Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość upokorzona, rozczarowana

Pomóżcie mi przetrwać tę noc, pierwszą noc po tym jak dowiedziałam się o

Polecane posty

Gość to dobrze...
Tak autorka to Tija 30- nie jest raczej mężatką 18.10.2010] 21:41 [zgłoś do usunięcia] Tija30 A jednak zdradził tchórz jeden powiedział mi to przez telefon i zostawił znowu z tym bólem samą. Jest teraz w gdyni i powiedział że wyjaśni mi wszystko w piątek. Jak mam żyć do tego piątku??? i czy mozna ułożyć sobie szczęśliwy związek po zdradzie?? jak ufać?? teraz już rozpadłam się na kawałki... 26.04.2010r 86,8kg Do wakacji 75kg i nie ma to, tamto!!!! filc moja miłość http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php? uid=10423866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze...
I jeszcze jeden post Tii 30 21.10.2010] 12:26 [zgłoś do usunięcia] Tija30 Spokojnie dziewczyny, zmieniłam nick na upokorzona i rozczarowana. Kicia potwierdź im teraz że ja to ja. Posłużyłam się hasłem które znamy tylko my 26.04.2010r 86,8kg Do wakacji 75kg i nie ma to, tamto!!!! filc moja miłość http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php? uid=10423866

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie za
bardzo bystre jednak te dziołchy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was ze wschodu
są bystre dlatego wklejają posty z tamtego forum nie pod swoimi nickami:P a pomarańczkom wszystko wolno i zawsze to je posądza się o całe zło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzekuje;*;*
to dobrze... czyli wyszlo na to ze autorka ma nadwage i kosztem szczuplych dziewczyn leczy kompleksy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze...
no cóż nikt nie jest doskonały:P ale kompleksów raczej nie leczy, to nie to- bo tamta kochanka jej faceta to dopiero pasztet, tylko, że mlodszy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorka- mogła choć nam napisać, że jest na innym topiku ale rozpaczliwie potrzebuje rady! To wtedy byłoby zrozumiałe a tak, to możemu czuć się trochę zrobione w bambuko :O. campari- tej :D a ty z kochanej Pyrlandii i to z pobliża Poznania albo z niego samego- przyznaj się ino :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO TO SIĘ TERA WKURWIŁAM CZŁOWIEK SE TU ŻYŁY WYPRUWA ŻEBY POMÓC NIE ŚPI NIE JE PO NOCACH A TA SE JAJA ROBI!!!!!!!!!!!!!!! ŻENUA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteście chore. a co my nie możemy pisać na innych topikach?? czy ja muszę od razu podać wam linki do wszystkich, gdzie się udzielam?? tija nie chciała gadać TYLKO z nami, to sobie założyła topik, no i co z tego? leczcie się. cudnie, campari, jacek- przepraszam, jeśli poczuliście się urażeni, ale chyba nie ma tu wyłączności na zwierzenia? będę wieczorem. do zob. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesoooo
A mnie się wydaje, ze to nie na tamtym topiku wariatki są, tylko tu , niestety :( No może poza kilkoma wyjątkami, ale one giną w natłoku tu obecnej buraczyzny .... Komus strasznie musiało zależeć na zrobieniu afery, skoro chciało się kafe przewalać w poszukiwaniu autorki tego tematu. Z tego co widzę tamte dziewczyny tworzą zgraną grupę i to już od dlugiego czasu. A skoro tyle czasu piszą znaczy, że się dogadują, a nie ubliżają sobie z byle powodu. I tego można im tylko pozazdrościć. Tu natomiast aż razi chamstwem i złośliwością. Najpierw radość z powodu czyjejś zdrady i załamania, potem czekanie na "burzliwy" przebieg wydarzeń, a dziś chociażby prymitywne przytyki do czyjegoś wyglądu ? No i te pomarańczowe wklejki na tamtym forum, pseudo-nie-wiadomo-co, kopiuj-wklej z google. Czyżby przemawiała przez niektórych zazdrość, że nie mają wokół siebie kogoś z kim można tak normalnie pogadać o wszystkim i niczym? Że nie mają co z czasem robić i buszują po sieci w poszukiwaniu taniej sensacji ? A jak juz coś znajdą to mają wielką ambicję , żeby innym dowalić do pieca? Nawet autorka przestała gdziekolwiek pisac... Oczekiwała jakiegoś wsparcia, a jeszcze bardziej dostala po dupie. I to od ludzi, ktorzy nie znają ani jej, ani jej problemów. Leczcie sie :O A jak chcecie komuś nawtykać i sie powymieniać bluzgami to odsylam to tematów typu "kochanki" ... na pewno znajdziecie tam ukojenie swoich chorych ambicji .