Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość poradzciemiCorobicd

3-latka i jej zachowanie

Polecane posty

Gość poradzciemiCorobicd

Moja 3 letnia corka jest bardzo rozkapryszona ,uparta i ruchliwa. Potrafi wstac o 8 rano i idzie spac o 23 ,wczesniej nie ma szans zeby ja uspac.Jest bardzo ruchliwa wszedzie jej pelno ,ale jak sie bawimy to potrafi sie skupic na zabawie nawet pol godziny.Niestety jest strasznie uparta ,jak chce ja ubrac ucieka ,chce ja kapac ucieka i upiera sie ,chca ja czesac ucieka i ryczy,ma zjesc to sie chowie ,o cokolwiek ja prosze trzeba dlugo tlumaczyc i czasem tlumaczenia nie pomaga,a upiera sie i koniec ,potrafi powiedziec ze mnie nie lubi ,wyjsc do pokoju i sie obrazic .Krzyki ,tlumaczenia i klaps od czasu do czasu nic nie daje .Wczoraj byla pierwszy raz w przedszkolu to pani powiedziala ze ma charakterek jest uparta strasznie i najbardziej ruchliwa ze wszystkich dzieci ..nie wiem co o tym mysle ,moze wyrosnie z takich zachowan?nie wiem jak ja temperowac ,zeby mnie nie znienawidzila. Pod wzlegem umyslowym jest bardzo dobrze rozwinieta tzn.liczy do 10 , uwielbia jak sie jej czyta ksiazki -zapamietuje czytany tekst i potrafi go fragmentowo odtworzyc,umie grac w gry dla dzieci na komputerze poslugiwac sie myszka,i wiele innych natomiast nie wiem jaka jest przyczyna tej zaborczosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod wzlegem umyslowym jest bardzo dobrze rozwinieta tzn.liczy do 10 , uwielbia jak sie jej czyta ksiazki -zapamietuje czytany tekst i potrafi go fragmentowo odtworzyc,umie grac w gry dla dzieci na komputerze poslugiwac sie myszka,i wiele innych natomiast nie wiem jaka jest przyczyna tej zaborczosci hmmhmm to umie wiekszośc 3latków.. Idz do jakiegos specjalisty, bo mała jest chyba bardzo nadpobudliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama z De
Twoja córeczka najprawdopodobniej przechodzi bunt 3 latka wiec zluzuj i przyzwyczaj sie wyrosnie z tego teraz sparwdza na co moze sobie pozwolic i testuje twoja cierpliwosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×