Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość domowa

Czy według was praca przy sprzataniu domu

Polecane posty

Gość domowa

i pilnowaniu go na całym etacie to zła praca? w godzinach od 8 do 16 na okresie próbnym soboty , potem co druga sobota.... za 1300 na ręke na początek... a po pół roku 2000 zł netto na rękę... potem potem możliwość zarobienia jeszcze więcej. dodam ,że to praca po znajomości warto wybrac taką oferte? nawet ze względów finansowych? co wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdad
finanse jak najbaridzej ok:) ja bym sie nie zastanawiala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
biorąc pod uwagę to,że nie usmiecha mi się stać za ladą w sklepie... i napewno w sklepie tyle nie płacą... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
zawsze jeszcze mogę dorobić trzepaniem dywanów lub w wesołym miasteczku jako operator karuzeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
asdad ja też nie wiem nad czym się zastanawiam;/ do tego w tych czasach gdzię cięzko o pracę bo pracodawcy tak sobie przebierają.... fakt miałam ostatnio oferte przy robieniu kebaba za tysiac zł..... masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
a tam wyżej do podszyw:P z tym trzepaniem dywanów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zastanawiaj się i podejmuj tę pracę! w sklepie bedziesz słuchała maruszenia przełożonych a przy sprzataniu zrobisz co masz zrobic i nikt Ci nie bedzie stał nad głowa, kolejny + że po znajomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
poprostu o 8 przychodze pije kawe... i biore się do sprzatania... tak jak ktoś wyżej napisał nikt mi nie stoi nad głową:) i nikt mnie nie goni... obok są wybudowane nowe domki to nimi też bym musiała się zajmować... nie no w sumie bez kitu nie wiem nad czym się zastanawiam...;) za takie pieniądze? hmm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak mozna odpowiedziec w ogole na takie pytanie czy to "zla praca"?;-) to co dla jednych jest super dla innych bedzie nieatrakcyjne i odwrotnie, nie znam rynku sprztaczek wiec nie odniose sie do zarobkow, nie popadalabym tez w ekstaze ze sa takie dobre ja osobiscie uwazzam ze to praca meczaca (sama nie lubie sprzatac nawet u siebie - dlatego tez mysle o zatrudnieniu kogos;-), do tego monotonna i niwymagajaca zadnych kwalifikacji - znam co najmniej 100 innych zajec platnych tyle samo o bardziej rozwojowych. ale jesli Ciebie to satysfakcjonuje to czemu nie, w koncu ktos musi posprzatac zeby ktos inny mial czysto;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie tez
moze posprzatasz tez u mnie bo mi sie nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
no właśnie,że nie satysfakcjonuje aż tak ale np jak sprzątasz u siebie w domu nikt Ci za to nie płaci... a jak już ktoś Ci za to płaci to inaczej... i wcale nie jest znaleść pracę z dobrymi zarobkami...... jak nie masz znajomości to lipa...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domowa
jak się wdrążę to ja bede zatrudniać Panie do sprzątania;) i będzie Ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Cie ta praca nie satysfakcjonuje to....szczerze Cie rozumiem ja jestem zdania ze kazda prace nalezy szanowac i wykonywac jak najlepiej, a najlepiej jeszcze z zaangazowaniem - ale ok, nie wymahgajmy wszystkiego od pracy do kt nie potrzeba zadnych kwalifikacji. Nie zgodze sie z Toba ze prace ma sie tylko po znajomosciach - oczywiscie jest to powszechny proceder - ale jest to tez wymowka dla wielu osob ktore az ziona frustracja ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy biznes jest dobry jak się ma z niego satysfakcje. Ale czy sprzątanie ma dla ciebie przyszłość? Czy potrafisz znaleźć rynek na swoje usługi? Jaki on jest duży i jaka jest konkurencja na twoim terenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×