Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaciekawionam

Jak facet radzi sobie po rozstaniu z kobieta ktora nadal kocha?

Polecane posty

Gość Ike mądralińska znowu na kafe?
Ike zamkinij ryja wreszcie:P weź się za robotę stara dupo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sądzę:) nie wyobrażam sobie siebie w roli niosącej kaganek oświaty pomarańczarni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówisz pomarańczo od wczoraj czekałaś żeby mi to powiedzieć ? ( swoją drogą tyle myśleć nad takim tekstem :O :D) ale spałaś trochę?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjghjghjghj
ike matko polko dont spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike mądralińska znowu na kafe?
JA pierdole aleś ty głupia jesteś szok:P A dzieci już ogarnęłaś?? Co bedziesz teraz robic? Pójdziesz do opieki po zasiłek w kolejkę? PS. swoją drogą gdzie masz zdjęcia pokrako bez brwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike mądralińska znowu na kafe?
aaaaa nie jestem TOBĄ żeby na kafe siedzieć 24/h :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy pomarańczowe agresorki jak wyjaśniacie swoja obecność na kafe? tym bardziej ciekawe, ze nawet zajecia sobie tutaj nie potraficie znalezc, tylko od rana zaczynacie te zenująco prostackie zaczepki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu to proste jak zwykle są tu raz na rok akurat dziś jutro będą akurat jutro a pojutrze akurat pojutrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ike mądralińska znowu na kafe?
IKE MĄDRALIŃSKA w domu jest goownem wiec chociaż tutaj się może wykazać i udaje ,ze nic ją nie rusza ,a zdjęcia usunęła żeby być anonimową wiec jednak cosik boli:P I wali wyrazkami (wczesniej przegladając słownik:P) Kogo ty kurwo grasz?? Posprzataj lepiej mieszkanie bo syf masz totalny i zajmij się dziecmi i męzem wielka stopą:P Narazie zdziwaczała starucho!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusiu szczerze mówiąc mało mnie obchodzi jej otoczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I z całkiem ciekawego
tematu zrobił się syf pod patronatem bezproduktywnego dialogu Ike z samą sobą i tą ździrą Anielą w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno cierpi
Uważam, że temat ciekawy i mozna go kontynuować, pomijająć oczywiście te zbędne dialogi z godziny porannej ;) "Ten pierwszy raz Po roku od rozstania jeszcze zbyt świeże? Ło matko i ani ty ani on nie jesteście w nowych związkach? Odwagi brak. Że zacytuję " czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie" ?" Dla mnie sam fakt spotkania się z nim nie byłby problemem. Wiem, że om jeszcze się z tym nie pogodził, mimo upływu prawie roku. Także o 'koleżeńskim' spotkaniu mowy nie ma. Spotkanie pewnie skończyło się na tym jak to on bardzo mnie kocha i nie moze beze mnie życ. Byłby smutek i łzy. W końcu 4lata związku to jednak dość sporo.. A co do tego, czy odwagi brak. Nie, odwagi nie brak. Natomiast, ja zwyczajnie nie chcę się z nikim wiazać. Dobrze mi samej. Przez 4lata był tylko ON (chorobliwy zazdrośnik, więc nie musze więcej dodawać, chyba?). Teraz wreszcie mogę odetchnac, czuje, ze żyje, robie to co chce. Do związku na razie mi się nie spieszy... :) Owszem, spotkałam się z 'paroma osobami, jednak na spotkaniu, czy kilku się zakończyło i poprostu zostalismy 'znajomymi'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionam
Ciesze sie ze sie rozkreca, ale ja wyraznie pytalam o opinie panow. I to nie mial byc topik o tym, jakie macie stosunki z bylymi po rozstaniu ani tez nie o tym, co sie kobietom wydaje ze mezczyni mysla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno cierpi
Sądze, że opinie kobiet przydadza się również. Zwłaszcza tych, które mają z ex kontakt. Napiszą Ci jakie utrzymuje stosunki i na podstawie tego możesz wywnioskować jak facet sobie radzi. A jeżeli tak bardzo zależy Ci na opiniach facetów, to nie zakładaj takich tematów na forum dla kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawionam
no niby tak, ale opinie na temat zadanego przeze mnie pytania, kobiety moga wydawac wylacznie na podstawie tego co obserwuja i tego, co im facet mowi. A to co ktos mowi (i motywy dla ktorych mowi tak a nie inaczej) a to co czuje, to dwie zupelnie rozne rzeczy. A mi chodzi i uczucia mezczyzn i o tym moga opowiedziec tylko oni sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napewno cierpi
facetom ciężko jest przyznać się do tego co czują i jak sobie radzą po rozstaniu. Przeważnie przy kumplach grają twardych, a w środku cierpią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten ;D
Najczęściej chleją tak jak ja dużo ,więcej i zgon ;D potem zazwyczaj dzwonią pod wpływem do byłej odwalają szopki . potem zaczyna się żal i rozmyślanie nad tym że to jej wina i zaczyna się nienawieść no i powiem że pomaga . i sobie myślę jaka ona była głupia czego ona ode mnie wymagała , normalnie idiotka i to jeszcze 6 lat młodsza ode mnie .Co ona może wiedzieć o życiu ja się pytam .I wiecie co nadal tą żałosną rudą dziewczynę BD kocham. Życie nie rzadko kiedy miewa happy end. A no i oczywiście Nigdy jej tego nie daruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W większości przypadków, facet popada w depresję, z której bardzo trudno jest go wyciągnąć. Są też mężczyźni, którzy nie potrafią sobie z tym poradzić, i popełniają samobójstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie radzi sobie, radzi innym, żeby unikać takich głupich k***w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupki...
jesli np. FaCeT SKRZYWDZIL, po kolejnej szansie dalej robil te same bledy wiec niech sie nie dziwi ze go kobieta zostawila moze miec o to pretensje tylko do siebie! wpadaja w rozne furie faceci z moja kolzanka chlopak sie szarpal,popchnal ja bo chciala go zostawic inny wyje, mowi ze sie zabije itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro nadal ją kocha, jak piszesz, to raczej to ona zostawiła jego, a nie odwrotnie. To zależy od faceta. Z reguły chyba chce wszystko naprawić, analizuje swoje błędy, znowu jest spontaniczny. Ale też nie je, gorzej śpi, jest nerwowy, nie może się skupić. Zdecydowanie to nie jest dla niego dobry czas. Czasem dopiero po kilku miesiącach dochodzi do niego, że to naprawdę koniec. I wtedy dopiero pojawia się coś na kształt ulgi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×