Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tllenka

Faza naprzemienna dr Dukan

Polecane posty

nie no tyle to chyba nie zjadam ale mi się wydaje ze jak nie chudne to za duzo zjadam tych warzyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie! Jestem, zyje, dietkuje nadal! Po wczorajszym proto mialam juz 67,8 kg ale dzis znowu imprezka tak wiec jutro bedzie wiecej, oj jak sie znam duuuuuuuuuuuuuuuzo wiecej! Pozdrawiam was wszystkie razem i kazda z osobna...;) Dzieki za komplementy na NK...swoja droga ja to nic ale Olga... Calusy-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie 1/1 i teraz zaczne po tej powtórce 1 fazy 5/5 =) dzis pierwszy dzień i całkiem normalnie to przezyłam=)))) może dlatego ze byłam bardzo zapracowana=))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nudzi mi się teraz więc sobie troszeczkę popiszę=) czy macie jakieś ulubione potrawy albo desery =) w sumie to desery mnie interesują najbardziej....=D ja cały dzień mogę słodkie jeść=) dla mnie pyszny jest ten slimakowiec od niki z bloga=) robiłam go juz kilka razy =) pracochłonny strasznie ale się opłaca=)))) mam takie pytanie jeszcze czy dużo spożywacie mleka na tej diecie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do deserów to ja uwielbiam tiramisu http://forum.dieta-dukan.pl/viewtopic.php?f=82&t=3264&sid=4360087f2c90a2de98d84f6a1da7240f tylko daje więcej słodzika jak dla mnie rewela, i niki babkę pisakową albo cytrynową nie pamiętam jak ona się nazywa :) no i nutella :D a mleko jakie takie w płynie czy w proszku ;) Kasia no ładny spadeczek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to tiramisu swietnie wygląda=) chyba zrobię jutro=))))) tylko skrobie ziemniaczana można na 1 fazie czy nie?? bo juz zapomniałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Melduje się, żyje i już piszę ;) Wiem że troszkę późno ale już odpowiadam, Miriam ja na zastoje zawsze dowalałam se pierwszą fazę ( czasem 2 dni, czasem 5 dni - jestem na 1/1), ale tak naprawdę najlepsze na zastoje było ograniczenie do minimum kawy, kakao, mleka w proszku i maizeny.. dużo wody i odrobina ćwiczeń ( jestem leń więc odrobina dosłownie) Tllenka dziękuję :) Miałam sesje zdjęciową po raz pierwszy w życiu nie odchudzałam się w photoshopie, tylko poprawiłam kolor ;) A faceci nie walą ;) Ja nie wiem jak to jest ;p Adelajda witam :) Rozwaliłam se kolano ( chyba mi ścięgno poszło), jakbym miała mało problemów ostatnio.. nie mogę ćwiczyć więc siedzę i jem... Wagi unikam jak ognia bo coś mi ostatnio wyskoczyło 73 kg... i mnie się to nie podoba. Już mi zaczyna brakować owoców itp. Ciężko ale daję rade ;) 3majcie kciuki bo czekam na list w sprawie pracy wakacyjnej :) Może ją dostane ;) Na pierwszej fazie nie wolno maizeny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez kawy się nie obejdzie=))) z mlekiem=) a jeszcze bym chciała te 5kg schudnąć=) tylko tak sie zastanawiam jak w fazie naprzemiennej miałam zastój... podejrzewam ze od warzyw to co by było w fazie utrwalającej wagę gdzie mozna w zasadzie jesc wszystko( no prawie) tylko ze w ograniczonych ilosciach=((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Kochana Miriam-nie chce cie straszyc -ale nie jest latwo na tej III a potem IV fazie-oj nie jest! Ja walcze nadal o spadki, bo "przytywam" w tri miga jak tylko ciut dam se na luz...jak np ostatnio na urlopie... Nowa waga, i to obojetnie czy sie schudlo 5 czy 10 kilo musi sie miesiacami utrwalac, zeby np potem nie wariowala po kazdym pierdnieciu;)typu normalne ciasto czy salatka juz nie Dukanowa... Moja rada powinno sie na II maxymalnie duzo jesc, az pod granice gdzie sie wagi nie zrzuca tylko tyje-zeby potem, kiedy normalnie dostarcza sie okolo 1800-2000 kcal organizm nie wariowal. Pozdrawiam-Kasia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi się własnie wydawało cały czas ze na tej 3 i4 fazie to tak fajnie bo mozna wiecej jesc...poradzcie cos zeby mi w koncu cos się ruszyło bo juz mnie irytuje ten zastój...