Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Samotny Chłopak Szuka

Szukam przyjaciółki/bliskiej koleżanki...

Polecane posty

Gość Samotny Chłopak Szuka

Witajcie, Pytanie kieruję do pań... zastanawiałem się gdzie umieścić ten temat..czy w życiu uczuciowym czy w erotycznym - ale że nie zamierzam owijać w bawełnę to padło na erotyczny... a dlaczego? Otóż już tłumaczę: Poszukuje kobiety w przedziale hhmm myślę 20 -35 lat z Warszawy lub okolic. Cel - nie napisze że sex bo bym skłamał..choć..tak..też...pewnie w przyszłości..ale głównie potrzebuje miłej,wesołej kobiety do spędzania ciepło czasu, takiej która lubi się przytulać, obejrzeć film...szukam osoby na jakimś tam poziomie z którą mógłbym przejść się do kina, pospacerować..ale przeważnie spędzić czas raz u mnie w domu a raz u niej. Raczej sądzę że powinna być to osoba nieco luźniej patrząca na świat...owszem - może się zakochamy i stworzymy związek :) - ale niech nie to będzie warunkiem tego ze się do mnie przytulisz i spędzimy miłą noc w łóżku :) - NIE KONIECZNIE UPRAWIAJĄC SEX!! - podkreślam to!! - nie szukam prywatnej darmowej prostytutki tylko przyjaciółki która potrzebuje tego co ja - odrobiny nieskrepowanej czułości, bliskości i ciepła drugiego człowieka... Wygląd nie ma dla mnie decydującego znaczenia, możesz być puszysta, chuda, niska, wysoka...ważne abyś była zdecydowana na taką znajomość i aby było tez o czym z Tobą porozmawiać :) Mój email: tomeksamotny@gmail.com --> postaram się odpisać na każda wiadomość :) Ja -26 lat, normalny, samodzielny, chyba wesoły chłopak...i samotny przede wszystkim... :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Kobiety?? Halo? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
To niech "walom" :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
A czemu nie Tu? :) Czasem zaglądam na to forum...łatwo Tu cokolwiek napisać... Zapytać się anonimowo w sieci jest łatwiej niż szukać takiej przyjaciółki w realu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Tak, jestem świr ;) Zawsze mogę z nią iść do kina i spotkać się w jakimś mocno publicznym miejscu - i ona oceni czy jestem świr czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Baby nie... kobietę tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Fota dla wybranych :) nie na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Chyba cienka ta moja oferta bo zero odzwewu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Tak -na pewno dam tu moje zdjęcie hehe ;) Musiałbym do końca zgłupieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Nie jestem żadnym świrem ;) wypraszam sobie te insynuacje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna B
a . nie doczytalam. :) to za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Założyłem konto na takim dziwnym portalu..tam mam jakieś zdjęcia: http://www.przelecmnie.pl/profil/P84spokojny Tylko trzeba się tam zalogować raczej aby mnie zobaczyć - choć za wiele tam nie ma -tylko tyle ile wymaga taki portal. I powtarzam - nie chodzi o sex - mimo że to byłby z czasem miły dodatek. pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja szukałam mężczyzny w tym
Samym celu, tylko w innej części Polski i to się nigdy nie udawało. Z tym, że ja od razu mówiłam, że raczej się nie zakocham, a seks tylko jeśli poczujemy pociąg oboje do siebie. Zwykle oni czuli. Ja nie. Ogłoszenie zamieściłam całkiem podobne, z tym, że nie na tym forum. A właśnie chciałabym mieć kogoś do przytulania, czułości, kumplostwa. No cóż, powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Ja też robię już któreś podejście - ale mam tak samo jak ty... sex ok -chętnie - ale bardziej mi się chce przytulić do dziewczyny - do jej pleców, wycałować ją w szyje i tak sobie usnąć w ciepełku pod kołderką... Ale znalezienie kogoś do takiego niby "prostego" układu nie jest łatwe. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Kulka - takie mądrości wyssane z palca zachowaj dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotny Chłopak Szuka
Bo właśnie? A czemu nie??? ...a generalnie to między innymi tam... a nie tylko :) Zresztą napisałem do czego szukam przyjaciółki więc co w tym dziwnego kulko/kulku/kulka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×