Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ten ostatni niedziel

Mam doła

Polecane posty

No ale niestety mimo, że tak na tę kafeterię narzekam to i tak zapewne nie przestanę tu wchodzić... :P Konsternacja, Ty studiujesz tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jeszcze studiuję... ale już niedługo. Opuszczę więcej zajęć i wyrzucą Konścię na zbity pysk...:O Craiga nie znam...(chyba)... albo tylko nie kojarzę... A zwierzę wcale nie było bezbronne...:P Długo walczyło... no ale w końcu i tak wygrałam ja. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jak juz o tych psach mowa,kiedys u mnie na wsi,jak moja mama byla panienka,grasowal po wsi gang porywajcy psy i pewnego slonecznego dnia wybor padl na owczesnego psa mojego dziadka,musial pojechac do dziupli tych chloptasiow i uratowac pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, w moich stronach do dziś robią smalec z psów :D Nawet z rok, dwa może trzy temu było na całą Polskę głośno jak Policja zatrzymała robiących smalec w pewnym miasteczku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle mam słabość do zajęcy i królików... kilka stron wcześniej pisałam, że komuś tu na kafe doradzałam zjedzenie umierające królika... to był taki żarcik sytuacyjny... ale chyba nie zrozumieli :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wojnie... znasz gazetę Echo Dnia? Do południa był artykuł że ta wojna jutro będzie :D Ale już go nie ma, a chciałem linka dać :D Pisało że to jakaś Bułgarka przepowiedziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w ogóle jestem podatna na takie rzeczy... Niby staram się podchodzić do wszystkiego racjonalnie... i nie dawać wiary głupim przesądom, przepowiedniom... Ale gdzieś to we mnie siedzi...;) I podświadomie czekam aż się jednoznacznie już określi sytuacja - będzie ta wojna albo nie. A piosenka fajna - taka nastrojowa i spokojna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×