Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tllenka

Faza naprzemienna dr Dukan

Polecane posty

BezWeg szukalam jest ale ksiazka ta z jajkiem a ja chce ta rózowo zielona i ta teraz najnowsza?moze ktos ma poprosze link lub o przeslanie podam aktualny mejl a ten ser to na sernik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm.. polecam naprawdę.. dobra przekąska i bardzo syci. może nie jest taki jak kupny ale do kawy w sam raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niewidzialna... dzieki za link ciekawe kiedy pojawi sie do sciagniecia ta najnowsza narazie brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niestety na chomiku ten link jest do pdf a to mam szukam E BOOKA wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej mila33 nie chciałabym być niemiła ale naprawdę czasem warto poszperać samemu a nie truć dupy. Przepis podałam wcześniej wystarczyło cofnąć stronę, prawda? bo skoro o tym piszemy znaczy się było wcześniej. A co do książki to ściągnij PDF i skonwertuj, na przykład przy pomocy Calibre. Poszperaj trochę, pokombinuj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BezWeg przepraszam jesli ci truje dupe ale nie kazdy jest opcykany z komputerem nie pomyslalas?...szukalam i pdf mam jak pisalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Jestem zla, gruba i nieszczesliwa. Okresu jak nie bylo tak nie ma, a ja pecznieje i jakis potwor we mnie domaga sie na caly regulator:CZEKOLADY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bylam dzis z moimi staruszkami w kawiarni, cudna pogoda, na prawo i lewo ludzie obzeraja sie tortami, lodami, kawa mrozona z bita smietana a ja zla jak siedem nieszczesc, bo niby mam dzis proto! Ale jakie tam proto! Falszerstwo i tyle! Zjadlam i chlebek i owocki i czekodake Michaszka i... i...i... I ja mam byc niby ta konsekwentna i zdyscyplinowana? BezWeg i Niewidzialna wy to macie dziewczyny charakter a nie takie cieple kluski jak ja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olga-jutro probuje upiec Twoj senik.Nie mam tylko tych silikonowych form, czy myslisz jak wyleje te mase na papier do pieczenia bez smarowania to bedzie ok? Wspolczuje bolesci suni, wiem jak to jest... Calusy-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo uszy do góry ja mam silny charakter właśnie zeżarłam orzechy w czekoladzie :P jestem wyprowadzona z równowagi, mąż mnie wkurza, dzieci dobijają no i ten ciągły głód nikotyny więc co Karolina robi je 😠 udaje mi się wytrzymać do obiadu czyli do 16 a o 16 jem wszystko czego nie można mam już dość to taka walka samej ze sobą jak można być takim głupcem i tak łatwo zaprzepaszczać te stracone kg zamiast wziąć dupkę w troki i szybko "odwalić" tą fazę ehhhh szkoda gadać mam chyba załamkę i tyle więc wybaczcie biorę się w garść i do walki Olga a chcesz tą książkę co to mnie zmotywowała do rzucenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z mojego protodnia tez nici....od rana zajadam wszystko na co mam ochote... ale zaczelam cwiczyc brzuszki codziennie!!!!po 200 powtorzen:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ;( Moja waga znów stoi. DOSŁOWNIE! Ani grama różnicy od prawie 2 tyg! Jestem gruba. I brzydka. I gruba. I jeszcze raz gruba. Karo z może budyń czekoladowy dukana? Jak ja mam ochotę na czekolady to zaspokaja potrzeby w 100%! A co do sernika to myślę że tak.. :) Niewidzialna, dziękuje ale nie skorzystam :) Nie potrzeba mi motywacji bo nie chcę rzucać. Ja potrafię nie palić tydzień, ot tak. Myślę że jak kiedyś dorosnę do rzucenia to wtedy sobie poczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jaką fajną stopkę se zrobiłam. Ha marzenia.. już poprawiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry! Olga-zabralam sie za robienie sernika by zaraz na starcie stwierdzic, ze ktos mi wyzarl polski ser z lodowki! Czy jesli wezme homo niemiecki taki o,2% to mam jeszcze dolozyc jogurt?-to bedzie calkiem plynne! U nas nie jest latwo dostac ser chudy, w polskim sklepie maja zazwyczaj tylko poltlusty a i do sklepu mam daleko wiec nie bywam tam zbyt czesto.Wolalabym poslugiwac sie tym niemieckim serem-chyba musze poeksperymentowac-zastanawiam sie tylko jak to bedzie skoro nie ma w tym przepisie zadnej skrobi czy otrebow. A bialka ubijasz osobno? Dostalam wreszcie @,leci jak diabli ale jestem szczesliwa bo czulam sie przed@ fatalnie! Waga wrocila na stare pozycje! jest dobrze! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karo białek nie ubijam.. Ale możesz spróbować! a co do homo to nie wiem. Musisz popróbować. Ten sernik oryginalnie był z 2 łyżkami maizeny ale raz mi się zapomniało dodać i też wyszedł ( tylko opadł trochę) więc jem bez maizeny. U mnie też ciężko z chudym serem więc najczęściej jem półtłusty.. :( Gratuluje stopki! Ja zaraz biorę się za kluski z mięsem a w planach na przyszłość - Knedle z rabarbarem i sosem waniliowym :) Super ten blog jest! A tak na marginesie. Nadal jestem gruba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez dukanka
