Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę kupić buty

Bata kozaki - opinie

Polecane posty

Gość chcę kupić buty

Witam Podobają mi się kozaki Bata, mam upatrzony jeden model, juz z wyprzedazy - wysokie, czarne skórzane " kowbojki"- ale bardzo eleganckie. cena spadła prawie o połowę z 499zł, ale weszłam na forum o Bacie i... porażka, podobno jest bardzo duzo reklamacji a buty się rozwalają po kilku wyjsciach, farbują i w ogóle szajs. Moze ktoś tą opinię potwierdzić lub zaprzeczyć, bo chciałabym obiektywnie podjąć decyzję dotyczącą zakupu, jakby nie było 300 drogą nie chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcę kupić buty
Nikt nie kupuje w Bacie - :( no to ja też chyba odpuszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja miałam w zeszłym roku botki z baty i strasznie farbowały :O i w dodatku nie uznali reklamacji,bo w wmawiali mi,że to od moich rajstop 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak samo miałam
buty z baty rozwaliły się po tygodniu, a reklamacji nie uznano, bo stwierdzili, że nie umiem chodzić. Panienka z rozbrajającym uśmiechem poinformowała mnie, że nie należało w tych butach chodzić po chodnikach. Pewnie miałam fruwać :D Szkoda kasy - szajs jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANNA_2009
Baty unikaj. Mają dobrą gwarancję ale buty kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość addddddga
ja wprawdzie miałam tylko baleriny z baty ale tak mnie ich twardość zraziła, że już tam nawet nie zachodzę (zrobiły mi masę odcisków, więc mam zastrzeżenia co do jakości skóry)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wole buty oleksy
bata i rylko to chlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buty bata dno
nie kupujcie obuwia BATA - kupiłam dwie pary obuwia i w obu przypadkach pękły podeszwy w kozakach - przy jednej reklamację uznano,przy drugiej nie - w obu przypadkach przyczyna ta sama,ale z pkt widzenia BATY INNA! Przy uznanej reklamacji dostałam ponownie kozaki (bo tak chciałam) i zgadnijcie co się stało! W nowych,wymienionych kozakach znów pękła podeszwa - NIE POLECAM,JEDYNIE NA WŁASNE RYZYKO UTRACENIA PIENIĘDZY,SATYSFAKCJI ŻADNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w Bacie kupilam kozaki w tamtym roku i przechodzilam cala zime, potem zauwazylam ze delikatnie rozszyly sie na szwach i rozkleily przy podeszwie wiec jak zaczelo byc cieplo oddalam je na gwarancje i nie robili mi zadnego problemu. w tym roku tez w nich chodze ale to juz koniec ich zywota bo zaczynaja sie przecierac w zgieciu. jezeli mialabym porownac z jakims deichmanem to o niebo lepsze ale jak na te ceny to chyba jednak sie nie oplaca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatamjuż.....
Kupowałam kilka razy,nie narzekam,nigdy nie musiałam reklamować,córka kupuje tam od kilku lat i jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatamjuż.....
Kupuję buty głownie w gino rossi i powiem,ze niszczą się dużo szybciej mimo znacznie wyższej ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossi
Zdecydowanie ODRADZAM kupno butów Bata. Bardzo słabiutkie jakościowo, do tego gwarancja jest totalnym mitem. Niestety kupiłam kozaki Baty sądząc, że lepiej zainwestować nieco więcej, a mieć solidne buty. No i cóż - po 3-4 miesiącach niezbyt intensywnego chodzenia (jeżdżę do pracy samochodem) zaczęły mocno przemakać i totalnie rozkleiły się. Zaznaczam, że buty impregnowałam ich impregnatem, pastowałam i czyściłam. Skóra bardzo szybko zaczęła wyglądać jak po 4 latach noszenia, a nie 4 miesiącach. Oddałam do reklamacji. Po 2 tygodniach chcę odebrać... co widzę - buty owszem zostały sklejone, ale przy okazji też uszkodzone - została naderwana skóra na wierzchu buta. Odwołałam się. Zaproponowali zwrot 30% i zawoskowanie. Odwołałąm się kolejny raz. Stwierdzili, że to moja wina i stwierdzili, że zawoskują i zamykaja sprawę. Nie usłyszałam nawet przepraszam, a winą za uszkodzenie zostałam obciążona ja. Co będzie przy ewentualnym kolejnym rozklejeniu? Nie wiem, ale mam poczucie, że zostałam oszukana na grubą kasę i do tego obrzucona błotem. Bardzo przykre, że taka poważna wydawałoby się firma zachowuje się w ten sposób, dlatego naprawdę ODRADZAM i PRZESTRZEGAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klient bata
Kupiłam buty " motocyklowe" czarne super, bardzo jestem z nich zadowolona nie narzekam :) Polecam Przechodziłam w nich jedną zimę i jeszcze posłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×