Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

Polonistka...? Jeśli tak, to współczuję... Naczytałaś się nieodpowiednich książek i będziesz mieć przerypane w życiu. Życie zjada takich ludzi... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie zje :D To ja jestem od zjadania w tym życiu. :D Filologia polska, Dziennikarstwo i komunikacja społeczna i Pedagogika :P Tak jakby mówić dokładnie na temat moich studiów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moją alternatywą była biologia. :P Tak serio mówię. W ostatniej chwili zmieniłam zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawdę?! :D heheh moja Mentircia - coraz bardziej Cię lubię :D A Ty Niedziel "komplementa" nie dostaniesz, póki nie zaczniesz pisać "ty", "ci", "cię" i "ciebie" z wielkiej litery. Za taki ewidentny brak szacunku do Arcywiedźmy Konści - komplementów nie ma! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serio serio. Maturę tak samo napisałam z polskiego i z biologii więc spokojnie mogłam wybierać :P Ale tak jakoś wyszło. :D Od razu wiedziałam, że mamy coś ze sobą wspólnego :P Poza złem :P Niedziel, jak młoteczek, gotowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mentira... a ile Ty masz lat? :D Napisz, że jesteś starsza ode mnie... Napisz, napisz... bo pijana jest młodsza... i sigh jest młodsza... i tylko Niedziel jest starszy... ale on jest stary z założenia, więc mnie to nie cieszy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
88 :P to starsza, na to wygląda :P Oj niedziel, jeszcze Ci mało komplementów od pomarańczki?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziel powiedz, że Ci się spodobała pomarańczka? Nie jesteś stary... bardzo :P Ja to piękna i młoda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra - przyznawać się - które podszywało się za "oh, niedzielu"? Bo wcześniej podejrzany był Niedziel... ale teraz...? Teraz moje sądne spojrzenie zostało również nakierowane na Mentircię...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×