Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tllenka

Faza naprzemienna dr Dukan

Polecane posty

Witam! Nie wiem jak inni-ale ja staram sie dalej dietkowac. Wychodzi mi to roznie-raz wygrzebuje troche dyscypliny w sobie-innym razem (jak teraz w niedziele!) sobie odpuszczam. Moja waga nie jest ustabilizowana i kazde popuszczenie pasa owocuje sporym wzrostem wagi wiec musze sie trzymac bo mi stare kilogramy wroca! A inne dziewczyny? Byc moze nazwa naszego watku przestala byc aktualna-stare dziewczyny poza toba, mna i Niewidzialna poodpadaly(moze nas podczytuja tylko?) a nowe zniechecone brakiem ruchu na watku nie zostaly na dluzej. A szkoda-bo stanowilysmy calkiem sympatyczny wzajemnie sie motywujacy zespol! Ciekawe czy ktos poza mna sie na ten temat wypowie? Pozdrawiam -Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale ze mnie grzesznica :P nie mogę się zabrać za powrót ale trudno czasem lepiej odpuścić i wrócić z nową motywacją ;) no i chyba faktycznie karo masz rację widzę jedno rozwiązanie częściej pisać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Karo ;| Niedobrze tak fajnie było! Ja osobiście uważam że bez was nie dałabym rady! Ja dziś rano basenik, potem wielkie sprzątanie.. Nie lubię świąt! Zresztą tu i tak Wielkanocy się nie obchodzi. Więc sobota zakupy, niedziela góry, poniedziałek zakupy ;) tylko skąd pieniądze na to!? o.0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha no tak ;) No nic jutro do roboty! Bo bankomat kasy nie da! A w pracy kuszą ciastka, ciasta, batoniki.. itd! Czyli to co mnie kusi najbardziej.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZiewczynki! Dzis wyjezdzamy i nie wiem kiedy sie dorwe do komputera wiec juz teraz z okazji tych pieknnych i wiosennych swiat zycze wam: WESOLEGO JAJKA! TRzymajmy sie kupy i nie dajmy kaloriom! Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny! Długo tutaj nie zaglądałam ale widzę że tłoku nie było. Wreszcie III faza - radość nieopisana :-D. Przez te święta nawet nie było kiedy się pochwalić. Tyle harówy na 2dni świąt. Biegnę dalej sprzątać. Życzę wam wszystkim wesołych i pogodnych świąt, nie przejedzcie się ;-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje małe grono dukanowiczek ;) Femina jak ja ci zazdroszczę! Ja nadal dietuje, dziś rano waga pokazała 76,8 więc coraz lepiej ;) plan był schudnąć do połowy czerwca a tu tyle brzucha jeszcze! Ale zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, ja nadal będę uparcie pisać!! Znów złapałam grypę żołądkową więc mało dietetycznie, ale już mi lepiej :) Brzuch mam ogromny! Mam nadzieję że to minie! Jeszcze chyba @ mi się zbliża więc wodę zbieram! Także do końca tygodnia się nie ważę ( i tak pewnie się złamię)! Jak wam minęły święta? Dużo grzeszyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj szkoda gadać :P no i też przed @ woda się zbiera i też nie będę się ważyć 😠 Olga to kiepsko z tą grypą ale już lepiej się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm tylko że ja jestem na implancie i to w sumie nie wiadomo kiedy ten @ przyjdzie.. raz jest raz go nie ma raz jest co dwa tygodnie.. i może być tak ze przez to waga skacze... A z grypą lepiej dalej brzuch wielki i problemy z toaletą ale przynajmniej mogę jeść normalnie.. :| jakoś tak do białego sera mnie nie ciągnie więc żyje na jajkach i mięsie :) Mama ogłosiła że i tak od stycznia nie schudła nic więc kończy dietę 12 czerwca ( na moje urodziny zje se tort) Czyli zostały mi niecałe 6 tygodni.. bo wiem że jak ona przejdzie na III fazę to ja się złamię.. A ja mam tu jeszcze wieeelki brzuch i boczki z tyłu! Reszta