Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Gość ave cezarrr
Penelopa... jestem z tobą- ave! Nonieeeeee- to ja twój sługa- Wierzę w "dzisiejsze' CZAROWNICE 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derop
nie no drugi kretino dolączył.Oj widzę cieszy was ,cieszy nieszczęście tej baby .W szczególności nonieeee i cezara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
Błąd nie.......!!!!!wybaczlny!!! CHCIAŁEŚ!!!! nie można kpić!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave cezarrr
????????????????????????????????????????? cóż za bełkot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave cezarrr
nonieeee---zmieniam zdanie , tyś faktem niedorozwój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
derop--- trochę inteligencji by tobie się przydało!!!! ONI- konwersują ze "śmieciami" tego topiku! Ale... są za AUTORKĄ!!! Ja jestem za nią... choć może tak DZIWNIE się 'odezwałam"!!!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave cezarrr
TEN PRAWDZIWY--- te dwa to podszyty.... ave- już NIC NIE NAPISZĘ POD TYM NICKEM! JESTEM za Tobą AUTORKO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derop
Wszyscy sa za nią głupolu ,a podszywy są śmieszne i rozluźniają aurę .Nie znasz się gburze i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ave cezarrr
I UGRYŹCIE MIĘ W DUPĘ!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alett
rzygać mi się chce kiedy słyszę o zdradzie. Ja by tego nie wybaczył, ale z drugiej strony kiedy masz dzieci to znacznie gorsza sprawa. Współczuję, ale może powinnaś po prostu zasądzić sądownie wysokie alimenty na dzieci i tyle, a facetów w koło jest wielu, wystarzcy że o siebie zadbasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulalaaala
ty jestes śmieciem tego topiku nonieeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
wiem ,że jestem głooopia ,ale mnie nie widzicie hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
Alet- bo jesteś facetem- wy inaczej na wszystko patrzycie! na zdradę też! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
U hahahahah hihihihihihiihhihihihihihihihihihihiihihiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiihhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alett
Nie taka jest przecież idea miłości. Pamiętasz kiedy byłaś jeszcze nastolatką? Jak wyobrażałaś sobie miłość, małżeństwo? Miało być pięknie, ślubowaliście sobie wierność. Myślę że czasem życie deformuje nasze myślenie, zamiast czekać na romantyczną kolację, na to żeby Cię czymś pozytywnym zaskoczył, może dał jakiś mały prezencik, Ty czekasz z nadzieją żeby kiedy już łaskawie wróci, nie był pijany. NIE O TO PRZECIEŻ CHODZIŁO:( Myślę że czasem związek trzeba zakończyć, kiedy już nie jesteście w stanie czerpać z niego tego co dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
Fajne pomarańczowe PODSZYWY!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
iiiiihihihih hulh hop hulh hop hula hop hop hop hej siupaj siup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
ole ole ole ole nie damy się wygramy mecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
Natural Dread Killaz Wciąż to samo Wciąż to samo Historia ciągle toczy krwawe koła Czy ktokolwiek zdoła zatrzymać ich Wciąż to samo Bo każdy wie, że świat o pomoc woła Ale jak mu pomóc Nie wie nikt! Yanaz Od lat toczy się to toczy Lud się tylko patrzy w oczy Walka między ludźmi niczym już mnie nie zaskoczy No bo dotyczy to tych Przez których widzę na własne oczy Że to toczy się w tą złą stronę przy pomocy przemocy Nie zabijaj bliźniego swego mówię Ci! (Mówię Ci) Przecież i tak nie znamy kresu swoich dni (swoich dni) Wystarczy! Już dość historia przelała krwi Chciałbym pokoju, a w pokoju tylko mi się śni Że walka nie miała postępować, a dalej postępowała I nie miała spowodować tyle złego ile spowodowała i nie miała zabierać a wciąż zabiera i zabierała Nie wiem czy jeszcze jakaś zdrowa jednostka pozostała. Wciąż to samo Historia ciągle toczy krwawe koła Czy ktokolwiek zdoła zatrzymać ich Wciąż to samo Bo każdy wie, że świat o pomoc woła Ale jak mu pomóc Nie wie nikt! Paxon Dzieci obdarte z marzeń Ciągle w środku złych wydarzeń Zapełniają