Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ohma

co na pryszcze?

Polecane posty

Dziewczyny nie warto łykać tabletek na wypryski- dosyć tej chemii- ja doceniam naturalne wyroby kosmetyczne- do takich należą algi mikroorganiczne, które kupuję przez sklep internetowy- mają odżywcze i oczyszczające właściwości- zobaczycie, że Wasze pryszcze i wszelkie niedoskonałości znikną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handziaj
Co na pryszcze - zdecydowanie aplikator HB, tj. Hildegard Braukmann. W zasadzie wystarczy kilka tygodni i możecie skórze przywrócić normalność, tak to przynajmniej wyglądało u mnie. Po tym czasie wszystko powróciło do normalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pryszcze w moim przypadku bardzo skuteczne okazały się zabiegi z algami mikronizowanymi Thalgo. Miałam zrobioną serię 6 zabiegów w salonie Beauty Premium w Poznaniu. Dostałam też zupełnie nowe kosmetyki do mycia twarzy i kremy bez, których nie wyobrażam sobie życia. Pryszcze wyskakują już tylko sporadycznie przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kambiano
Środek nazywa się aplikator na wypryski Hb, i robi różnicę, przede wszystkim w końcu nie ma problemów z powracaniem wyprysków, skóra wygląda ładnie, zdrowo, nie widać po tym wszystkim żadnych śladów i liczę, że tak już będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dermatolog powinien dobrać odpowiednią terapię dla Twojego problemu. Zadecyduje, jakie maści lub tabletki będą odpowiednie. Nie musisz przecież smarować całej twarzy, jeśli maści strasznie wysuszają Twoją skórę, stosuj je punktowo lub wybierz te łagodniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×