Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotrzynka

Przeziębienie/grypa

Polecane posty

Gość gość
Oczywiscie ze tak ,najlepszym antybiotykiem i naturalnym jest srebro nanokoloidalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak srebro to placebo po ktorym srebrzycy mozna dostac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wyzej pisze ortograficzna to mity,dzis juz nie majace znaczenia,ona sama jest placebem dlatego wszystko tak nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wyzej pisze ortograficzna to mity,dzis juz nie majace znaczenia,ona sama jest placebem dlatego wszystko tak nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To co wyzej pisze ortograficzna to mity,dzis juz nie majace znaczenia,ona sama jest placebem dlatego wszystko tak nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto to jest ortograficzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ortograficzna to słynny trol,wszyscy go tu znaja,zawsze melduje na topikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
01.01.14 to wlasnie trol adas lub ortograficzna jak ktos woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zreszta tu wszyscy trolluja według ortograficznej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-01-01 17:51:42 ortograficzna to wymysł chorej wybrazni trolla adasia.wszystkich tak nazywa którzy go krytykuj***adz maja inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak włąsnie pisze ortograficzna która jest wszedzie krytykowana,ze widzi Adasia którego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgosia778
jeśli herbata z miodem to ale należy pamiętać żeby nie dodawać miodu gdy herbata jest gorąco, bo to zabija wszystko co wartościowe w miodzie i na nic nam taki "cudowny lek"! ja jak mnie dopada przeziębienie to odpoczywam, odpuszczam nieco z tempem życia, spędzam trochę czasu w łóżku, i leczę się właśnie herbatą z miodem i rutiverem. jeśli oleję przeziębienie, to tylko dłużej będę się męczyć, a choroba i tak mnie dopadnie, tyle że później, ale na zdecydowanie dłużej. więc warto odpuścić i wyleczyć się raz dwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najważniejsze jest odróżnienie grypy od zwykłego przeziębienia: http://przyczyny-objawy-leczenie.pl/grypa-przeziebienie/ Jeśli mamy do czynienia z grypą to domowe sposoby i leki dostępne w aptece bez recepty mogą okazać się za słabe i niezbędna będzie wizyta u lekarza. Dlatego zawsze trzeba dokładnie sprawdzić wszelkie objawy - jeśli wysoka temperatura utrzymuje się ponad tydzień bezzwłocznie należy udać się do specjalisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co lekceważyć, bo się może to zle skonczyc, gorszymi chorobami itp. Ja zawsze po prostu chodze do przychodni www.medis.pl moja Pani doktor zawsze cos poradzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz iść do lekarza ponieważ tp może być coś wiecej niż grypa np infekcja górnych dróg oddechowych. Na tej stronie http://adamed.expert/ , możesz przeczytać jakie są objawy grypy i przeziebienia oraz innych chorób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej zapobiegac niz leczyc. Polecam https://stolatplus.net/ Przy przeziębieniu też pomoże, złagodzi objawy i skróci czas choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś miałam dylematy czym różni się przeziębienie a grypa. Tym bardziej, że w sumie u mnie oby te infekcje przebiegają podobnie, jedynie gorączka przy grypie jest wyższa. Wiecie co, w sumie niezależnie od tego, czy mamy do czynienia z przeziębieniem czy z grypą warto sięgać po ziołowe preparaty, które mogą nam pomóc. Przykładem może być chociażby syrop Pelavo, który sprawdza się w przypadku suchego kaszlu, który często towarzyszy przeziębieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem chora właśnie i leżę w łóżku. Dopadło mnie 2 dni temu, zamówiłam leki z www.aptekawarszawa.pl i dzisiaj do mnie doszły. Kupiłam syrop na kaszel, rutinoscorbin i saszetki do picia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Artisss
Przy leczeni alergii zdecydowaliśmy się u dziecka na inhalację i efekty powoli bo powoli ale są. Taką terapię w domu robimy na sprzęcie Pro Sanity. Jest wydajny, lek się wchłania, a nie można tego o wielu inhalatorach niestety powiedzieć. Z takich innych plusów to też przydaje się funkcja irygacji, a z tego to ja częściej już korzystam jak mam zatoki przytkane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Alergia STOP, z jednej strony szybko podaje aerozol, z drugiej nie robi hałasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronikalabiak
Kupowałam dla alergika mojego męża parę dni temu inhalator i zamawiałam Alergia Stop. Póki co działa bardzo szybko, nie sądziłam, że inhalacja aż tak mało czasu będzie zajmować. Teraz tylko trzeba mieć nadzieję na to, że parę lat posłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weroniczka00
Dobre ma parametry Alergia Stop, kosztuje sto złotych a z tego co porównywałem do nie odstaje od tych za dwie stówy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolinka2
Teraz jak znowu nastał sezon gryp i przeziębień to trzeba mieć się na baczności. W sumie ja zazwyczaj zażywam leki jak już się rozchoruję ,ale można zapobiegać samej chorobie. Poczytałam trochę na tym blogu https://eapteka.pl/blog-porady/zdrowie-przeziebienie-i-grypa/ i myślę ,że na ten sezon będę odpowiednio przygotowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haylett
Do różnych chorób nada się mój Alergia Stop, choć ta alergia w nazwie może trochę mylić, faktycznie głównie jest dla alergików ale inne leki też obsłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygodny poręczny jest muj Baby, można go szybko spakować i zabrać ze sobą, akurat jak z dziećmi na ferie jechaliśmy to się super sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zdecydowanie za naturalnymi sposobami leczenia. Ogólnie preferuję środki oparte na naturalnych składnikach, choc tych coraz to mniej Za dużo mamy podawanych antybiotyków, dodatkowo są one w jedzeniu, Prawda taka, że jak tak dalej pójdzie, to gdy faktycznie będą potrzebne to nie zadziałają. A jak łatwo lekarze przepisują antybiotyki miałam przykład na sobie. Trądzik - miałam brac antybiotyki, BRAŁAM MASC KONOPNA UNIWERSALNĄ I SERUM AKNEA . Owszem dłużej to pewnie trwało, ale pozbyłam się go. Zapalenie oskrzeli, podobnie, antybiotyk. JA STOSOWAŁĄM SYROP KONOPNY Z Rokitnikiem I herbatę konopną z maliną i liśćmi lipy Owszem miałam ten luksus,że mogłam 14 dni odpoczywać przy tym, ale antybiotyku nie brałam... polecam te produkty na konopiafarmacja pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saranowarr
Używamy Alergia Stop z mężem i fajnie się korzsyta, nic nie podrażnia, aaerozol lekko przechodzi przez gardło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karikoo
A czy ktoś z Was zna lek taki jak Sambucol Extra Strong? Ponoć jest bardzo skuteczny siostra mi wspominała lecz nie miałam okazji stosować a dopadło mnie koszmarne przeziębienie może ktoś napisać o tym leku parę słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×