się cmentarze Z pokolenia na pokolenie walczą by zachować swe twarze Czas pokaże czy uda im się przetrwać w tym pożarze Świecie gdzie każdy martwi się o garze Jak daleko zajedziemy z nikczemnej historii bagażem Nie pomaga wojsko nie pomogą prorocy Na strzały słyszane w nocy Gdy jedni atakują karabinami To drudzy bronią się strzelając kamieniami z procy Znikąd pomocy Coraz większa znieczulica Coraz głupsze narody Każdy wie jakie tego powody Na nic puste polityków wywody Znowu walczy człowiek za młody Wyrządza niewinnym szkody Istnieje niewielka szansa że pokonamy te mentalne schody Trzeba mieć świadomość Trzeba w końcu zrobić coś Unieść w górę pięści, głośno krzyknąć dość! Wciąż to samo Historia ciągle toczy krwawe koła Czy ktokolwiek zdoła zatrzymać ich Wciąż to samo Bo każdy wie, że świat o pomoc woła Ale jak mu pomóc Nie wie nikt! Manolo Kolejny krzyk! Przemoc w kolejnej rodzinie chłopak mówi, że upadł ale posiniaczoną ma szyję Kolejny krzyk! Gwałt na kolejnej dziewczynie On chodzi wolno Dla niej nic nie będzie takie same Kolejny krzyk! Matka opłakuje syna Chłopak chciał zarobić cash Ale zabiła go wojna Kolejny krzyk! Nowo narodzonego dziecka On nie był w planach Nie było siana Zostawiła go matka A ja zastanawiam się czemu musi się tak dziać Czemu tylko umiemy ziarno chaosu w koło siać I czemu nie potrafimy dawać a tylko brać Czemu nic nie zmienimy zamiast bezczynnie patrzeć i stać Wciąż to samo Historia ciągle toczy krwawe koła Czy ktokolwiek zdoła zatrzymać ich Wciąż to samo Bo każdy wie, że świat o pomoc woła Ale jak mu pomóc Nie wie nikt! /x2 Wciąż to samo Historia ciągle toczy krwawe koła Czy ktokolwiek zdoła zatrzymać ich Wciąż to samo Bo każdy wie, że świat o pomoc woła Ale jak mu pomóc Nie wie nikt! Yanaz Od lat toczy się to toczy Lud się tylko patrzy w oczy Walka między ludźmi niczym już mnie nie zaskoczy No bo dotyczy to tych Przez których widzę na własne oczy Że to toczy się w tą złą stronę przy pomocy przemocy Nie zabijaj bliźniego swego mówię Ci! (Mówię Ci) Przecież i tak nie znamy kresu swoich dni (swoich dni) Wystarczy! Już dość historia przelała krwi Chciałbym pokoju, a w pokoju tylko mi się śni Że walka nie miała postępować, a dalej postępowała I nie miała spowodować tyle złego ile spowodowała i nie miała zabierać a wciąż zabiera i zabierała Nie wiem czy jeszcze jakaś zdrowa jednostka pozostała. Wciąż to samo Historia ciągle toczy krwawe koła Czy ktokolwiek zdoła zatrzymać ich Wciąż to samo Bo każdy wie, że świat o pomoc woła Ale jak mu pomóc Nie wie nikt! Paxon Dzieci obdarte z marzeń Ciągle w środku złych wydarzeń Zapełniają się cmentarze Z pokolenia na pokolenie walczą by zachować swe twarze Czas pokaże czy uda im się przetrwać w tym pożarze Świecie gdzie każdy martwi się o garze Jak daleko zajedziemy z nikczemnej historii bagażem Nie pomaga wojsko nie pomogą prorocy Na strzały słyszane w nocy Gdy jedni atakują karabinami To drudzy bronią się strzelając kamieniami z procy Znikąd pomocy Coraz większa znieczulica Coraz głupsze narody Każdy wie jakie tego powody Na nic puste polityków wywody Znowu walczy człowiek za młody Wyrządza niewinnym szkody Istnieje niewielka szansa że pokonamy te mentalne schody Trzeba mieć świadomość Trzeba w końcu zrobić coś Unieść w górę pięści, głośno krzyknąć dość! Wciąż to samo Historia ciągle toczy krwawe koła Czy ktokolwiek zdoła zatrzymać ich Wciąż to samo Bo każdy wie, że świat o pomoc woła Ale jak mu pomóc Nie wie nikt! Manolo Kolejny krzyk! Przemoc w kolejnej rodzinie chłopak mówi, że upadł ale posiniaczoną ma szyję Kolejny krzyk! Gwałt na kolejnej dziewczynie On chodzi wolno Dla niej nic nie będzie takie same Kolejny krzyk! Matka opłakuje syna Chłopak chciał zarobić cash Ale zabiła go wojna Kolejny krzyk! Nowo narodzonego dziecka On nie był w planach Nie było siana Zostawiła go matka A ja zastanawiam się czemu musi się tak dziać Czemu tylko umiemy ziarno chaosu w koło siać I czemu nie potrafimy dawać a tylko brać Czemu nic nie zmienimy zamiast bezczynnie patrzeć i stać Wciąż to samo Historia ciągle toczy krwawe koła Czy ktokolwiek zdoła zatrzymać ich Wciąż to samo Bo każdy wie, że świat o pomoc woła Ale jak mu pomóc Nie wie nikt! /x2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
