po Timotei, Schaumie, Loreal, Gliss Kur miałam zawsze łupież. Myślałam,że szampony naturalne Barwy mi pomogą- próbowałam pokrzywowego, tatarowo-chmielowego i nic nie pomogło. Dalej łupież. Kiedyś działał na mnie head and shoulders ale teraz juz nie widzę takiego działania Nie jest to jakis wielki łupież, ale taki sredni widoczny na ubraniu Poza tym skóra mnie swędzi na drugi dzien po umyciu i jest taka sucha! A ja myje włosy co 2 dni! Odżywki stosuje tylko na końcówki. Dziewczyny, ja załamana jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
Nie rycz. Do apteki, albo do dermatologa się wybierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
No widzisz! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hk,bhbklhj
PISAŁAM, ZE NIZORAL NA MNIE NIE DZIAŁA:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasekpomarańczowy
No to w aptekach pewnie są jeszcze inne p/łupieżowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koniecznie do dermatologa. to nie musi byc zwykly lupiez, moze byc lojotokowe zapalenie skory itp. do tej pory uzywalas glownie kosmetykow czas na leki - przewaznie na recepte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a probowalas takiego szamponu z apteki z czerwona zakretka? nie pamietam nazwy bo dawno go stosowalam, pamietam tylko z w logu firmy byl taki maly rysunek kotka. w aptece jest pelno takich szamponow, probuj po kolei. a moze po tych szamponach masz tak wysuszona skore glowy ze ci sie luszczy wlasnie od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja miałam problem ze skórą głowy w jednym miejscu aż strupy miałam ;/ strasznie swędziało.. używam head&shoulders i polecam!! teraz tylko ten i żaden inny go nie zastąpi dodatkowo ślicznie włosy po nim pachną a po moim problematycznym miejscu nie ma śladu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25g3h35ht65634
ja mam lupiez po szamponach z sls, zrobilam tak - nalozylam na wlosy olej (wszytskie sa super, kokosowy,ze slodkich migdalow, rycyna, olejki indyjskie, lniany, oliwa z oliwek), zmylam to szamponem Babydream z Rossmanna, potem zrobilam peeling sola(tak , peeling głowy,zluszcza naskorek) a na tym potrzymalam nizoral(kupilam jedna saszetke,starczy mi na 4 mycia). juz po tym pierwszym uzyciu pozbylam sie lupiezu, uzywam teraz amli, robie masaz glowy okolo 15 minut wlasnie olejem i zostawiam na pare godzin - skora i wlosy sa nawilzone,a lupiez znikanl) po prostu trzeba nawilzyc skore glowy:) i nie uzywac ostrych szamponow, ja polecam fitomed z mydlnica lekarska albo wlasnie tanszy Babydream

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
Podbijam temat na wypadek, gdyby ktoś jeszcze był w desperacji :) Jak się a taki łupież, że się aż ryczy, to się nie ryczy tylko się idzie do apteki po Pirolam. Następnie się go stosuje miesiąc i.. już się nie ryczy :) Pozdrawiam ryczących :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaaaaaaaaaaaaaaam
veryAnka, zjeżdżaj z tym spamem! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umami
Płaczesz, bo ci szampony z drogerii nie pomagają, gratuluję! Rusz dupę do apteki, a jak to nie pomoże to do dermatologa. Jest trochę odmian łupieżu i są na nie leki, płukanki itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umami
Poza tym jak Ci przeszkadza mycie co 2 dzień to gratuluję po raz kolejny. Mnóstwo dziewczyn myje codziennie (np. ja) i nie lamentuje, bo chce mieć czyste włosy i nieswędzącą skórę głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh,ja tez miałam problem z łupieżem i pełno szamponów uzywałam nawet te w saszetce małej aż wkońcu poszłam do lekarza i powiedział,że łupież jest od dorastania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
jak to masz łupież od dorastania? możesz jaśniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhnfiwergh
ja mam sucha skóre głowy, a drapie sie niestety-nerwica :-O używam szamponu Emolium z apteki i jest okay

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
no nie jest ok, skoro się drapiesz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zatańczmy!
od dorastania czyli pewnie że w fazie dorastania może się pojawiać ta dolegliwość ;) co do szamponu to zgodzę się z umami, w aptece kupi lek, w drogerii czy sklepie jakąś marną namiastkę. A jak nie pomoże to do dermatologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veryAnka
to może od razu do dermatologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joyjoyjoy
Polecam szampony z Vichy - specjalne dla włosów z łupieżem ;) mi pomogły, koszt dość spory ponad 50 zł, ale efekt widoczny po kilku myciach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mc sm s
ziaja szampon do wlosow z lupiezem pokrzywowy 500ml , mojemu facetowi ten pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podbijam watek odnosnie łupieżu...a stosowaliście Seboradin Niger? ja właśnie jestem w trakcie kuracji, widac efekty choć juz nie dowierzałam , że coś jest mi w stanie pomóc z tym paskudnym łupieżem https://seboradin.pl/pl/14-seboradin-niger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joliiis
. Przede wszystkim żadne cudowne specyfiki które w składzie zapewne mają całą masę chemicznych składników nie pomogą Ci , jedyne zaszkodzą i osłabią włosy. Wiem co mówię bo testowałam już wile środków , aż doszłam do tego że naturalne produkty są najlepsze. Kupiłam sobie taki zestaw https://www.ambasadazdrowiaiurody.pl/pl/p/Zestaw-z-ekstraktem-z-zen-szenia-szampon-maska-220g-100g/69 bardzo skuteczny, łagodny i przede wszystkim w 100 % naturalny. To on uratowal moje włosy :) Kondycja włosa znacznie się poprawiła, teraz chodzę w rozpuszczonych włosach i nie mam już łupieżu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi z łupieżem pomógł uporać się szampon Ducray kelual ds - dodam, że miałam jego ciężką odmianę, był to łupież tłusty, a wystarczyło 2 tyg stosowania, aby się go pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×