czesc dziewczyny .nie udzielam sie na forum ale tz jstem na dukanie treaz mam zamir przejsc na faze 3 .i chcialam sie zapytac ktorejs z was czy jest na 3 .i czy udalo sie zrzucic cos jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Olga- upieklam serniczek z 500g serka homo o,2% i 3 jajek. Wyszedl mi taki cienki placek ale da sie jesc. Dzisiaj u nas Dzien Matki i moja corcia upiekla mi ciasto marchewkowe z marcepanem. Pycha! Nowa kolezanko- ja jestem na IV-schudlam 3 kilo na III i ok 1kg na IV- wiec jesli nie zamierzasz chudnac jeszcze z 10 kilo a tylko kilka przechodz spokojnie na III. Musisz tylko byc dalej zdyscyplinowana- a nie jest to latwe kiedy zaczyna sie robic uczty etc. Jesli masz klopoty z trzymaniem sie regul zostan na II-tam jest bardziej rygorystycznie ale za to jasne co jesc i ile. Pozdrawiam serdecznie-Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Karo :) Mój sernik jest puszysty ( o ile nie opadnie). Myślę że "ciasto marchewkowe z marcepanem" to też jest zakazane słowo! Ale się ostatnio zezłościłam! Wlazłam na jakieś forum kobiet na 4 fazie.. I wszystkie tam pisały że ta dieta to do d**y, że tyją, że efekt jojo itd. A potem napisały co jedzą. No jak się po diecie wraca do KFC, Frytek, Słodyczy i Chleba... I jeszcze się skarżyły i pisały że dieta do niczego.. Jak tak można.. Przecież po tylu miesiącach odchudzania powinno się nauczyć co jest BE i z czym trzeba uważać. Dużo warzyw i mięcha, nie opychać się ziemniakami na co dzień... Karo ty jesz wszystko jak leci czy raczej starasz się nie jeść tych "najgorszych" produktów? (przepraszam że trochę nieskładnie ale zmęczona jestem! :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Olga-slonce ty moje! Ja jem oczywiscie tylko co wolno....Ha!Ha!Ha! To byl zart oczywiscie-ale mowiac powaznie-bywa roznie. W tygodniu jem na kolacje tylko bialko, chlebek czy ziemniaczki tylko do14 i w niewielkich ilosciach. W weekendy jest gorzej-tak jak pisalam-imprezki to moja slabosc-jem wtedy zazwyczaj duzo wiecej i bardziej niekontrolowanie- Waze przez to w poniedzialek zawsze wiecej, ale to sie potem w tygdniu wyrownuje. Przez to nie moge osiagnac tego mojego wymarzonego 65 kg! Co spadne to znowu przytyje! Ale chyba sie juz z tym musze pogodzic! Milego dnia! Karo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozole
witam, jestem tu nowa. na diecie jestem 13- dzień. Mam pytanie. Zaczełam II fazę 5/5 czy mogę ją zmienić 1/1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zozole możesz zmieniać ile tylko chcesz :D jak tam słoneczka moje? o diecie nie piszę bo kicha ale już się pozbierałam, tak myślę i wracam do siebie :P no i witam nową koleżankę w naszych szeregach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja was moje sloneczka! Tak jak pisalam, "wyrownuje" moje zwyzki poweekendowe. Wczoraj bylam grzeczna, i dzis zamierzam byc rowniez! Gdzies wyczytalam, ze dobrze jest sie trzymac ok 1600kcal dziennie, a raz w tygodniu zrobic sobie zwyzke do 2100 kcal zeby podkrecic metabolizm. Wiem , wiem na Dukanie nie liczy sie kalorii-ale oczywiscie nie zaszkodzi jesli, dla kontroli zrobi sie to raz czy drugu, zeby wiedziec na czym sie jedzie. Moj protodzien to okolo 1600-1700kcal, ale w weekendy przekraczam stanowczo bilans energetyczny! A jak jest u was? czy macie dziewczyny kontrole nad tym co jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zozole
to świetnie bo to dopiero początek moich zmagań a ja już mam kryzys. Myślę że przy 1/1 będzie mi latwiej :) ja jak na dzień dzisiejszy czyli 13 dzień diety waże 64 kg ( czyli -3kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczko wodne 11
kochane, pomozcie. jestem na I fazie. znalazlam przepis na pulpety z miesa mielonego z indyka. moge do tego uzyc mielonki indyczej tej z Biedronki??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko wodne 11 moim zdanie absolutnie nie idz do miesnego kup co trzeba i niech ci od razu zmiela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczko wodne wg mnie możesz nie dajmy się zwariować wiadomo, że nie dodasz ani grama tłuszczu a jeśli nie możesz znaleźć innego mięsa to kupuj to ( w biedronce jest wołowina chuda mielona też daje radę ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×