Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość azii

Czy moge zrezygnować z pracy której jeszcze nie zaczełam

Polecane posty

Gość azii

prosze o pomoc ma takie pytanie podpisałam umowe o prace na pół etatu niestety okazało się ze nie moge pracować. czy moge zrezygnować z pracy ktorej jeszcze nie zaczełam po mimo podpisania umowy. Bardzo pilne prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azii
prosze o pomoc ma takie pytanie podpisałam umowe o prace na pół etatu niestety okazało się ze nie moge pracować. czy moge zrezygnować z pracy ktorej jeszcze nie zaczełam po mimo podpisania umowy. Bardzo pilne prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość azii
prosze o pomoc ma takie pytanie podpisałam umowe o prace na pół etatu niestety okazało się ze nie moge pracować. czy moge zrezygnować z pracy ktorej jeszcze nie zaczełam po mimo podpisania umowy. Bardzo pilne prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SUPER FIRMOWKI DLA CHLOPCA
a nie mozesz normalnie pogadac z pracodawca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zależy chyba co i jajkk
hm nie wiem zależy.....moze pogadasz z szefem? zalezy jaka to branza/stanowisko, bo wydaje mi się, że w takiej syt. obowiązuje jakiś tam okres wypowiedzenia, bo przecież żeby zatrudnić nowa os. też potrzeba czasu itp, no chyba ze to taki nabór z dnia na dzień nie wiem musisz pogadac zależy jaka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vxc95
Powinnaś najpierw porozmawiać z pracodawcą. Ale formalnie, zgodnie z kodeksem pracy, powinnaś rozwiązać umowę z pracodawcą za porozumieniem stron lub, w przypadku braku zgody z jego strony na takie rozwiązanie, pozostaje Ci złożenie wypowiedzenia z zachowaniem ustawowego terminu rozwiązania umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×