Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

totylkojaczekamnaciebienaznak

Taka miłość zdarza sie tylko raz w życiu

Polecane posty

Autorko musisz wiedzieć ze faceci niestety dojrzewają później niż kobiety i im mysli o stabilizacji przychodza tak w wieku 27 -28 lat dopiero , wcześniejsze lata uważają że mają czas na wszystko i nie myśla racjonalnie , mnie mój były tez zostawił tak po prostu dla mojego dobra ...psss teraz sie z tego nabijam bo mam najwspanialszego faceta na świecie. Tamten miał wtedy 21 i już znudziło mu sie bycie moim chłopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do marianka89 Wiem, że dojrzewają później, stąd moja nadzieja ze za jakieś kilka lat, kiedy sie spotkamy, wszystko odzyje na nowo. a dla niedowiarków - moi znajomi zakochali sie w sobie w liceum ale zadne z nich nie miało odwagi powiedziec tego drugiej osobie. spotkali sie dopiero po studiach, czyli jakies 7 lat później, są razem wzięli ślub. :D a inna para - byli ze sobą od konca szkoły podstawowej, niedawno brali ślub i mają po 23lata (nie wiem czy byli bez przerwy ze sobą przez te wszystkie lata, czy mieli rozstania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co, naprawdę jestescie straszni w tym swoim pesymizmie. na szczęście trafiłam na wątki z tego forum z poprzednich lat i to mnie podniosło na duchu. skoro mozna wrócić do siebie po 3 latach i potem byc ze sobą 12 (pewnie dłużej - wypowiedz jest z 2008), to czemu w moim prypadku tak by miało nie być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"A będę walczyła. I nawet jeśli nie będziemy razem, to nikt nie zabroni mi go kochac (nie jestem w stanie o nim zapomnieć)" a walcz Kochana, walcz;-)) nawet nie zamierzam Cie odciagac od tego pomyslu wrodzonym pesymizmem;-) "A takich malkontentów i wiecznych pesymistów jak ty niestety jest na pęczki. Sama kiedyś taka byłam, ale DOROSŁAM. :/" naiwniaków tez nie brakuje;-) "Znasz powiedzenie, że wiara przenosi góry? A jestem pewna ze myśl wsparta szczera miłością NIE ma możliwości nie spełnienia się" a zbazs powiedzenie "ze do tanga trzeba dwojga"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Wiem, że dojrzewają później, stąd moja nadzieja ze za jakieś kilka lat, kiedy sie spotkamy, wszystko odzyje na nowo." zycie sama nadzieja bywa zludne i...nudne;-) "a dla niedowiarków - moi znajomi zakochali sie w sobie w liceum ale zadne z nich nie miało odwagi powiedziec tego drugiej osobie. spotkali sie dopiero po studiach, czyli jakies 7 lat później, są razem wzięli ślub" radze Ci odczekaj 7 lat - i mozesz zaczynac wybierac suknie slubna potem ;-) "a inna para - byli ze sobą od konca szkoły podstawowej, niedawno brali ślub i mają po 23lata (nie wiem czy byli bez przerwy ze sobą przez te wszystkie lata, czy mieli rozstania)" no widzisz - to nie masz sie czym martwic;-) poczekaj troche a podzielisz los znajomych par;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"[ to czemu w moim prypadku tak by miało nie być?" moze dlatego ze Twoj byly chlopak - przemyslal sprawe i doszedl do wniosku ze nie chce z Toba byc - i nie powiedzial tego "w afekcie" tylko po przemysleniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×