Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Gość Dobry pomysł;), jeden problem
szukamy ludzi wiec wypada poczekać, mail... a gdzie mam zostawić namiary na poczte mailowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepisz się
na Facebooka:-) kolejny portal dla debili:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry pomysł;), jeden problem
przepisz się hmm.. ;D i gdzie jeszcze?? dzieki za rade, zapomnialas/les ze jeszcze musze unikac kafe i innych portali/na ktorych mnie nie ma/ Sadze ze zamiszczanie fot w miejscach publicznych bez zgody wlasciciela jest karalne a ja chyba swoja osba nie wyrzadzilam nikomu karzywdy ze mnie tak tu potraktowano. Koniec tematu.;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proszę Cię
myślisz ,że jesteś pierwszą osobą, której profil z nk czy FB został zapodany tutaj? Kafe żywi się takimi gestami, tym bardziej wesoło, że nigdy nie wiadomo, czy "te" osoby z linków są winne, czy tylko są ofiarami zawistnych wariatek. Tak czy siak, w obu przypadkach są to kurwy i złodziejki mężów, kochanków, partnerów i innych padalców:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra,
bo nie mogę już czytać wypowiedzi baranów odnośnie IP. Zależnie od dostawcy neta może być zmienne i wtedy możecie się zesrać, i tak nie namierzycie. Jedyny bezbłędny sposów to...997:) A która dupa zadzwoni na policję, że ktoś ją potencjalnie obraża na forum? Policja nie reaguje na zgłoszenie napaści a co dopiero na coś takiego:)) O święta naiwności!!! I jeszcze coś!!! Głąby, IP każdy może sobie zmienić sam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie że doszło do nieporozumienia, więc spróbuję to wyjaśnić. Otóż jest tak że jeśli link do nk jest źle wklejony i wkradła się w niego spacja, to otwierając go wejdziecie na swój profil. Dla tego niektórym osobom może się wydawać, że podałam namiary na ich konto. Link do profilu, który tu podałam nie należy do żadnej z dziewczyn, które się tu wypowiadały, ani do niewiniątka. Należy do suki która zniszczyła mi życie. Takich rzeczy się nie wybacza!!! Poza tym ona sama założyła swoje konto i nie zastrzegła go przed wścibskimi więc nie może mieć pretensji o to że ktoś tam zagląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniżyłaś się
do poziomu tej oblubienicy Twojego starego...poza tym to on przysięgał Ci wierność itd, dlaczego nie podajesz linka do jego profilu? Ona suka, on skurwysyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chce jaaaaaaaaa
jedna warta drugiej i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czyli24
że nic już się tutaj nie dzieje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a szkoda, bo
pouczające to było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polonnn,,k
i co zdradza cie dalej??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolorowy denaturat .
I co puka jeszcze ta pannę ,czy teraz ciebie dla odmiany??/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyuiio
i co u was kochana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kujujj
I co? sypiasz już z nim? jak jest???? nauczyła go przynajmniej czegoś nowego???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllllllllllllllllllllllllllo
i jak się autorce ułożyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×