Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość być fryzjerką

....Jak zostać FRYZJEREM/ FRYZJERKĄ....?

Polecane posty

Gość Wróbelek2s
Trzeba przejść dobre szkolenia fryzjerskie, ja moge osobiście polecić Ci szkolenia mr. Barber firmy HairXtend, bo sama je przechodziłam. Umozliwiają strzyżenie na żywych modelach no i ucza bardzo solidnie nowych technik strzyżenia :) Więcej tutaj http://www.hairxtend.pl/training/192/t/39

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguliuna88
Wcale mnie to nie dziwi dlatego ze teraz spokojnie możemy wybierać taka szkołę jaka chcemy. I ja postawiłam na stylizacje i wizaż w Studium Dziewulskich, zaraz po szkole średniej. Teraz wybiera się taka szkołę, po której nie będziemy mieć problemu ze znalezieniem pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiele razy słyszałam od swoich znajomych ze to bardzo dobra szkoła. A jesli ktoś sprawdził na własnej skórze i poleca to znaczy ze jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mr0wka
No słyszałam, że zajęcia u Dziewulskich dają naprawdę spory warsztat :) Sama się zastanawiam czy po maturze nie skusić się na ich ofertę :) Szczególnie, że wizażem zajmuję się nie od dziś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela00a
mr0wka no ja za rok śmigam do Dziewulskich! Od małego chciałam malować ludzi więc idealna szkoła dla mnie <3 Mam nadzieję tylko, że się dostanę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fretkano
Też myślę nad nauką u Dziewulskich :) Ja makeupem interesuje się od początku gimnazjum i został mi ostatni rok technikum więc matura i uciekam do Warszawy! Lepiej robić rok czy dwuletnie stadium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×