Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Uczyć się muszę... jutro mam dwa kolosy...:( te studia mnie wykańczają... codziennie mam jakiegoś kolosa, tak w ogóle... mam przejebane...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po polskiemu to że możesz wpisać określone ciągi znaków, a jak wpiszesz inny lub nie wpiszesz słowa to wyświetla komunikat błędu, tu natomiast wpisujesz określony ciąg znaków, jest wyszukiwane czy nie jest on niecenzuralny i jeśli jest następuje jego ocenzurowanie, ale ktoś przesadził i jeśli słowo np słowo chuj występuje w jakimś ciągu znaków to też jest cenzurowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taa, znęcaj się dalej nade mną... Gdybyś miał resztki przyzwoitości powiedziałbyś, że też jesteś zawalony nauką... no od książek nie odchodzisz... o ja biedna... i po chuj mi to? (niech teraz cenzuruje:P) i tak będę bezrobotna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po moim trupie... nie cierpię tych bachorów... gimgówno nierozgarnięte... z takim nastawieniem to mnie prędzej za kratki wsadzą niż ja ich czegoś nauczę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobowość analna - zgodnie z psychoanalityczną koncepcją rozwoju psychoseksualnego powstaje w wyniku fiksacji podczas fazy analnej, czyli w drugim i trzecim roku życia dziecka. Charakterystyczne cechy osobowości analnej skupiają się wokół uporu, uporządkowania, czystości. W zależności od przebiegu fazy analnej cechami osobowości, które mogą się rozwinąć w tej fazie są: Upór - niechęć do zmieniania swoich postaw i przekonań, do ustępowania. Skłonność do oponowania i przeżywania sytuacji jako wymuszających uległość, na co reaguje się oporem (zobacz też: reaktancja (psychologia)). Uległość - poczucie zniewolenia i trudności w samodzielnym decydowaniu Skąpstwo lub rozrzutność Impulsywność lub nieumiejętność spontanicznego działania Skłonność do gromadzenia, kolekcjonowania przedmiotów, nawet jeśli są niepotrzebne lub przeszkadzają. Zamiłowanie do porządku lub nieumiejętność porządkowania otoczenia Kontrola - skłonność do kontrolowania lub bycia kontrolowanym przez innych Sadyzm i/lub masochizm społeczny i seksualny Bierna agresja i skłonność do robienia na przekór Wytrwałość w dążeniu do celów Produktywność i w sensie produktywności - twórczość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×