Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Misia Mała:)

Jestem w ciazy,kiedy lekarz to potwierdzi??

Polecane posty

wątpliwe :/ ale przy następnej wizycie na bank i wtedy ci kartę ciąży założy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Zarówno na usg jak i w badaniu na fotelu lekarz stwierdzi ciążę koło 6 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość parowóz1234
chyba że ten 5 tydzień to od zapłodnienia a nie od miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jak od zapłodnienia to się da ale od OM nie ma szans przecież serduszko nawet jeszcze nie bije :) szczerze mówiąc to wątpię by o usg lekarza wogóle pomyślał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z dziewczynami. 6tc to minimum, skłaniałabym się nawet do 7. Większość lekarzy ciążę uznaję od momentu uwidocznionej akcji serca. A w 5tc to nawet pęcherzyka może nie być, a co dopiero zarodka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam stwierdzoną ciążę w trzecim tygodniu od terminu miesiączki! Ale to w Irlandii, więc może mają tam inne sprzęty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co wy dziewczyny, w 5 t.c. na usg dopochwowym będzie widoczny już pęcherzyk. Lekarz spokojnie może stwierdzić ciążę. Ja właśnie w tym tyg byłam pierwszy raz u gina. Co prawda nie widać jeszcze serduszka i dużo może się jeszcze zdarzyć, ale można to spokojnie stwierdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja jutro ide do lekarza zobaczymy co mi powie..!! u mnie ponad 3 tyg od zaplodnienia wiec wiem ze moze byc za wczesnie i wogole ale moze juz fasolke zobaczy no roznie to bywa...kazdy ma inny organizm i u kazdego jest inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam termine @ w piątek, w niedzielę test pozytywny, a w poniedziałek gin potwierdził ciążę! W badaniu ginekologicznym stwierdził powiększoną macicę, a na USG widać było w macicy maleńką kropeczkę, ale tak maleńką, że aparat nie mógł jej jeszcze zmierzyć, ale jest widoczna na zdjęciu, poza tym w jajniku, z którego była owulacja widać ciałko żółte, które ma na celu podtrzymanie wczesnej ciąży. Teraz w piątek idę na kolejne usg, to będzie już 6tc i mam nadzieję, że usłyszę już serduszko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny prosze doradzcie mi bo ja juz sama nie wiem co mam myslec i wogole...boje sie jednym slowem... opisze wam w skrocie.. 4 Października robilam test i wyszedl pozytywny,na drugi dzien umowilam sie do lekarza,lekarz nic nie widzial i pytal sie czy napewno zrobilam dobrze test,przepisal mi Luteine dopochwowa i kazal przyjsc za tydzien (czyli wczoraj). gdy poszlam znowu zrobil mi usg i dalej nie bylo nic widac bardzo sie martwie bo mowil ze mozliwe sa ciaze pozamaciczne. Kazal brac mi Luteine dalej i mowil abym przyszla za tydzien..czy mam powody do niepokoi? czy mozliwa jest ciaza pozamaciczna?bo ja wczoraj az sie po plkakałam. wiem dziewczyny ze wy sie znacie ale kazdy mi mowi ze za wczesnie poszlam do lekarza i ze mozliwe ze nic nie widac..prosze napiszcie co o tym sadzicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisałyśmy, żebyś nie szła kiedy była ostatnia @? U mnie równy tydzień po pozytywnym teście czyli w 5tc nawet kropki nie było, a jestem teraz w 30tc. Zrobiłabym betę z krwi i sprawdziła dla pewności. A test powtórzyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia @ mialam 4 wrzesnia. lekarz mowi ze wycodzi ze jestem 5 tydzien i 2 dni w ciazy ale nie bylo nic widac nawet kropeczki..co mam robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jak pisałam albo czekaj na następną wizytę za tydzień albo zrób hcg z krwi i powtórz po 48h- wtedy zobaczysz, czy prawidłowo przyrasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać przy becie powyżej 1500, a ja w 5t1d miałam 700, dlatego nic nie było. Wszystko jest mozliwe. A masz jakieś objawy wskazujące na pozamaciczną? Mocne bóle z jednaj strony, plamienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że cię nastraszył, zwłaszcza że w pozamacicznej właśnie teraz miałabyś pierwsze objawy - a jak piszesz, nie masz. u każdej kobiety różnie wychodzi to pierwsze usg - zwłaszcza, że przecież owulacja mogła być u ciebie później, niż podejrzewasz, i ciąża liczona od zapłodnienia będzie wtedy młodsza. badanie zależy też przecież od jakości sprzętu. za tydzień już powinno być widać pęcherzyk ciążowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczyny jestescie super..az mi sie chce zyc..to jest za wczensie i za tydzien powinno byc widac tak?? bo ja sadze ze jesli ten nic nie zobaczy moze zmienie lekarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No moja jedna kolezanka miala w 7 tyg usg robine kolejny raz i bylo jej dopieor ledwo co widac a innej wlasnie w 6 tez miala taka sytuacje jak ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz! ja miałam przy pierwszym usg rzekomo za mały pęcherzyk (6 tydz według miesiączki, według usg... 4 :( ) i lekarz mi wprost powiedział, że jest źle i jeśli przez dwa tygodnie nie urośnie, to będę miała zabieg czyszczenia macicy... więc możecie sobie wyobrazić, przez co przechodziłam :( a gdy poszłam po tych dwóch tygodniach, lekarz...nie przyszedł!!! babka w recepcji powiedziała, że ona nic nie wie, tylko że pan doktor nie przyjdzie. w PRYWATNEJ przychodni. tego samego dnia poszłam do innego, dobrego ginekologa - usg wykazało 7 tydzień 5 dni, dziecko 1,5 cm i bijące serce. rozpłakałam się na tym fotelu... poprzednie usg było po prostu źle zrobione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty gadasz?? to ty dopieor przezylas szok:( jejku..ale juz jest wsyztsko ok:) a mi pozostalo czekac prawda? a ja nie to pojde w ten sam dzien do innego lekarza i zobacze co mi powie..ale do tego mam zaufanie i wogole..tylko strasznie narwany jest..dzieki za rady kochana musze czkeac do wtorku i cieszyc sie ciaza prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie :) ja wiem, że to się łatwo mówi, ale tak właśnie jest - trzeba się cieszyć i nie martwić! teraz już wiem, że każda ciąża jest inna - jedna książkowa, druga trochę mniej. to, że ktoś miał takie, a nie inne objawy, a ty nie masz albo masz inne, o niczym nie świadczy :) szkoda tylko, że lekarze nie zawsze o tym pamiętają :( do innego lekarza zawsze będziesz mogła pójść, choćby na konsultację jednorazową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bardzo wiedzialam ze jak napisze na forum bedzie mi lzej:) bo moja bratowa od razu napisala ze cos jest nie tak bo u niej bylo widac w 4tc. i az sie po plakalam..moj mis mowi ze wszystko bedzie dobrze ze od razu warszawy nie wybudowano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż mówił, że może po prostu nasza kropka się nie spieszy :) teraz mówimy, że to robaczek, bo już urósł. życzę ci, żebyś szybko zobaczyła swoją kropkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×