Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kotrzynka

Przeziębienie/grypa

Polecane posty

Gość gość
Myślę, że Alergia Stop jest ciekawą opcją, bo inhalator raz że tani a dwa że wszechstronny, kolejna rzecz do decybele – ma bardzo niski poziom hałasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybraliśmy dla naszych dzieci model Baby i to był dobry wybór, w każdym razie rzeczywiście cicho pracuje, nie odstrasza dzieciaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas super się sprawdza Alergia Stop taki dość drobny inhalator, łatwo go zapakować do torby jak gdzieś jedziemy całą rodzinką a chcemy mieć inhalator przy sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że dla mnie osobiście jest każda choroba nieciekawa. Niezależnie czy przeziębienie czy grypa, ponieważ każda sprawia, że się źle czujemy. Najgorzej jak małe dziecko coś załapie. Ostatnio moje maleństwo załapało i miało straszny katar, no aż kupiłam taki aspiratorek do noska, http://haxe.pl/strona-glowna/produkty/male-dziecko/oddychanie.html ale ten aspiratorek okazał się niezwykle pomocny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo pozytywnie oceniam model Alergia Stop od Sanity, jest dla alergików ale można go używać przy innych schorzeniach górnych i dolnych dróg, także bardzo wszechstronny uniwersalny sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze powinniście mieć kontakt do sprawdzonego lekarza, który zająłby się wami gdy się przeziębicie. Jeżeli mieszkacie w Warszawie to mogę wam polecić www.doktorgrodzki.pl Zawszę mogę liczyć na tego lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jakjiekasia2
No to najlepiej korzystać z mieszanek ziołowych, ja na przykład korzystam z tych http://zielarzradzi.pl/ i pomagają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mamy problemów z Alergia Stop jak na razie i oby tak zostało bo nasz poprzedni inhalator który poleciła żonie koleżanka był wyjątkowo problematyczny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To i ja jeszcze coś dodam bo tydzien temu szczepiłam sie przeciwko grypie. Mam pakiet w LuxMed i zawsze z tego korzystam. Udaje mi się odpukać nie chorować na grypę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Używamy Alergia Stop od paru miesięcy. Dobry wygodny sprzęt, z szybkim system produkcji aerozolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też polecam szczepienie. Od 3 lat jak sie szczepie nie choruje. My również mamy pakiet w LuxMed, wiec jest to tez taka wygoda, bo nie płacisz za szczepienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Baby. Dluga gwarancja prosta i szybka inhalacja bez jakiegoś specjalnego hałasu z kompresora. Długie przewody przez co można sobie cały sprzęt ustawić gdzie się chce, wygodnie tak żeby można było sobie swobodnie wygodnie usiąść przy maseczce i prawidłowo wdychać mgiełkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Duzo praktycznych porad odnosnie http://inhalacji można znaleźć na stronie inhalacja.pl. Profesjonalnie prowadzony serwis, z ładnie podzielonymi kategoriami tematów...wbrew pozorom inhalacja to dość szerokie pojęcie i wiele tematów się w nim zawiera, od sprzętu, przez technikę, po leki i schorzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubert5989
Ja gdy tylko zbliża się okres przeziębieniowy zaopatrzam się w Gardan https://adamed.expert/product/gardan/ Bardzo szybko radzi sobie z gorączką i bólem głowy towarzyszącym przeziębieniu. Zazwyczaj szybko stawia mnie na nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eufemianka
W tym roku w 8 miastach Polski działają centra infekcyjne Lux Medu dedykowane "grypowiczom" - moja koleżanka korzystała i była bardzo zadowolona z szybkiego terminu wizyty i konkretnej reakcji lekarza. Zapisać się można przez Portal Pacjenta a o zdrowie trzeba zadbać zwłaszcza w okresie jesienno zimowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość girilka
W centrach Infekcyjnych Lux Medu dużym plusem jest to, że pomoc otrzymujesz w trybie pilnym czyli praktycznie natychmiastowo a jak się trafi grypa to trzeba działać natychmiast, ja korzystałam już z Centrum Infekcyjnego Lux Medu i rzeczywiście działają tam spawie i pomoc jest natychmiastowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ASCOLIP, czyli liposomalna witamina C, przyswajalna praktycznie w 100%. Żadna inna, zwykła witamina C nie ma takich właściwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina Kowalska
Niestety przeziębienie i grypę łatwo jest ze sobą pomylić. Dlatego albo trzeba zapobiegać i najlepiej się szczepić albo szybko działać i iść do lekarza. Lux Med otworzył swoje Centra Infekcyjne w kilku miastach Polski i tam ratunek przy podejrzeniu grypy macie na już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efecka

Ja akurat korzystam z usług Lux Medu i na wizytę nie czeka się wcale długo, przyjmują gdy tylko potrzebna jest nagła pomoc. Wysłałam męża do takiego Centrum Infekcyjnego Lux Medu i był bardzo zadowolony. Przyjęli go na już i dobrze bo szybko się wyleczył, namawiam go do tego żeby tak jak ja co się szczepił bo to by rozwiązało problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara56

Warto jest pomyslec o tym juz teraz- wiem ze w LuxMed mozna się juz zaczepic. To jest jednak choroba, która wiąze sie z wieloma powikłaniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ammmanda2

Ja powiem tylko tyle, ze  mamy pakiet w pracy więc akurat szczepię sie w LuxMed. Ale mysle ze warto jest to zrobić bo jak grypa dopadnie to rozkłada na długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa23

A czy na takie szczepienie mozna zapisac sie przez portal pacjenta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martaa

Warto było kupić Alergia Stop przydaje się dużo częściej niż wstępnie sądziłam. Kupowałam go głównie z myślą o inhalacji przy alergii ale okazuje się że można go równie dobrze stosować żeby po prostu profilaktycznie nawilżyć śluzówkę, albo podać lek przeciwzapalny w drogi oddechowe podczas infekcji. Tani lekki komfortowy i jednocześnie z dobrą wysoką wydajnością przy podawaniu mgiełki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ze swojej strony to mogę tylko i wyłącznie w samych plusach pisać o Novama Familino Pro. Niezawodny, nieawaryjny, łatwo można sobie poradzić z uruchomieniem i obsługą. Nie ma tutaj szans żeby jakkolwiek nieprawidłowo przyjmować aerozol. Bardzo intuicyjny model jeśli chodzi o stosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×