może być. Lubie moje nogi lubię mój tyłek a brzuch? TRAGEDIA! Taka budowa ciała ;( Dziś rano byłam na basenie, podobno basen najlepszy na tłuszczyk na plecach i ręce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga u mnie wszystko wraca na właściwe tory :) czyli zgodnie z dietą, ale jak se pomyślę ile jeszcze przede mną to mnie trafia no i zaczynam rzucanie palenia czytam książkę jak skutecznie rzucić palenie i zobaczymy czy coś mi to da, ponoć będę mogła normalnie spać bo teraz jak rzucam to nie śpię a przy dzieciach to tragedia :( a co do okresu to kiedyś miałam cykle 31 dniowe a teraz mi się zrobiły 27 tragedia 😠 no to tyle użalania :P idę coś zjeść bo mnie zaczyna skręcać no i napić się bo jakoś dzisiaj mało się nawodniłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewuszki! Melduje, ze jestem znowu w domciu. Waga nieco wieksza-ale spodziewalam sie , ze bedzie gorzej po ilosci jedzenia, ktora w siebie wrzucilam...;) Waga na dzis 67,2 kg-od jutra biore sie za siebie. Nie bedzie latwo, bo przywiozlam z Polski tyle dobrych rzeczy............. Jutro zrobie sobie proto-w zeszlym tygodniu nie dalam rady go zrobic. Zamierzalam w Wielki Piatek, ale w ten dzien bylismy caly dzien w drodze... moj M robil sobie implanty zebowe we Wroclawiu... Ogolnie urlop byl udany, wrocilam jednak pelna bolesci bo wyskoczyla mi kosc ze stawu biodrowego i dzisiaj musialam latac po lekarzach, zeby mnie"naprawili". Na szczesci juz jest lepiej-jutro wracam do roboty! Pozdrawiam serdecznie-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane :D Kasiu fajnie, ze jesteś i ze waga nie oszalała :D no i masakra z tym biodrem, mam nadzieję, ze chociaż nie boli mocno :) Olga melduj się tam co porabiasz :D u mnie waga powoli wraca do stanu przed świątecznego ale jeszcze troszkę mam teraz ciąg proteinowy i już mam dość 😠 ale za to pogoda cudna to i na dworze więcej ruchu więc jakoś to będzie miłego dnia zajrzę wieczorkiem tylko napiszcie coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam :) No nareszcie się coś ruszyło :) piękny dzionek, jutro wolne ( królewscy powinny się częściej hajtać) Dostałam @ więc za jakieś 3 dni się zważę :) jak woda zejdzie :) 3majcie kciuki! Muszę teraz zacząć przyciskać pasa i ćwiczyć więcej bo wakacje tuż tuż! Niewidzialna ile chcesz jeszcze zrzucić co? TY CHUDZINO! ANOREKTYCZKO TY! Hehehe ;) Karo nie przejmuj się i tak jesteś dla nas przykładem ;) Napisz co z biodrem? Tańcowałaś za bardzo może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! A gdzie tam tancowalam! Latalam od terminu do terminu! Zalatwilam: zeby swoje, zeby psa, zeby meza i dzieci, fryzjer swoj, fryzjer psa, meza i dzieci... kosmetyczka juz tylko dla mnie! :):):) O zakupach i odwiedzinach nie wspomne! Z biodrem jest troche lepiej, ale bez wizyty u ortopedy sie nie obedzie, bo chyba sie tam jakis stan zapalny rozwinal. Nic to-najwazniejsze, ze ten dziki, zgajacy bol zniknal. Waga o dziwo dzis ni mniejsza a nawet deczko wieksza. Mam nadzieje ze to woda przed@! Co bysmy biedaczki bez tej wody zrobily! Na co mialybysmy zwalac nasze wzrosty na wadze! calusy! karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie, ze coś naskrobałyście :D karo aleś się nalatała ;) i że też wszystko się udało załatwić miałaś to już nagrane??? współczuję zapalenia mam nadzieję, ze szybko ci lekarz pomoże i bioderko wyleczy Olga ja chudzinka no co ty :P jeszcze ze 20 kg do wyglądania w miarę normalnie, chyba ci fotkę muszę przesłać, żebyś mi uwierzyła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzień dobry ;) ja od rana przed TV oglądam ślub :) Ciężką noc miałam, pięć razy wstawałam ( nadal mam grypę żołądkową) Od rana węgiel, a mój brzuch to orkiestra dęta. :( No i jeszcze okres. A mam dziś iść do kina. Niewidzialna nie wierze i już :) Ja na śniadanie jajka + węgiel i duużo herbaty bo się odwodniłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
