Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Jaka propozycja kobito kochana??? Wyobrażasz sobie swojego lubego w legginsach? Toż to odzieranie z męskości, węszę spisek pseudo projektantów (tak tak...gejparty). Tutaj nawet transporter żytniej nie pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki szminell
nudno tu ,co z upokorzoną ,odezwała się ? bo nie chce mi się przebijać przez pieśni ,kawały i klechooblubienice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kilka kieliszków szampana! :D mąci obraz! :P a może mam słabą głowę! :D Teraz jednak ZAWSZE mam męża u boku i on mi wybija z głowy "facetów w rajtuzach"! Ha.... każdy ma swoje zboczenia..... MAŁE!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa - kolacja za chwilkę! Miejmy nadzieję, że u Autorki ok, albo na dobrej drodze. Życzę jej tego z całego serca. Poznałam TEN smak z "jednej" i z "drugiej" strony- trzymam kciuki za NIĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o cholera, cudnie, niezły zestaw :D :P ale akurat nie dla mnie, żółtego po prostu nienawidzę, a już w zestawieniu z zielonym to MASAKRA. dziaduniu- ciesz się, że masz łeb na karku i chwilowe mody nie robią z ciebie pajaca :) bo jak widzę takiego pajacykowa, to się zastanawiam, jak ciężkie miał, kurwa dzieciństwo????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia ... chylę czoła z tym Pa..jacykowym! :D- Jesteś WIELKA! Ale teraz już uciekam! a żółty i zielony to wcale nie MASAKRA!!!!:P Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Primo: Kiciula i Cudnietak...przyznawać się do zażyłości :) albo przyjaźni:) Secundo: Pajacyków...poniżej naszych dziadowskich oczekiwań tertio: kikulec nie marudź:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmartwię cię, poznałyśmy się tutaj, parę dni temu na tymże topiku. Wiesz, nie mogę cały czas tu tak siedzieć i pisać z obcymi facetami, bo zaraz sama założę topik z gatunku "mąż mnie zostawił" :D :P jest sobota wieczór, ja mam co robić ;) ale bedę tu zaglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że przynajmniej Jaculek trzyma rękę na pulsie i dba o wątek autorki, choć nie do końca się z nią zgadza...ale trwa na posterunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiki szminell
doskoczyłam znowu ,ale widzę nic się nie dzieje to będę spadać.........małżeńskie obowiązki wzywają;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettttta
co z tą kobietą ,pogodzili się z mężem czy nie????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettttta
nie jezdem sempem ,chcem wiedzieć ,czy było w mordę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja muszę się przyznać do... Grzechu!!!:P właśnie oglądałam Indiego... nie umywa się do pierwszej części :O choć Harrison- nawet w tym wieku....seksowny :D Jacek- no to masz ambaras.... musisz WYCZUĆ, czy to kiki:D Ja nie mam tego problemu idę do łóżeczka.....:D Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorettttta
Nie pisze ta zdradzona,pewnie się parzą.Pierwsza noc i już wybaczyła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
Druga, druga noc DEBILU!!! A co, żal dupę ściska?????:P Niech ICH BOGOWIE prowadzą!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A najbardziej zal
tym co w nocy wstaja i do neta leca :D:D aby sprawdzic co slychac u ninnych :D porazka zyciowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicia, Jacek a ja też tu "przyleciałam" do neta choć moje życie wcale nie jest porażką) aby WAM powiedzieć- dzień dobry, zaprosić na kawkę.... dziś mąż poszedł na spacer z czworonogiem :) U mnie słoneczko a wczorajsza noc i dzisiejszy ranek...ach!!! :P :D Buziaczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×