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takczytamsobietentemat
jesso Popieram co napisałas... Poza tym jakby czytały dokładnie, to wczesniej kiciakocia pytała autorkę tematu, czy one jej nie wystarczaja ( miala na mysli wlasnie osoby z tamtego tematu), a tutaj co niektorzy szukaja jakiejs sensacji! Ja sie nie udzielam ani tam ani tu, a czytajac wychwyciłam to, wiec czytajacie dokładnie i ze zrozumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dzizas podniecacie sie jakby
od kafeterii i porad udzielonych tutaj mialo zalezec wasze cale zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jesooo, a Ty
adwokatem jesteś czy co? Jak widać doskonale się orientujesz w obu topikach, więc argument o szukaniu taniej sensacji możesz też odnieść do siebie. No chyba, że należysz do tamtego grona, a wtedy wytłumacz sobie sama PO CO tija czy jak jej tam zakłada wątek, zwraca się do zupełnie obcych ludzi prawdopodobnie szukając pomocy (z drugiej strony skoro tak długo pisze na kafe to chyba głupia nie jest i wie, że 9 na 10 odpowiadających zmiesza ją z błotem. Bądźmy realistami!) , skoro ma na drugim wątku oddanych przyjaciół? Fakt, te wrzuty na drugim topiku są bezsensowne, ale trudno uznać, że którąś z bohaterek obrażają, to raczej one, dziewczyny jadą po wszystkich jak po łysych kobyłach, bo co? Bo jakiś dzieciak coś sobie powklejał? Znudzi mu się to przestanie! Skoro tak je irytuje jakakolwiek ingerencja to po grzyba piszą na forum, które każdy może czytać? Prawda jest taka, że obie ekipy mogą sobie podać ręce bo są dokładnie takie same!!! Z tym, ze jedne są pomarańczowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za ale trochę przeciw
Zgadzam się z Kicią, że to ile topików ktoś obskakuje to wyłącznie tego kogoś zasmarkany interes i nic komu do ilości i jakości nicków. Taka jest i kafe i koniec amen. jesooo...oburzają Cię prymitywne przytyki do cudzego wyglądu, a wytłumacz mi proszę różnicę między "pomarańczowym" wytykaniem komuś mankamentów wyglądu, a "czarnym", widać nie prymitywnym, nazywaniem kogoś "tępą dzidą, kurwą, kurwiszczem, gnidą"? Rozumiem, że oba obozy posługują się innym rodzajem emocji, ale wybacz, PRYMITYW jest dokładnie ten sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widać od razu
że piszą tu same baby.Tylko wy potraficie zrobić zadymę z niczego. Jedna założyła temat, inne stanęły po jej stronie, jeszcze inne po niej pojechały, a kolejne pojechały po tych , co żałowały i po tych, co wczesniej pojechały. Na koniec następne pojechały po tych, których tu wcale nie było i tych co je broniły :) Efekt ? Prawie nikt juz nie pamieta od czego zaczęła się dyskusja :P Ale grunt, ze jest afera i można sobie jęzory postrzępic :) Wredne baby ! do garów lepiej albo okna myć :P ......... albo : 1. Narysujcie sobie celowniki 2. Przyczepcie je taśmą bezbarwną do ściany na wysokości 130 cm. 3. Oddalcie się od narysowanego obiektu na ok 3-4 m 4. Weźcie rozpęd, pochylcie głowę i uderzcie czołem głowy w celownik. To jest metoda na BARANKA. Jeżeli nie pomoże to wszystkie czynności powtórzcie aż do skutku. Zalecam taką terapię do odwołania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość O!!!!!!