Cassie Steele empty eyes I sit, watching nothing On the TV set Starting to forget Promises you've said You stare at TV reruns And when I speak do you listen Can you see me? Feel me breathing? I'm dying inside I'm to late to fade I'm trapped inside Your never ending empty eyes I lay On the bed's cold side Can you hear me cry? Or are you occupied I wonder how it started How we became, so cold hearted Can you see me? Feel me breathing? I'm dying inside I'm to late to fade I'm trapped inside Your never ending empty eyes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
Myślisz prawidłowo- A- tak powinno być ale życie, wszystko weryfikuje- i cały sęk w tym aby zawsze się ZNALEŹĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
Patriotyczne Białe róże Rozkwitają pąki białych róż, Wróć, Jasieńku, z tej wojenki już, Wróć, ucałuj, jak za dawnych lat, Dam ci za to róży najpiękniejszy kwiat. Kładłam ci ja idącemu w bój, Białą różę na karabin twój, Nimeś odszedł, mój Jasieńku, stąd, Nimeś próg przestąpił, kwiat na ziemi zwiądł. Ponad stepem nieprzejrzana mgła, Wiatr w burzanach cichuteńko łka. Przyszła zima, opadł róży kwiat, Poszedł w świat Jasieńko, zginął za nim ślad. już przekwitły pąki białych róż przeszło lato jesień zima już Cóż ci teraz dam, Jasieńku, hej, Gdy z wojenki wrócisz do dziewczyny swej. hej dziewczyno ułan w boju padł choć mu dałaś białej róży kwiat czy nieszczery był twej dłoni dar czy też może wygasł twego serca żar w pustym polu zimny wicher dmie już nie wróci twój Jasieńko , nie śmierć okrutna zbiera krwawy lud zakopali Jasia twego w ciemny grób Jasieńkowi nic nie trzeba już, Bo mu kwitną pąki białych róż, Tam pod jarem, gdzie w wojence padł, wyrósł na mogile białej róży kwiat. Nie rozpaczaj, lube dziewczę, nie, W polskiej ziemi nie będzie mu źle. Policzony będzie trud i znój, Za Ojczyznę poległ ukochany twój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
Pamiętam dobrze ideał swój Marzeniami żyłem jak król Siódma rano to dla mnie noc Pracować nie chciałem, włóczyłem się Za to do puszki zamykano mnie Za to zwykle zamykano mnie Po knajpach grałem za piwko i chleb Na szyciu bluesa tak mijał mi dzień Ref.: Tylko nocą do klubu Puls Jam Session do rana - tam królował blues To już minęło, ten klimat, ten luz Wspaniali ludzie nie powrócą Nie powrócą już Lecz we mnie zostało coś z tamtych lat Mój mały intymny, muzyczny świat Gdy tak wspominam ten miniony czas Wiem jedno, że to nie poszło w las Dużo bym dał, by przeżyć to znów Wehikuł czasu to byłby cud Mam jeszcze wiarę, odmieni się los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
Tyle było dni do utraty sił Do utraty tchu tyle było chwil Gdy żałujesz tych, z których nie masz nic Jedno warto znać, jedno tylko wiedz, że Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy x2 Pewien znany ktoś, kto miał dom i sad Zgubił nagle sens i w złe kręgi wpadł Choć majątek prysł, on nie stoczył się Wytłumaczyć umiał sobie wtedy właśnie że, Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil, tych na które czekamy x2 Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy? Jak pozbierać myśli, z tych nieposkładanych? Jak oddzielić nagle rozum swój od serca? Jak usłyszeć siebie pośród śpiewu tłumu? Jak rozpoznać ludzi, których już nie znamy? Jak pozbierać myśli, z tych nieposkładanych? Jak odnaleźć nagle radość i nadzieję? Odpowiedzi szukaj, czasu jest niewiele... Ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy Ważnych jest kilka tych chwil,tych na które czekamy .x2 nanananananananananana x4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
Te PODSZYWY SĄ STRASZNE , teraz już pod " Nonie" i "cezara"... moze za chwilę za mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
Nie rzucim ziemi skąd nasz ród! Nie damy pogrześć mowy. Polski my naród, polski lud, Królewski szczep Piastowy. Nie damy, by nas zgnębił wróg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Do krwi ostatniej kropli z żył Bronić będziemy ducha, Aż się rozpadnie w proch i w pył Krzyżacka zawierucha. Twierdzą nam będzie każdy próg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg! Nie będzie Niemiec pluł nam w twarz Ni dzieci nam germanił, Orężny stanie hufiec nasz, Duch będzie nam hetmanił. Pójdziem, gdy zabrzmi złoty róg! Tak nam dopomóż Bóg! Tak nam dopomóż Bóg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