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miriam jest jeszcze jeden sposób, więcej mięcha mniej nabiału. Ja po sobie widzę że szybciej chudnę gdy wcinam jaja i mięcho. A ja wagi unikam bo zaczynam już wprowadzać 3 fazę i tu se dzióbłam brzoskwinke tu kaszankę.. już teraz codziennie jem warzywa, ale to pomału.. chciałabym jeszcze parę kilo zrzucić, ale zrobię to ćwiczeniami ;) Jak wyleczę kolano.. chyba mam zerwane ścięgno jakieś już tydzień mnie boli. ;) Zaczęłam nową prace wakacyjną ( trochę ruchu się przyda) I muszę się wam pochwalić że dziś odbyłam swą pierwszą jazdę autem ;) Także zajęta jestem i cieszy mnie to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pieknie! Olga- uwazaj na to kolano-to nie przelewki-takie rzeczy lubia sie potem ciagnac latami. Zmienilam swoja stopke -znowu mam 67 z plusem-super i oby tak dalej! Chcialabym schudnac jeszcze z dwa kilokramy do konca miesiaca- bo znowu jedziemy do Polski, tym razem na zlote gody moich tesciulkow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello ;) Karo dzięki za troskę, ale ja już mam rozwalone kolana ( w końcu dźwigały 35 kg nadwagi). Gratuluje wyników :) Znowu dajesz czadu! A ja właśnie wcinam galaretkę ;) Znalazłam w sklepie takie dla dzieci bez cukru :) Mało węgli a różne smaki nie tylko herbaciany.. mmm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miriam więcej białka mniej otrębów mazeiny mleka w proszku, dużo pij ruszaj się troszkę jak masz PW jedz dużo warzyw a jak zrobiłaś uderzeniową to co się stało? a ja zaczynam od nowa :D dzisiaj uderzeniowa trzymajcie kciuki :D jak przetrwam uderzeniówkę to może wskoczę w rytm później ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewidzialna... zrobiłam tą uderzeniówkę i o dziwo nadal zastój..nie wiem juz co się ze mnądzieje=(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :) znalazłam wakacyjną pracę i nie mam dostępu do kompa więc nie mam jak się odezwać! U mnie też zastój.. Ale jakoś się nie przejmuję.. Jem za dużo otrębów i kakao... Miriam to minie.. tylko się nie poddawać i dużo jeść.. im więcej zjesz tym lepiej ( białka oczywiście) bo trawiąc je organizm będzie spalał kalorie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm=) no juz się przestałam przejmowac...może bedzie lepiej...gratuluję znalezienia pracy, mi jakos się do tej pory nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm=) no juz się przestałam przejmowac...może bedzie lepiej...gratuluję znalezienia pracy, mi jakos się do tej pory nie udało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam dziewczyny! :) właśnie znalazłam 5 minut żeby napisać. Jeszcze nigdy w życiu nie byłam ta zajęta. Nie mam czasu na nic! Praca, od wczoraj szkoła, praca, praca praca... Zaczęłam 3 fazę. Nie żebym schudła i cieszyła się ze swojej wagi. Po prostu stwierdziłam że skoro od 2 miechów już nie schudłam ani grama to już nie schudnę. I zaczynam normalniej jeść i staram się ćwiczyć codziennie. I czuję się z tym lepiej. Wpadałam już w mała depresję od tego braku cukru w organizmie! Nie wiem jak u was dziewczyny ale tu w szkocji bardzo popularne są oatcakes czyli ciastka otrębowe pieczone z 87% otrębów i odrobiny oleju kokosowego i słonecznikowego.. Nie wolno ich na dukanie jeść ale skoro już jestem na 3 fazie to zajadam! Opanowałam jedne z pestkami dyni i ziołami i jedne z pieprzem. pychaaa! Tego mi brakowało - czegoś chrupiącego ;) A wam jak idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mammm92
mam pytanko. poniewaz,jestem teraz na pierwszej fazie dukana i nie jestem pewna czy mozna jesc jogurt waniliowy z Onkena 0.1% fat?? Wiecie moze cos na ten temat? mam straszna ochote a nie mam pewnosci, wole nie rezykowa, mam juz 4 dzien dietki:) prosze odpiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscDzien8
Jogurt waniliowy? A jak tam z cukrami w nim? Nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×