75,7 aha aha I LIKE iT Aha aha.... ^^ Czyli po tygodniu chorowania, grypy żołądkowej, @, i dietowania - kilo mniej. Co tam dziewczyny, odzywać się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) mam taki dobry humor dziś :) Co prawda waga ani drgnie.. a ja jestem jeszcze taka grubbaaaa ale co tam :) Głodna jestem cały dzień zaraz się będę objadać na noc ciepłym sernikiem więc ból brzucha gwarantowany :) A wy się nie odzywacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, BezWeg i jak Twoj sernik?dobry?ja kiedys zrobilam to wyszedl jakis dziwny dmuchany nalesnik..... Wlasnie wcinam orzechy w czekoladzie...nie wytrzymalam...wczoraj jezdzilam na rolkach i pozniej bylam na zumbie a teraz tymi orzechami pewnie wszystko nadrabiam:/ Moja waga skacze,raz jest nawet 68,5 a pozniej 65,5....wszystko zalezy jak poszaleje.I ciagle mam brzuch jakis taki wielki:( obiecuje sobie ze zaczne robic brzuszki a potem nic z tego nie wychodzi...ehhh moze od dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo! Halo! BezWeg-a jak serek bierzesz do tego sernika? Piszesz: bialy-czyli chudy twarog czy homo? i ile tego sera-jaka blaszka, czym wylozona? Jutro robie proto-moze bym go sobie upiekla. Tlenka-moja waga skacze tak jak twoja- bylo raz 65,9 a bylo i 68kg! Teraz czakam na @ i znowu puchne! Starm sie trzymac schematu- na sniadanie i obiad wegle ale w umiarze, na kolacje tylko bialka a w miedzyczasie dwie przegryzki- rano o 11tej cos zdrowego a o 17-tej cos zdroznego-jakies ciastko czy cos slodkiego. Pozdrowionka-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jaka ja jestem z was dumna :D Olga normalnie podnosisz mnie na duchu tllenka jak mi się chce orzechów w czekoladzie ;) dziewczyny rzuciłam palenie :D już 3 dzień minął i oby tak dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewidzialna gratuluije!!!tak trzymaj!!!brawo:) Sorki za te orzechy... BezWeg a jak mieszasz to wszystko?tzn musi byc mikser?bo ja nie mam:( a tez bym sprobowala tego sernika..Teraz robie protodni w piatki (czasami sie lamie...) bo w czwartki zazwyczaj chodze na zumbe a cos od kiedy jestem na IV fazie w protodni zle sie czuje:( slaba jestem i taka jakas padnieta. Karo jak Ty sie trzymasz swoich zasad kobieto!pozazdroscic!ehhhhhh silna wola jesli chodzi o jedzenie....super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam czy ma ktos ebooka metody dr dukana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wam! No więc tak: Karo: Ser biały chudy :) I naprawdę chudy bo inaczej będzie super mokry.. i tak będzie.. A sera to ja nie wiem.. nie trzymam się proporcji, im więcej sera białego tym mniej jest wodnisty! Ja daje około 400 g białego jogurt i 3 jaja.. (pomyliło mi się wcześniej) A co do blaszki to ja wymiękam ja mam takie gumowe do pieczenia bez tłuszczu.. A mieszam to wszystko blenderem bo ser mam ziarnisty bardzo.. Ale rozgnieść widelcem wystarczy. Niewidzialna 3mam kciuki ;) ja też palę ale jakoś mnie nie ciągnie do rzucania :) Mila możesz ściągnąć ebooka z chomikuj.pl Użyj google. A ja dziś rano jajeczniczka, weterynarz ( moja sunie będzie miała wycinanego cycuszka bo ma guza.. miejmy nadzieję że nie jest złośliwy) a na obiad wątróbka.. czyli czekają mnie gazy.. a ja mam randkę.. źle.. oj źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×