Sha hit the dance flo a bend yo back lo Sha hit the dance flo a bend yo back lo Sha hit the dance flo a bend yo back lo Sha hit the dance flo a bend yo back lo Now hit da dance hit da dance hit da dance floor Now hit a dance hit da dance hit da dance floor She do it with no hands now stop pop and roll [Verse 1:] Go head u got it mama dis rite here yo time to shine Grab yo grl hit da floor I c u stayin on yo grind I watch u twirk it baby drop dat thang 2 da floor Now tell a friend dat dis yo song grl bend yo back low She keep her hair fix she keep her nails done She blowin by da bar she throwin thousand ones She rock da stunna shades she a stunna man Oh she see a stunna man yea im da man Now brush yo shoulders off make dat money let em hate Why you all in V.I.P. dem otha broads here 2 wait I c u came 2 party ? We beat da way smokin ? kush, hypnotic Girl do it wit no hands I like da way she drop it woubble and shake it Make make me wann get naked U betta do it dont fake it Now bring it down bring it down Girl throw yo back st it do yo dance on da floor And make em throw a stack at it [Verse 2:] You gotta luv it baby u is fly as da sky Now work dat tinklebell for dat M-O-N-E-Y I see it in ya eyes dancin yea she got da glare Da baddest chick up in da club dats y dey stop and stare Da partys ova here yea do partys ova dere But women represent em my niggas everywhere In da beat now watch dem speakers blow Yea baby girl make em see a show Just pop it drop it bow to da floor Yo boy gone represent I do dis for da people got people pullin my chain sh esee my diamonds legal I see she shake it plenty plush she a money maker you do dis one for ya boy shake yo salt shaker So gone and get yo crew and meet me on da floor If you aint here 2 party u can hit da door now get low get low get low get low I c u got it girl now get low get low get low get low I c u got it girl now get low get low get low get low I c u got it girl now get low get low get low get low I c u got it girl Ay bend ya back low ay bend ya back low ay bend ya back low I c u got it girl ay bend ya back low ay bend ya back low ay bend ya back low I c u got it grll

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NiePenelopa
Pa ... już nie napiszę pod tym nickiem!!! AUTORKO- jestem z TOBĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonieee
To nie tak ma wyglądać wszystko przeminęło, Zostałem teraz sam i nie mogę w to uwierzyć. Wszystko to przeszło jak w mgnieniu oka, Kiedyś było pięknie teraz pozostała kropka. Nie tak to ma wyglądać wszystko przeminęło, Zostałem teraz sam i nie mogę w to uwierzyć. Wszystko to przeszło jak w mgnieniu oka, Kiedyś było pięknie teraz pozostała kropka. Kiedyś wielka przyjaźń łączyła nas po brzegi, Trwała kilka lat i zbierała swoje kręgi. Nic nie mówiło że tak się nagle stanie, Ale bez wątpienia nadeszło to rozstanie. Szybka decyzja? Chyba jednak nie, Ona już od dawna nienawidziła mnie. Tak szybko to minęło i nie da się zapomnieć, za to doskonale da się wszystko wspomnieć. All I know is Im lost without you Im not gonna lie How my going to be strong without you I need you by my side If we ever say well never be together and we ended with goodbye dont know what Id do ...im Lost without you Wczoraj Cię widziałem ale nie podszedłem, Chyba już wiesz że jesteś dla mnie zerem. Robiłaś kilka rzeczy, o których nie wiedziałem, Mówili mi to inni ale nigdy się nie bałem. Teraz siedzę tu samotnie myślę nad tym wszystkim, Czuję się jak lecące tu pociski. Zraniłaś to uczucie, bo byłaś tak uparta, Teraz już wiem - nie jesteś już mnie warta. Koniec tej przyjaźni oznacza dla mnie jedno, Po co zaczynałaś jak do końca nie dobiegło. Teraz to już koniec nie przychodź do mnie więcej, Nie wierzę już w tą przyjaźń a w miłość jeszcze bardziej. Na miłość jeszcze czas a ja jestem cierpliwy, A teraz Cię przepraszam za wszystkie moje winy. Kochałem Cię jak siostrę