Drogi przedmówco, widzę, że jednakowoż i Ciebie fascynuje ten wątek, tak dobrze się orientujesz kto z kim i kiedy i dlaczego już nikt nie pamięta o co poszło:) To prawie jak babki naparzające się w kisielu, nikt nie wie o co chodzi, ale każdy dałby się zabić, żeby tylko móc popatrzeć:-P Tak? Ta zaściankowość...Precz z tłumieniem pragnień :) :) :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przedmówco
Walki w kisielu? mmmmm .... brzmi smakowicie. Niemniej jednak wiedzy na ten temat nie posiadam, albowiem jako żyję nie była mi dana takowa gratka ....Nie byłem, nie widzialem, zatem nie wiem. Niemniej jednak wierzę na słowo :P Jednakowoż nadmienię, iż nie trzeba być agentem 007, żeby zorientować się w charakterze obu tematów :) Wystarczy kliknąć wybiórczo na kilka stron tu i tam. Ot i cała mecyja :P Szkoda tylko, że internet nie jest jak Media Markt ........ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość że niby nie dla idiotów?
Przecież tu są sami idioci, idioci określają rację bytu prawie każdego forum, a już kafe jest absolutnym liderem w tej dziedzinie:) Wiem, wiem, też tu piszę, też idiota ze mnie...z drugiej strony czy to taka zbrodnia być sobie od czasu do czasu skończonym idiotą? A od MM to ja wolę neonet:-) Kobitki, jak rozumiem rozejm nastąpił? Może jednak ten kisiel...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze...
Nie- nie wiadomo jaki finał!! Autorka się nie wypowiada i chyba już nie wypowie !!! A czy zgoda między kobietami??? Kto to wie!!!! KTO TO WIE!!! Głucho wszędzie, cicho wszędzie....CO TO BĘDZIE, co to będzie???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze...
każdy się może wypowiedzieć..... to tak jak pozbyć się CIĘŻARU! Nie doszliście do porozumienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to znaczy że masz
urojenia?????????? zamieściłas mój profil z nk, ja twojego męża nie znam, nie szukam nawet faceta od roku. A TY TU DALEJ ŚCIEMNIASZ??!! Chyba jakaś chora jestes na głowe!!!!!!!!! lecz sie kobieto!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to znaczy że masz
to dobrze..... a z kim ma dojść do porozumienia jak nawet faceta nie ma. może zazdrosna jest o moich znajomych z nk, głupia BABA. Znam twoje IP i wiem gdzie mieszkasz, to rzaden kłopot, kilku moich znajomych widziało ten topik i co na mj temat pisałaś, proste mam kopie, nie ja o to zadbałam i twoje dane. Lecz sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzaden kłopot,
s*p*i*e*r*d*a*l*a*j analfabetko, autorka już tu nie pisze. gówno wiesz i gówno piszesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to znaczy że masz
rzaden kłopot, Bawisz mnie sobą, jak sie dowiedziałam o tym co tu napisałas obrazajac mnie i zobaczyłam mój profil, to nie byłam tak zdenerwowana jak ty. Wez sobie cos na uspokojenie, moze jakies ziola na pusty mózg. A to jeszcze zapytam który z listy znajomych na nk ciebie rzucił ze sie tak mścisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zlikwidować konta na NK!
pomoże:) Ludzie, tylko buraki mają tam jeszcze konta, obudźcie się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobry pomysł;), jeden problem
tam mam znajomych ze szkoły i piszemy do siebie;) czekamy też na reszte z naszej szkolnej paczki, fajni ludzie... troche żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masaker
Wy tu jeszcze piszecie? Dajcie sobie siana wszyscy i nie zadręczajcie już Autorki i własnych głupich pał!!!!!!!!! Ktoś tam wcześniej napisał "do garów", więc DO GARÓW GŁUPIE BABOLE!!!! Czemu Wy jesteście takie głupie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a maili
nie mają? albo gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×