a teraz życzę szczęścia, Przepraszam za to że pisałem to od serca. All I know is Im lost without you Im not gonna lie How my going to be strong without you I need you by my side If we ever say well never be together and we ended with goodbye dont know what Id do ...im Lost without you Kiedyś przyjacielu żyło nam się bez problemu, Dzisiaj żyjesz w swoim świecie i masz swoich kolegów. Duch jedności łączył nas i jednoczył myśli nasze, To co dzisiaj koleś robisz jest dalekie od twych marzeń. Wielki strumień płynący z mego serca, Myślałem że nie minie ta miłość braterska. Wspieraliśmy się w najtrudniejszych życia chwilach, Na przekór całemu światu przyjaźń najważniejsza była. Inni od innych wierni sobie bezgranicznie, Teraz staczasz się na dno, myślisz że jest zajebiście. Życiowe sukcesy, przeżywane razem Czułem tą moc, miliona twoich marzeń. Nie pogrążaj siebie przecież chciałeś wyjść na ludzi. Jestem pewien, że to bajeranckie życie Ci się znudzi. Popatrz w lustro, wspomnij swoje życie. Kiedyś w nim był chłopak, który pragnął być na szycie. All I know is Im lost without you Im not gonna lie How my going to be strong without you I need you by my side If we ever say well never be together and we ended with goodbye dont know what Id do ...im Lost without you. To nie tak ma wyglądać wszystko przeminęło, Zostałem teraz sam i nie mogę w to uwierzyć. Wszystko to przeszło jak w mgnieniu oka, Kiedyś było pięknie teraz pozostała kropka. Nie tak to ma wyglądać wszystko przeminęło, Zostałem teraz sam i nie mogę w to uwierzyć. Wszystko to przeszło jak w mgnieniu oka, Kiedyś było pięknie teraz pozostała kropka. Kiedyś wielka przyjaźń łączyła nas po brzegi, Trwała kilka lat i zbierała swoje kręgi. Nic nie mówiło że tak się nagle stanie, Ale bez wątpienia nadeszło to rozstanie. Szybka decyzja? Chyba jednak nie, Ona już od dawna nienawidziła mnie. Tak szybko to minęło i nie da się zapomnieć, za to doskonale da się wszystko wspomnieć. All I know is Im lost without you Im not gonna lie How my going to be strong without you I need you by my side If we ever say well never be together and we ended with goodbye dont know what Id do ...im Lost without you Wczoraj Cię widziałem ale nie podszedłem, Chyba już wiesz że jesteś dla mnie zerem. Robiłaś kilka rzeczy, o których nie wiedziałem, Mówili mi to inni ale nigdy się nie bałem. Teraz siedzę tu samotnie myślę nad tym wszystkim, Czuję się jak lecące tu pociski. Zraniłaś to uczucie, bo byłaś tak uparta, Teraz już wiem - nie jesteś już mnie warta. Koniec tej przyjaźni oznacza dla mnie jedno, Po co zaczynałaś jak do końca nie dobiegło. Teraz to już koniec nie przychodź do mnie więcej, Nie wierzę już w tą przyjaźń a w miłość jeszcze bardziej. Na miłość jeszcze czas a ja jestem cierpliwy, A teraz Cię przepraszam za wszystkie moje winy. Kochałem Cię jak siostrę a teraz życzę szczęścia, Przepraszam za to że pisałem to od serca. All I know is Im lost without you Im not gonna lie How my going to be strong without you I need you by my side If we ever say well never be together and we ended with goodbye dont know what Id do ...im Lost without you Kiedyś przyjacielu żyło nam się bez problemu, Dzisiaj żyjesz w swoim świecie i masz swoich kolegów. Duch jedności łączył nas i jednoczył myśli nasze, To co dzisiaj koleś robisz jest dalekie od twych marzeń. Wielki strumień płynący z mego serca, Myślałem że nie minie ta miłość braterska. Wspieraliśmy się w najtrudniejszych życia chwilach, Na przekór całemu światu przyjaźń najważniejsza była. Inni od innych wierni sobie bezgranicznie, Teraz staczasz się na dno, myślisz że jest zajebiście. Życiowe sukcesy, przeżywane razem Czułem tą moc, miliona twoich marzeń. Nie pogrążaj siebie przecież chciałeś wyjść na ludzi. Jestem pewien, że to bajeranckie życie Ci się znudzi. Popatrz w lustro, wspomnij swoje życie. Kiedyś w nim był chłopak, który pragnął być na szycie. All I know is Im lost without you Im not gonna lie How my going to be strong without you I need you by my side If we ever say well never be together and we ended with goodbye dont know what Id do ...im Lost without you.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×